Koji najmanji razmak izmedju biljaka moze da bude?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.05.2018
3
0
1
36
Citao sam dosta ali niko nije ni napisao kad sadis vise komada koji je razmak izmedju njih

Bar ja nisam nasao.
Znaci mogu na 60?
 
03.05.2018
3
0
1
36
Uu to je prevelik razmak ti je to. Takav razmak stavljas na male kolicine i ako ih ne sisas.
 
03.05.2018
3
0
1
36
Treba mi sa nekim da uperdim svoje znanje, i da cujem kako drugi rade nisam ja rekao da to nije dobro sto mi je rekao.

I kako se ne cimate murije svi vi ovde sto daju savete i ovi sto pitaju?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
I kako se ne cimate murije svi vi ovde sto daju savete i ovi sto pitaju?
Zato sto nismo kriminalci koji sade Travu da je prodaju vec bolesni ljudi,rekreativci koji su odlucili sebi napraviti ljek,a ne se opterecivati oko policije.Opterecuju se ljudi koji sade da dilaju dalje;)
Ako ce policija da radi "akciju"radi 3,4 stabiljke koje ljudi sade za svoje dijete,zenu,brata ozdrave od raznih bolesti onda to nije policija..
 
Poslednja izmena:
03.05.2018
3
0
1
36
Eto sto ti mislis da sam kriminalac, ja pravim ulje sebi i ako pravis lek znas da ti treba velika kolicina samo za jedan spric samo da napunis. Sta ti mislis to sto meni treba i tebi jos nekima da to policuju zanima za sta njima je odmah zaplena droge i bas ih briga. Ne zanima ih za sta ce ti. Kao i ti sto si odmah mislio da sam kriminalac a ja nisam ni k od toga.Ja samo pitao.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Eto sto ti mislis da sam kriminalac,
To ti za sebe govoris..ja niti jednom rijecju nisam tvrdio da si,sto si i ko si...Samo tvdim da policija ima pametnija posla nego zatvarati ljude sa 3,4 biljke koje sade da ozdrave svoje najblize i sebe..
ja pravim ulje sebi i ako pravis lek
Da,pravim ljek i sadim tri biljke u prostoru 80*...i napravim svojoj obitelji ulja dovoljno za sest mjeseci.sa prostorom malo vecim(1.2,1.5 m2)i 4,5 biljaka vadis ulja za ljeciti rak,teske bolesti...znaci do pet biljaka si miran.Uostalom,imas dnevnike pa procitaj sta ljudi rade i na koji nacin:thumb:
Mir sa tobom:smoke:
 
03.05.2018
3
0
1
36
Kako da ne pitam citam i gledam sta stavljate i sve to kao da je dozvoljeno kod nas. Kao se ovde o zvakama prica a ne o necem drugo. To sto pise kako je zasticeno ovaj sajt to ko u to veruje nek se dobro pazi nije bitno dal je jedna ili sto zakon je za svih isti kad zakucaju.Kako god srecno svima sa vasim projektima .
 
03.05.2018
3
0
1
36
Haha hvala.
Mislis da ne moze?
Ako budes imao priliku da budes skoro svaki dan pored biljaka ,a ne da ih zasadis i da ne ides po mesec dana videces.
Probaj
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Pa dobro u čemu je problem.Ljudi su ti fino objasnili i odgovorili.Prvo nisi trebao otvarat temu nego fino potražit i našao bi mnogo toga,a možda i naučio nešto.U vezi razmaka ti treba samo zdrava logika i vidio bi da ne moze 60 cm sa fotoperiodnim biljkama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.