Koji OS koristite ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koji OS koristite ?

  • Windows XP

    Votes: 0 0,0%
  • Windows Vista

    Votes: 58 84,1%
  • Linux

    Votes: 6 8,7%
  • Mac OS

    Votes: 10 14,5%
  • neki drugi ...

    Votes: 3 4,3%

  • Total voters
    69

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
ne znam xp imam negdje od polovice prvog servis packa.. i nikad nisam imao problema sa virusima, da mi je blocko par puta.. jest.. ali ssad uz 2-3puta godisne defragmatirati disk i clean up i radi normalno, jednom u godini ako je bas potrebno ga reinstaliram i to je to.. zadovoljan potpuno sa xp-om tak da nisam imao potrebe nis drugo probat.. al ako ove godine padne nova konfiguracia stavit cu na jedan disk linux na drugi vistu... pa budem vidio. :)
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
xp sp3 na komp u sobi
lapatopa-
Win Vista (shit)
Linux Ubuntu 8.10, prije njega dosta linuxa, neki od njih suse slackware backtrack mandrake kubuntu centos itd itd
vinsta skuzio da je totalni shit po drugi puta nakon upotrebe linuxa ubuntu na 5 dana, prvo mi je šok na visti bio da se nemogu snać, onda se uštima, bilo super, i onda sad opet odjeb
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A xp gazi jer su svi navikli na windowse i najjednostavniji su, što ne znači i najbolji
I ja koristim xp i neam baš volje se učit na nešt novo zasada
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Dual boot: Linux Ubuntu 8.04 i Win XP.
Prije, dok je bija u điru Ubintu 7.10, windoze su mi služile za gledanje videa i igre, jer je bila neka frka sa driveron od grafike u Ubuntu-u.
Sad su to riješili tako da windowsetine ostaju samo za igrice. :devilfingers:
I to samo zato jer san preljen potrudit se "adaptirat" ih za Linux:cool44:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
da..pricaj mi o tome. naime, imam Ati radeonovu graficku sa Tv-outom. presla sam na Ubuntu prije jedno sada 2 tjedna. sve je svrseno, nemam oko cega da se zalim. niti igram igrice niti radim nesto posebno sa kompom, tako da za ovo sto meni treba sasvim dobro radi. PUNO BOLJE nego na Xp-u to moram primjetiti.

pod Xp-om se meni komp ponasao skroz cudno. nakon instalacije sistema radi super a cim ga nakrcas svim zivim softerom, samo zabaguje i ne radi bas glatko a to bas nema smisla jer kopm nije slab a ponasa se kao da je krcat debilana.

prebacivsi se na Ubuntu 8.04 odusevila sam se jednostavnoscu cijelog sistema. jes da je pomalo drugaciji princip ali sve je to isto sranje ako znas citat :)

no eto dize mi zivce Ati. jer do sada sam u ova 2 tjedan reinstalirala komp jedno 5 puta. sve bude super i u pokusaju nastimavanja drajvera sve ode u PM!!! e sada zasto se trudim to nastimati? pa jer ako ne stavim drajvere ne mogu koristiti Tv. gledam sve preko tva, serije/filmove...a sada duvam kitu.

postoje svi zivi tutrijali, koji meni pri samom kraju krenu po zlu, samo PUF grafika se sjebe i nema povratka...rekla bi- ja sam nesto sjebala po putu, ali relano nemam sto sjebat osim sto pratim postupak ko retardirana kokoš... nade jos ima, tvrdoglava sam ko mazga, nastimat cu ga pa makar mi to bilo zadnje :))))
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Evo ovako imama tri kompa:
-Najjaci komp u kuci ima XP WinBorge x64 i lete jednostavno se nedaju srusiti, toplo prepurucam svima da nabave (jedini je problem malo potraziti x64 programe ali nadju se)....
-Na drugom kompu koji je star ohohoh imam stare XP Borge i isto tako ne prihvacaju dosta virusa sami po sebi, ne baguju se jedino sto nisu brzi kao na laptopu jer na lapu imam SP3...
I da secer na kraju:
imam dva usba:
Na jednom winXP usb edition 256mb a na drugom usb boot Ubuntu Backtrack 3 i OPHcrack.....

EDIT: WinBorg Xp i ovi usb winXP su kucne radinosti winovi i dosta je napravljeno od hacher ili ti programera van microsofta tako da vec u sebi imaju programe koji su neophodni za rad i nravno smanjena je mogucnost crasha
 
28.11.2008
7
0
0
35
Trenutno koristim samo WinXP( radi .NET-a i igrica naravno). Prije sam imao razne dual
bootove raznih distri i windowza. Zadnja je bila WinXp i Ubuntu 7.10. Sada sam se odlucio
drzati samo Win a skinuo sam si backtrack 3.0 :evilking: na live CD-u ali izgleda da ne funkcionira najsjajnije mislim da je do cd-a ali vidit cemo. Jedva cekam probat aircrak-ng :evilking: