Koji trip vam je najbollji kad ste naduvani?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.06.2011
4
0
0
33
hocu malo da cujem iskustva drugih na forumu sam malo pa bih voleo da zapocnem ovu temu (pregledao sam forum i video sam da nema slicne teme)
evoo da kazem meni je najbolji trip kad ne osecam nista na telu....zaboravim sve totalno se opustim...:snupi:

a da i to kad imam osecaj da imam samo oci na telu....kad pokusam nesto da kazem zaboravim sta sam hteo...i odma krenem da se smejem....:spliff:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
:spliff:evo tripa moga...zapalio sam a idem na posao i vidim da je haze napisao post...ja tamo kad... nije uopće haze

A i tema mora da postoji negdje na forumu,hehe...
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Ja volim nekad zamisljat da je svaki covjek isto high i tako svi ljudi oko mene i da sapravo to takoder taje kao ja,i promatram njihove reakcije i razmisljam kako im je to sve od vutre i njihova ponasanja na tripu u svakom slucaju je zanimljivo i tako cijeli svijet :)
 
19.06.2011
4
0
0
33
zanimljivo. neznam meni nekad dodje i trip da samo posmatram svoje pokrete da nista ne osecam... to je osecaj kad te marihuana stvarno vozi.:cow_yellow:
 

tom

15.07.2008
27
2
0
43
da smenimo temu jer ljudi su ljuti.
hihihi al sam se.....

mi je bio kad sam zeleo da slavim novu godinu u jednom gradu,, kad na pola puta mi otkaze auto guramo ga do mog druga i zelimo da ismukamo benzin iz mog auta pa da ga stavimo u drugi auto,,, a ja sedim na prednje sediste i motam trcu a ovi otpozadi sa upaljacem guraju u rezervar i odjednom puca 20litra benzin,,, zaslepio sam plamen je dostigao 20metara auto je poceo da gori a ja sam imao srecu jer rezervar nije se zahvatio pa sam imao vremena da izadjem,,, i dok sam gasio pozar neki budala je dosao i udari po mog drugu (a mi smo bili 5klinca to je bila 97/98godina) pa smo morali i da se tucemo...((((((((((to je bilo trip u trip))))))))))
 

tom

15.07.2008
27
2
0
43
GreenGO je napisao(la):
cekaj auto se zapalio a vi ste se tukli.. ne kuzim
to je bilo ispred kuce mog druga znao sam gde imaju hidrant pa sam ugasio pozar i sve je ispalo ok, a onda nastapi na scenu drugov komsija bio je oko 40/50g. a mi klinci po 18/19g. i udari mu jedan dobar samar u lice i onda smo ga napali sa tupanica i sutova pa covek je jedva glavu izvukao bilo je jos toga ali ko ce sad da kuca,,,vazno smo mi proslavili novu godinu dosta dobro,,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.