koji vam je naj skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Ekipa palo mi je na pamet da zapoćnem temu koji skunk vam je najbolji,jer se ja stvarno nemogu odlućit...hehe
A.M.S. me onak šilji ko dop,baš me diže ali mi se ništa neda,,,žedan sam ko đukac al bi prije umro nego ošo po vodu...i stalan smijeh..
White widow mi je onak normalan ko žiža samo što je puno jaći i ljepše ga je za pušit...
Lemon mi je super ima kul boje i miris,,uvijek je mastan i slastan....
Druge vrste nisam probavo..ak imaju još koje napišite...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
naravno.. sad moramo biti odma tehnicki na izrazima...

kaj se nemrete ponasat kao da je decko napisao strain umjesto skunk? i odgovorit mu na pitanje...
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Najomiljena sorta -Durban Poison (za pušenje...nikad nisam je uzgajao).
Najomiljena za uzgajanje- Kaya(outdoor) indoor radim sa nekim mojim hibridima. Nema ih na netu:p
Htio bih uzgojiti nešto od mandalinih hibrida. Pogotovo Satori i Mandala #1
Inače Čikabaja kako možeš pisat "najoblji skunk"? Ak imaš u vidu skunk#1 ili lemon skunk ili superskunk ili bla bla bla skunk ok... al skontaj da skunk nije vrsta vutre, nije GMO, nije je supermen ili Bob Marley doneo na zemlju...skunk#1 ti je Afghani, Mexican gold i Colombian gold koji su stabilizirali kao sort. Križanje backcrossing pa opet kad tad neki selfing i opet križanje-ovako se stvaraju sortovi i hibridi. Moraš kontati razliku između sorta i hibrida.
Ma makni se teških droga:p
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Da,da da...ovo je bilo dubokoumno....
Jucer sam probo neki hawai smoke i kad se puši ima miris po tamjanu....hehe..baš je božanstven
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Yami_Raziel je napisao(la):
naravno.. sad moramo biti odma tehnicki na izrazima...

kaj se nemrete ponasat kao da je decko napisao strain umjesto skunk? i odgovorit mu na pitanje...

Ne, ne možemo...jer je već 1000 x na ovom forumu razjašnjeno što je skunk. Misija ovog foruma je obrazovati ljude da ih dileri ne bi ogulili za 100 kn po gramu, a prodali im najobičniji indoor nepoznate genetike. Kužiš?

Što mu nisi ti sam objasnio kad si tako pametan? :sick:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
izgleda da ce ovo biti 1001 prvi put.
sto je to skank?
ja sam mislio, i po wikipediji pise da je opceniti naziv za sve sorte koje su mjesavine indike i sative.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
A jebiga kad na nasim prostorima mozda 1/50 ako ne i manje ljudi kuzi sto bi zapravo trebao oznacavati naziv skunk....

A nismo mi jedina drzava gdje se taj izraz koristi krivo...


A i opet sta ces rec da si kupio 1g dobre trave bez sjemenki sa kristalicima i finim mirisom nepoznate genetike cak moguce i da je domacica dobro uzgojena, moguce indoor ali uopce ne mora biti i dobro je osusena.... I onda ti kazu: ma bolje da si kupio skunk... lol....
 
30.10.2008
8
9
0
35
meni je od svih najbolji Striped Skunk, ne samo da je sladak, nego ima i daleko najjači miris, a izgleda ovako:



Striped_skunk.jpg
:costumed-smiley-027
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
:clap: nema šta!
U bugarskoj za dreadlocks većina ljudi kaže "rasta". Svi znamo da nisu to dve iste stvari.
I kad si kupio neku dobru vutru ne kažeš da si kupio skunk, nego kažeš da si kupio dobru vutru.
Ak smatraš sebe educiranim čovjekom što se ove teme tiče naravno.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Mene jebeno zivcira sto hrpetina ljudi nikako ne moze shvatiti sta je zapravo skunk... I naravno da nikad ne kazem da 10 dana zaredom pusim skunk ili da sam se napusio skunka nego kazem trava.....


Makar ne pusim travu nego Cannabis... :D....
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
a bas ste svi, prigovarate a nitko zapravo nije rekao sto to znaci.

evo svima koji se pitaju

"Skunk" cannabis is a potent strain of cannabis, grown through selective breeding and usually hydroponics, which is a cross-breed of Cannabis sativa and C. indica.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Bugi je napisao(la):
po wikipediji pise da je opceniti naziv za sve sorte koje su mjesavine indike i sative.

To si zaključio iz one rečenice? Čitaš između redaka ili šta?

"Skunk" cannabis is a potent strain of cannabis, grown through selective breeding and usually hydroponics, which is a cross-breed of Cannabis sativa and C. indica.
Skunk je potentna sorta kanabisa, dobivena kroz selektivan uzgoj, obično na hidroponičan način, i mješavina je sative i indike.

I ta rečenica se nemože skratiti nego je definicija skanka cjela ta rečenica. To bi trebao svatko znati, osnova. Skunk je sorta. Nije skank sve šta je mješavina sative i indike i šta je potentno, nego su to neke od karakteristika sorte (jedne jedine) skunk. Danas na tržištu postoje razno razni hibridi skunka i svega i svačega, i svaka sorta ima svoje ime jer ne znači da je ona skunk samo zato šta je križana sa skankom, niti je "obična domačica" samo zato šta nije čisti skunk.