Koju sortu izabrati?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

AnnaNirvana

Aktivan Član
13.06.2018
131
784
93
sam sadio nothen auto od 00 seeds :D bio dobar dosta ok 85 dana od menke
Lep dim,mekan,pitak,koliko se secam 16%thc-a,lak i otporan za uzgoj,brzo zavrsava,ali ja licno sam ga izbegavala konzumirati pred spavanje jer sa snom mozes da se oprostis...mozda je na mene samo tako delovalo

AnnaNirvana

Aktivan Član
13.06.2018
131
784
93
NL je jedan od strejnova koji se preporucuje za spavanje i protiv insomnije i treba da te zalepi za kauc, al sad jbg, mnogo je breedera nekih sumnjivih - ko zna sta rade...
Zato i kazem da je na mene tako delovao,to je prvi strejn koji me je razbudjivao,od tri u ponudi za vecernje opustanje,ne bih morala ni znati koji mi je u rizli,po efektu insomnije bih znala da je NL.Sve u svemu,ceo paket narucenih od pomenute banke mi je bio "cudan".Elem...za dobru gicu nemaju lose pomije :joint2::sesir:

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and irieman
29.08.2016
10
6
3
34
Preporuka sorte sa malo thca? ne zelim imati feeling napusenosti ali opet zelim da mi otvori um..i da je automatic

29.08.2016
10
6
3
34
A neku cbd sortu tipa og kush? Ili neku sortu od koje ce rijeci samo izlaziti , od koje cu biti opusten i ugodan za drustvo?*
Stvar je u tome sto patim od depresije, ptspa, promjene raspolozenja...

opa cupa

Urednik
Moderator
04.03.2012
6.049
20.159
1.098
Dijagnoza stvorena za ganju :)
CBD sorta...mislim da je bio cbd shark shok 4 % cbd 4% thc ja se nisam mogao pomaknuti sa barske stolice.
Znaci nije stvar u postotku thc.a...dilema je indica,ili sativa:)tu trazis...npr Critical kush,ili Critical +...

• Sviđa mi se
Reactions: Brufem and WooD
29.08.2016
10
6
3
34
Citajuci po forumu nije za mene sativa i nekako je se bojim. Zna mi se desiti kad pusim ulicnu travu da padnem u bed..i budem tup ako me razumijes..razmisljao sam kupiti og kush CBD, blue dream i pineapple express auto sorte...

• Sviđa mi se
Reactions: opa cupa