Koju sortu izabrati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
hehe, sad sve jasno, al nemam odogovra jel ga nisam radio, il se neko javi ili ti budes prvi pa nam kazes ;) al' verujem da ne moze biti lose, naravno u kontekstu automatika
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
KALIBAR jedan ob bolje davajučih automatika je northern lights automatic, od 90 do 200 grama, ja danas naručio od royal queena
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
bas sam malo gledao, ghs kaze "it is good for indoor or outdoor, completing the flowering cycle in 6 weeks. It can be flowered indoors at 18 or 12 hours of light per day, and with "sea-of-green" it can produce up to 900 grams per square meter (under 1000 Watt of light per square meter)." jest, zahtevni uslovi al vredi probati, ja navijam da uzme big jer cete vas dvojica prezentovati nl :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....automatic koji je za mene dao puno previse je Auto Wembley i ako je nekome tolko bitan prinos potvrdujem da biljka stvarno voli rodit......

....tocno power nek uzme bigbang kad cemo nas dvojica uzet NL, ili bar nek onda uzme auto NL od Pyramid Seedsa.....ja sam uzeo nl od royala prvenstveno zbog velikog postotka indice a ne zbog prinosa.......nadam se da ce i nice indica stone effect........:))))))

.....gledao sam pakistan ili afgan ryder al sve po 5 sjemenki pa ih iz tog razloga nisam uzeo......
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
KALIBAR je napisao(la):
Pet kila automatika Big benga od deset sjemenki???

mogao si napisat da je 10 komada Big bang Auto, ja sam mislio da je "klasik" kako kažeš ti, iz njega bi mogao dobiti toliko (u idealnim uvjetima)
 
02.04.2012
19
6
3
32
Pozdrav ljudi,ovu temu otvaram jer me zanimimaju niske sorte tipa lowrider#2,njihove osobine,visina,prinos i ostalo.
Ali pre svega me zanimaju vrste niskih sorti jer jedina za koju ja znam je lowrider?Mislim da nema ove teme na forumu jer sam trazio i nisam uspeo da nadjem,ako slucajno postoji izvinjavam se zbog ponavljanja teme.Unapred zavlalan Dr.Grow.
 

x-cluber

Aktivan Član
17.07.2012
125
4
18
45
Nije ti neka "nizina" 50-80cm, ko što reče Green... to možeš od svake.
Negdje sam pročitao da Afgan Feminized raste od 35-50cm, to je fina "nizina" za male boxove i ekipu koja je ograničena visinom.
A to što tebi treba, možeš da napraviš od skoro svake vrste, samo uzmi pa prouči/čitaj kako :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Satori od mandale je malen ali nema fem sjemena šta nije nužno problem. Inače vrhunsko jaka sorta, pogledaj moj potpis u dnu ovog posta. Chanel+ od medicalseed je još manja i meni je bila 40cm toliko i otprilike grama suhog po biljci. Izuzetno jaka ali joj fali karaktera. Ne preporučam je pušiti loše volje.
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
View image: DSC03851 Pa nije satori baš tak mali...(desni) hehehe... Niske sorte iz mojeg iskustva: Dinafem-Critical Jack Auto (LST-irana na kraju cvjetanja nije presla 13 cm ruba tegle), GOM(Greenhouse), neki fenotipi LSD-a(Barneys farm), Sadhu (Mandala, ona je stvarno niska, ali je bed sto je vise nema)...Ma uzmi ili nesto od ovoga ili Mandala Hubble Bubble to je njihova nova fem. sorta i preporucaju ju za nise prostore i sve sto mandala napravi je vise nego vrhunsko ;)
 
02.04.2012
19
6
3
32
Ljudi izgleda da se nismo razumeli,evo malo da pojasnim,box mi je visine 50 cm,osvetljenje nek zauzme 10 cm i saksija nek zauzme jos 15-20,znaci ostaje mi oko 25 cm prostora,meni treba sorta koja raste 50-80 cm da bi je LST-om spustio na to moje ogranicenje. I jos me zanima da li postoji takva sorta sa THC levelom 20+?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A čuj, možemo mi tebi preporučiti najmanju sortu pa ako ne znaš šta radiš ili staviš malo svijetla može se izdužiti i onda opet sranje. Zašto ne odeš na stranice proizvođača sjemena i izabereš nešto šta ti odgovara? Pa ne mogu ljudi vječno "guglati" umjesto tebe ionako je sve u tvojim rukama. Biraj sortu koja je najniža, brzo cvijeta i laka je za uzgoj, preporučio bi automatik. I pusti ako si početnik traženje sorti od 20+ thc-a. I oni brendovi koji su deklarirani na 8-10% ubijaju. Nemoj pridavati veliku važnost brojevima, čitaj po netu iskustva drugih, smoke reportove pa češ vidjeti šta je za tebe.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dr.Grow je napisao(la):
Ljudi izgleda da se nismo razumeli,evo malo da pojasnim,box mi je visine 50 cm,osvetljenje nek zauzme 10 cm i saksija nek zauzme jos 15-20,znaci ostaje mi oko 25 cm prostora,meni treba sorta koja raste 50-80 cm da bi je LST-om spustio na to moje ogranicenje. I jos me zanima da li postoji takva sorta sa THC levelom 20+?

Mataro Blue je sorta koj utrazis...nisna ju d okraja uzgojia ali jako zahvalna biljka....nesto z manja od nje je i LSD
 
02.04.2012
19
6
3
32
Ok,hvala,mislim da sam te razumeo...Ma nasao sam ja sajt sa bukvalno milion sorti,u pitanju je neki Austrijski sajt i veoma su jeftini...E sad mozda sam malo dosadan ali ne razumem se pa me zanima da li su sve te AUTOMATIC sorte niske i brzo cvetaju?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
da li su sve te AUTOMATIC sorte niske i brzo cvetaju?
Pa kolega čitaj malo opise. Na tom "austrijskom" ima brdo sorti ali nema informacija pa njih opet potražiš na stranicama proizvođača. Stalno mi u krug:)