Koju sortu izabrati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
HSO Blue Dream ti je sativa dominant, dobar urod, nije teška za grow, okus miris, slatkast, generalno dobra sorta. Pogledaj malo rivjuove po youtube. E sad sorti ima more... pogledaj i na leafly.com sajtu...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
pitao si to na prethodnoj strani ove teme, kao i ovo

lsd ti nije veselo nego indica stoned, ili kako vec pise na seedfinderu:"It’s a super-trippy and very powerful stone"
Super-trippy sam doživio ali powerful stone ne, samo znam da bi me smijeh odvalio i nakon sat vremena, kad bi več mislio da je popustila. Opet, 3 puta sam imao LSD a samo jednom je bio takav super trypi smijeh. Dakle, treba pogoditi i vrijeme skidanja šta je kod mene uvijek odokativno.
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
ah taj LSD kad se sjetim...cudna sorta skroz...taj rad se ne zaboravlja:D
meni nije pasao previse...ni u zatvorenom ni u prirodi.. body stoned a u glavi kaos...specifican rad..paranoje isto tako rado dodu aaaahaha ako se pretjera naravno...da...i traje..
miris terpena neki cudan skroz..odbojan, nema veze sa opisom..
takav me feno potrefio..ali potentna sorta definitivno...
a ponekad neke od sativa dominant rad takav da nisam za nista..bez volje, snagesmiley9934..takva mi je bila amnesia od dinafema..ma ni mrdnut..Ak-47 od lowlife seed totalni sativa rad..tako da sve zavisi sta te potrefi i kako skines..od svih kuca barneys farm je moj favorit nekako...
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Zna li netko nesto vise o novoj banci koja je u ponudi, ameri ja mislim (FB) koliko vidim to su sve automatici, sa jako dobrim urodom barem kako oni pisu a na seedfinderu bas i nema puno informacija? Za sljedeci put razmisljam uzeti onaj West coast O.G.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Founded in 2010, Fast Buds had one primary goal in mind: to present people with the most favorable genetics in the shortest amount of time.
Nije bas nova :)

po ocjenama djeluju ok
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
a da krivo sam se izrazio, nova je u ponudi tamo gdje ja narucujem...nego ovako po ovome svemu sto pise izgleda odlicno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Pozdrav drugari, razmisljam da napravim svoj prvi grow, pa me zanima koju sortu da uzmem? Tacnije koja nije mnogo teska za uzgajanje a da ima neki solidan prinos? Dosta sam citao forum i razmisljao sam da uzmem Lemon skunk posto sam citao dnevnik uzgoja jednog od clanova pa bi pokusao da radim po tome...imam odlicno mesto a imacu i dosta vremena da se potrudim da to odradim kako treba. Izvinjavam se ako sam izduzio ovu poruku ali iskreno sto vise citam forum sve vise imam pitanja... :)
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Frende sigurno ćeš lako pronaći mazara ako ukucaš u tražilicu ili preslistas bar naslove završenih dnevnika ,mislim da ces naletit na ponekog mazara u naslovu pa tu mozes detaljno se upoznat s svim sto te zanima,samo malo tipkanja. A cjene ti variraju od banke do banke,cjenu ti diktira često i količina. Npr uglavnom je drukcija cjena na 1kom ili paketic od 5kom, mi svi isto kad biramo sta cemo uzet ravnamo se ili po primjerima iz dnevnika, dojmovima ljudi koji su gajili određenu sortu,preporukama, po onom što breeder navodi kao karakteristike određene sorte itd..svaku vrstu mozes provjerit na nekoj od stranica koje su se ovdje spominjale,uglavnom ti piše koliko dugo cvjeta,postotak thc - cbd, indica ili sativa ili pak hibrid..ti znas jedini što tebi paše i u dimu a i uvjetima koje biljci mozes pruzit. Mazar ti je badi preporucio,evo ja ti savjetujem da pogledas Nothern Light ako voliš dobru indicu,ja sam ga uzeo bas zbog komentara ljudi o toj sorti i sad ga brzo privodim kraju ali definitivno drago mi je što sam slušao te komentare jer imam biljku u koju sam se zaljubio . Procitaj malo dnevnike ,izaberi sta ti odgovara i vidis da nije previse zahtjevno za prvi grow,a kad ti stigne sjeme otvori dnevnik i ekipa ce te vodit svaki korak ako bude potrebe,tako da te to ne brine
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
Vazi buraz, hvala na odg :) I da, ulazim na forum sa telefona posto trenutno nemam racunar i ne radi mi opcija search... kad kliknem gore na lupu otvori mi stranicu na sekund i sam je zatvori...ne znam u cemu je problem.
 
Poslednja izmena:
27.06.2016
149
216
43
81
rodjaci jos malo priroda zelenilo,evo mog odabira sorti za out,pa nekom za pomoc,LSD,zombi kush,ayahuasca purple,mamba negra,shoreline,strawberry sour disel,amherst sour disel,bubba kush 2.0,confidential chees,bice ludo i nezaboravno.::ludak::::ludak::