Koju sortu izabrati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

AnnaNirvana

Aktivan Član
13.06.2018
277
2.161
143
sam sadio nothen auto od 00 seeds :D bio dobar dosta ok 85 dana od menke
Lep dim,mekan,pitak,koliko se secam 16%thc-a,lak i otporan za uzgoj,brzo zavrsava,ali ja licno sam ga izbegavala konzumirati pred spavanje jer sa snom mozes da se oprostis...mozda je na mene samo tako delovalo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0

AnnaNirvana

Aktivan Član
13.06.2018
277
2.161
143
NL je jedan od strejnova koji se preporucuje za spavanje i protiv insomnije i treba da te zalepi za kauc, al sad jbg, mnogo je breedera nekih sumnjivih - ko zna sta rade...
Zato i kazem da je na mene tako delovao,to je prvi strejn koji me je razbudjivao,od tri u ponudi za vecernje opustanje,ne bih morala ni znati koji mi je u rizli,po efektu insomnije bih znala da je NL.Sve u svemu,ceo paket narucenih od pomenute banke mi je bio "cudan".Elem...za dobru gicu nemaju lose pomije :joint2::sesir:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and irieman
29.08.2016
10
6
3
39
Preporuka sorte sa malo thca? ne zelim imati feeling napusenosti ali opet zelim da mi otvori um..i da je automatic
 
29.08.2016
10
6
3
39
A neku cbd sortu tipa og kush? Ili neku sortu od koje ce rijeci samo izlaziti , od koje cu biti opusten i ugodan za drustvo?*
Stvar je u tome sto patim od depresije, ptspa, promjene raspolozenja...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Dijagnoza stvorena za ganju :)
CBD sorta...mislim da je bio cbd shark shok 4 % cbd 4% thc ja se nisam mogao pomaknuti sa barske stolice.
Znaci nije stvar u postotku thc.a...dilema je indica,ili sativa:)tu trazis...npr Critical kush,ili Critical +...
 
29.08.2016
10
6
3
39
Citajuci po forumu nije za mene sativa i nekako je se bojim. Zna mi se desiti kad pusim ulicnu travu da padnem u bed..i budem tup ako me razumijes..razmisljao sam kupiti og kush CBD, blue dream i pineapple express auto sorte...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa