Koju vrstu lowrider-a kupiti???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Nego da priupitam,buduci da sjemenke dobivam sljedeci petak a box je gotov,gdje da stavim slike boxa da malo vidite i prokomentirate,da ovdje nastavim ??? ili otvorim novi post(u kojem dijelu)?

ali izgleda lijepo :)
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
pozz! imam pitanje...

spominje se LR2, i zanima me kakav učinak ima, i koliki je smard kod cvjetanja...
preferiram smijalice i high, stoned mi je bezveze...

dali netko zna što o lowryderima :- blue ryder , purple jems ili diesel ryder? smrad kod cvjetanja i što rade.... ili da sugerira neki low a da je blizu silver hazeu po radu...

>čisto iz gušta bih htio imat jednu dvije biljčice max, ali ovaj put baš lowryder... box 50x40x70 dakle, ne škrtarim na prostoru, stvar je satisfakcije uzgajanja..hehe

uskoro gibam u amsterdam, pa da si uzmem neki suvenir...cya
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
low smrdi.... bez daljnjeg...jakooo

i po mom ,svi idu na stoned...

pokusaj naci auto lemon skunk..on je bio high,bar meni.. :)
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
Evo zavaljen na krevetu, ugledah na polici nesloženu maketu Apachea, i upravo je to riješen je kako se uz filter riješit/prikrit miris iz pc box-a.. kad cvjetanje počne, laganini počinje i "slaganje makete"... :thewave:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ponekad se najbolje ideje izrode kad najmanje ocekujes... Ali obavezno podijeli da vidimo o cemu se radi :)
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
np... sam dali želiš vidit složenu maketu ili....XD

oko 1.10 krećem u akciju, tak da se krampus može počastiti....do tad bi sve trebalo bit složeno, sad sam pretrpan poslom(hvala bogu)