Koju vrstu lowrider-a kupiti???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Svi spominju lowridera i LR2 ali na alien grow shop-u ima vise vrsta,takodjer ima i na *********** ovaj LR-AK47..pa me zanima koji da narucim....Uspio sam nabaviti big tower kuciste pa sta bi bilo najbolje,ako moze neka preporuka....

koju vrstu lowridera???sa aliena ili kanabisa..i to???
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Ni jednu sortu ne narucivati jer su jako lose.Bolje je kupiti dobro odbrano seme i staviti ga na 12/12 od klijanja.I eto ti mala biljka ali proverenog kvalieteta.
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
brend je napisao(la):
.Bolje je kupiti dobro odbrano seme i staviti ga na 12/12 od klijanja.I eto ti mala biljka ali proverenog kvalieteta.

Ni kad to neće bit to jer LR#2 dobiwa minimalno 6 sati svjetla više po danu(ako je 18/6), a bez beda raste na 24/0 tj duplo više svjetlosti na dan...:icon_idea:
..meni ful paše njegov efekt i kvaliteta je neupitna!!!
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Gledao sam na jenom stranom forumu da 24/0 uopste nevalja za LR2 jer kako se tamo kaze,biljka dok je mrak razvija koren.Sto bolji koren to bolja i jaca biljka,veci headovi,bolja potencija.Tako da je mnogo bolje 18/6 non stop.Mnogo su bolji rezultati.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
*********** ili alien seed...u mom slucaju nijedno...
Jednostavno me malo strah naruciti i cekati da dodje pa sam jednostavno malo googla-o i nasao trgovinu u Ljubljani....cijene su ok.Zvao sam za LR2,bit ce kod njih za 10-ak dana i otici cu osobno po to..buduci da postoje vinjete idem vlakom,karta 150 kunami tamo se malo prosetam ,kupim i vratim...nema straha ,nema sranja sta ce biti....

I kupio sam CLF zarulje za big tower kuciste buduci da ovaj HPS zagrijava a ne da mi se sad muciti kako dodatno ohladiti kuciste...


ps.
Ne reklamiram trgovinu nego samo iznosim svoje misljenje...da ne bi bilo zabune
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Što se tiče kvalitete nije loš, ali urod bogami je. Na temelju vlastitog iskustva preporučio bi ti neku drugu sortu... Ali tvoja odluka... Npr. Durban Poison, po meni najbolji high. Ali neznam kako uspijeva unutra.
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
moja preporuka ti je da naruchish chistog lowridera buduchi da su krizanci s njim vechi i treba im vishe mjesta...kuchishte che ti bit premalo...a ako skontash prostor ima jedan seed bank koji se bavi varijacijama lr-a...pa od njih naruchish shta osh...
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
40
Eto ja se već 3 dana borim sa sjemenom lr2×ak47 , nikako da mi proklija.... Jel netko imao slična iskustva?
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
@clarence
bolje LR2 nego LR obicni. Mnogo bolji strain je #2

@lucifer
Mislim da je LRxAK47, ne LR2.
Stavi sjemenku na mokru zemlju - znaci ne zakopat nego samo stavit na povrsinu. Na nju stavi nekoliko slojeva mokrog toalet papira i sve to prekrij sa vrecicom da bu 100% vlage unutra. Kroz dan-dva imas proklijalu sjemenku - najbrzi i najefikasniji nacin klijanja
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ljudi nemojte se zavaravati da cfl ne grije grije i tekako samo ne ni upola ko hps ali se zato što se tiče lumen per wat omjer je definitivno bolji . Cfl prolazi za manje prostore no prolazi i hps manje snage tipa 150 w ili 250 cak . Ovo sto balcan kaže ipak dosta ih treba a to je i dosta žica grla stuje opcenito i naravno i topline i opet je tu borba zapravo uvijek je jer i kod cfl-a moras pribliziti dosta tako da ... ja sad radim micro cabinet grow sa CFL lampama 3 x 65 W (ekvivalent 3x450w normale žarulje )pa cu postat na forum
 
08.08.2008
109
83
28
bok, vidio sam da neki spominju lowridera i canabis.org
prije par mjeseci sam također naručio sjeme lowridera i od 5 sjemenki 2 su mi proklijale i to tek nakon 15 dana.
eto

kupio bih lampu ENVIROLITE 125 DUAL.grlo je E 47.
zna li netko da li za tu žarulju treba propaljivači prigušnica?