Koka i jaje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Znamo svi onu priču:Što je nastalo prije,koka ili jaje?
E,sad ja vas pitam,što je nastalo prije,sjemenka cannabisa ili biljka?...:lml_spam:

LOL

Al ne,sad ozbiljno,može li netko ko zna objasniti teoriju kako je cannabis nastao,mislim vjerovatno ko i sve druge biljke nekako,nije neka velika filozofija vjerovatno,al ono...:icon_idea:

Možda je već objašnjeno negdje,al sam propustio,ak jesam,sorry....:cool44:
Al zanimljivo je ovo sa sjemenkom i biljkom,jelde....lol....:flamed:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Prvo je nastalo sjeme pa biljka pa sjeme pa biljka pa sjeme pa tako nekoliko 1000 godina pa cannabis pa razne sorte.....
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Još jednostavnjije vutra je nastala ko i mi :bananabang: kad je industrijska konoplja pocela uspravno hodati i zbog toga proizvoditi puno THC-a.
 

psychedelic_vision

Banned
Banovan
23.12.2007
16
0
0
44
pukli ste,vutra je nastala tijekom evolucije kao i jebena kokos,i kako onda moze nastati prvo sjeme ili jaje.sta ste pali s marsa?koj vam je
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ok,kužim ja šta oćeš reć,al mislio sam kad bi neko znao više....
A ovo sa sjemenkom i biljkom je čisto iz zajebancije.....ok

:alien555:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Cannabis su stvorili inteligentni vanzemaljci genetičkim inžinjeringom isto kao i nas sadašnje ljude. Ako malo bolje proučite, shvatit ćete da je sunce i biljka cannabis jedino što vam je potrebno za preživljavanje i čak za uredan život, od nje možete napraviti šta vam padne na pamet, i cijelu kuću, a sjeme je najzdravija hrana koju možete naći na planeti.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
psychedelic_vision je napisao(la):
hm...ko lizardi ili kasiopejci...hehe

Ne, plejadanci :icon_smile:, ne ne ne, znam da su anunakiji imali definitivno prste na nama, ali neznam sad konkretno...
 

psychedelic_vision

Banned
Banovan
23.12.2007
16
0
0
44
gmazovi,oni koji su protjerani dolje.uplicu se u nase zivote,i zato je sistem u *****,trebalo bi se sve zavrsit tada kad zavrsava kalendar maya. a sto se tice plejadanaca-sta nije isus bio jedan od njih??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.