Koktel džoint - mješanje sorti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Najpopularniji primer mesanja (doduse ne sorti vec koncentrata) su Moon Rocks (usually Girl Scout Cookies dipped in hash oil and then sprinkled with kief).

Mesanje sorti je po mom misljenju odlicna stvar. Najbolji miks do sada OG Kush (RQS) i Fallen Angel (Devil's Harvest), odmah zatim DelaHaze (Paradise Seeds) i neka domaja.
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
@Lazarus Led Naravno. Mada nije svaka vredna ocuvanja genetike. Kada sam rekao 'neka domaja' mislio sam konkretno na jednu koja mi se jako svidela pa sam je kasnije cak sadio i sacuvao nesto semenki. Sad mi dade ideju da je imenujem kada sam se vec potrudio da je sacuvam. :)

Meni to sto ih ima na stotine bas daje odredjenu car. Nadam se da ce doci dan kada cemo biti u prilici da razmenjujemo sorte koje smo sami ocuvali. :gled:
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
mene obicno"ne pipa" kad mesam vise sorti u buxnu... Mozda jer tad imam u izobilju pa priustim sebi svakodnevni mix, ali KAo da jedna drugoj ponistava efekat. Ne znam,nisam ljubitelj mesanja,ili jednostavno ne pogadjam recepturu...mada volim s'vremena na vreme da se restartujem sa tri i vise u komadu i sve to zamastim crtom ulja :)
 
04.04.2015
7
16
3
54
Multiverse
mmm, ovozavam da pravim mix razlicitih marihuana :puuuh::

MqMLA0E.jpg
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Neznam kako ostali, ali meni je gušt već ako hoću tutti fruity složiti da pola pljuge bude jedan strain, a druga polovica drugi. Uzmete grafitnu olovku i označite di počinje show s drugom polovicom. Ovak da napravim napoj od sorti baš i ne prakticiram :D
 

jadran-kush

Aktivan Član
27.07.2014
129
712
93
evo da se i ja ubacim jer volim digod neki koktelcic smuckat hehe ...ja npr. svako tjedan, dva volim malo istrest cvitove lipo na tacnu... malo ih pogledat divit se haha... i tako sa svake sorte sastrugat malo i sve to lipo pomisat u jedan mix :) jos ako ima malo kiefa sa strane ili shita to su miline teske ummm :puuuh::

jaja.jpg
sad mi je zelja kad poberrem napravit par ovakvih od svake po malo pa nek se nađe :mario::
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Ja nekad naprosto volim smotat 3 razlicite trave u 3 djokse ono svaki J jedan strain.. I onda udrii...
mAda mene sve ravna...
tako nekako, kad jedan pocne da spusta zapali se sledeci.
inace vise vrsti u jedan nikako, osim kad sam sa nekim "ozbiljnim pusacima"ovo, ono. onda znam unapred da smotam sa uljem pa ih poizuvam, ne mogu ni da ustanu :D
mozda zlobno s moje strane ali ko ih ... kad se qurce a nemaju pojma. pokvarim im celu zurku/sedeljku, a lepo im kazem dosta ti je tri dima, ne ne mogu ja, e pa kad mozes onda navali, i zakuca polse 15 minuta i prelezi par sati ko uklet :lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor and budalin

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Što raznovrsnije to bolje;) miješam od svake vrste pomalo, neke stavim malo vise nek manje pa sljedeci put promijenim, eksperimentiram...a i na taj nacin cijelo vrijeme imam na raspolaganju sve vrste, tj. sve se ispuse u isto vrijeme.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ne volim miješati, rijetko kad to radim, jer mislim nema potrebe to raditi.. pa majka mu stara.. nisam toliko vremena, struje i para potrošio na grow, i da na kraju tu istu sortu uzmem miješati, pa mogu odmah prestati i uzet pušiti uličarku.. :D cilj ovog mog hobija, i jest da pojedinačno uživam u svakoj sorti i njezinim efektima, zato i sadimo jel..