Koktel džoint - mješanje sorti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Netko voli, netko ne voli, svatko kako mu pase i voli. Mislim da svatko ima svoj razlog zasto sadi, isto kao sto svatko ima svoj nacin kako sadi. Cilj je da uzivas u tom sto radis i da je tebi dobro. Ja ne bih rekao da je pusenje koktela kvalitetnih strainova isto kao i klasicna ulicarka...jer ulicarka uvijek ima onaj svoj specifican miris, okus i rad dok kada npr. bubnut cu sad...smijesas jack herer i northern lighs imas onako fruty okus i miris, a high je puno kvalitetniji (clear high). ;)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Nemoj se mesaju zabe i babe ;)
Ja isto znam lupit miks... sto,sta fali?
Nekad te bace malo levo,malo desno,pa gore,dole... ihaaa brmmm brmmm i veselo... a pogotovo ako u drustvu dimim,onda bas volim umesat,da bude malo neizvesno... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mo1 and Badi

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ja jedino što miješam, je bubble gum hash ili iceolater.. srolam "liniju" i sa njom omotam joint :) (ali to je onda extremno ubijanje moždanih ćelija :D)
Ne znam, ali ja volim svaku sortu pojedinačno pušiti.. kontam ja vas sviju, možda to prija nekima bolje, ali ja sam prošle godine od 2 biljke "haze berry", ljepa hybrid sativčuga, si napravio bubble gum hasha sa ovim bagovima, i onda omotam northern lights haubicu sa tim hashom.. scena..
51Ogh8yGj8L.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
a šta je s onim kad koristiš grinder i onda imaš više raznih sorti pušiš pa se dolje u grinderu nakupi prašina mix svih sorti, jel valja to pušiti?