kolaps imuniteta!!!! lupus???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2013
11
19
0
Pozdrav ljudi!

Ovak nekak ide moja priča...

pet godina unazad mi se događa jedno te isto stanje (sranje)...
U 11 mj. mi se dogodi kolaps imuniteta,povečana temperatura 38.5C koja traje i po mjesec dana,povečani limfni čvorovi u vratu,preponama i pazuhu,popucani kapilari u očima(čitaj vampirske oči),smanjen broj limfocita i povečan broj eozinofila (44) u krvi,ma cjelokupna krvna slika bude koma!Svlada me neki umor,malaksalost,pripisujem to dugotrajnoj temperaturi!
Znači bolnica svaki puta i to na zarazni odjel!
Na tome odjelu u tih zadnjih godina mi nisu otkrili ama baš ništa,samo me krkaju antibioticima,glukozama i NaCl,dok ove godine nisam totalno ispalila na živce i napravila im frku tamo....u jednom danu se mi obavili pretraga što nisu u tih zadnjih par godina.
završim na hematologiji gdje su pretpostavljali da imam neki tip leukemije ili možda hotckinsovu bolest(rak limfnih čvorova).

Nakon vađenja koštane srži i raznih biopsija utvrđeno je da nije ni jedna od tih bolesti i završim na imunologiji.

Pretpostavljaju da bi mogla biti neka autoimuna bolest,misle da je lupus.Prepisuju mi kortikosteroide i još neke otrove kojima se ne mogu sjetiti imena.Ja naravno odbijam piti bilo što od toga.

Zbog raznih mišljenja,dijagnoza,antiboitika i ostalih droga opet totalno ispalim na živce i potpišem izlazak iz bolnice iako još uvijek imam povišenu temperaturu i doktorica mi govori da sam luda ako izađem.

Dolazim doma i prvo si zapalim pljugicu :leafblunt: što me totalno opustilo i smirilo.Probudim se ujutro bez temperature koja se uopće više nije vračala.

Nakon toga počinjem sa alternativom i mogu vam reći da se osječam oooodlično.

Trenutno pijem ulje sjemenki cannabis sative(3 kašikice dnevno) + med sa sjemenkama grožđa,crnog kima,lana,konoplje i cameline sative (2 kašikice dnevno).Uz sve to si kuham čaj od svježeg korjena đumbira.
Trenutačni nalazi krvi mi ne mogu biti bolji. :D

Htjela bi si napraviti ulje ali sam totalni amater što se toga tiće,ne znam ni koju sotru ili kombinaciju sorti je najbolje zasaditi za takve probleme.

Svaki savjet je dobrodošao!! :sun2:
 

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
hmmm opako je to,gle nađi negdije travara koji je poznat i sa njim popričaj reci mu sve pa češ čuti šta če ti on reči, a za ulje imaš na googlu isto tako sve i svašta kako i koliko čega kojeg i to ,ovde baš i nisu specijalisti za bolesti neg za ganju,tu i tamo neko nešto zna ali ....vidiš da ti alternativa godi onda samo deri po tome i osječaj se hay..sretno ... :wave:
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
boobamara je napisao(la):
Htjela bi si napraviti ulje ali sam totalni amater što se toga tiće,ne znam ni koju sotru ili kombinaciju sorti je najbolje zasaditi za takve probleme.

Svaki savjet je dobrodošao!! :sun2:
Pozdrav Bubo,
Svakako bi ti preporučio da pokušaš izliječiti svoju auto-imunu bolest s uljem od canabisa (mislim naravno na
ulje cvijeta a ne sjemenke).
Zanemari ovu spiku tu se ljudi bave samo ganjom, ovdje (negdje) ima divnih ljudi, travara, šamana.. svakako (dobro) došla si na pravo mjesto.
No prije nego uspiješ krenuti s uljem ja bi h ti preporučio nešto legalno:

Po djelovanju je imuno-booster, potpuno je prirodan i ne postoje negativne nuspojave niti možeš pretjerati.
Idi na http://exqcistus.com/
Toplo preporučam samo njihov proizvod jer sam samo njega probao i IZVRSTAN je.
Mislim da bi ti malo jača terapija ovim za početak napravila veliku korist.

Uz to izbacio bih rafinirane namirnice (svih vrsta), meso (svih vrsta), duhan (van rituala), alkohol..n itd.

Nadam se da ti je ovo dosta za početak,
znam da ćeš biti ok.
 
10.04.2013
11
19
0
Ljudi hvala vam na odgovorima :dada

trenutno sam u proučavanju svega ovoga što ste mi napisali...

ulje ću svakako napraviti! sinoć sam srela frenda i dogovorili smo se da će mi prvi puta on kuhati a ja gledati i pomagati jer ima dugogodišnje iskustvo u growanju i kuhanju ulja,iiiiiiiii pa baš sam happy!

Što se tiće ovih gljiva moram još hrpu toga pročitati da bi znala o ćemu se radi i kako djeluju!

Meso ne jedem od malena jer mi se povračalo od mirisa sirovog mesa,duhan pušim par cigareta ali domaći koji motam i znam popiti čašu piva....mislim da mi to u tim kolićinama ne može baš previše naštetiti... baš bi mi teško palo to odricanje !!ali ako bude potrebno i to ću napraviti!

Pročitala sam skoro sve dnevnike liječenja i oduševljena sam pričama i voljom tih ljudi! :D

Baš ste :heartbeat: !

Čitam vas i dalje!

stay cool & high! :banana_rasta:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
boobamara, jesi imala mononukleozu? Simptomi koje ti navodiš mogu biti posljedica te bolesti i mogu se javiti više godina nakon zaraze. Sindrom umora ili tak nešto se to zove. Moj mali je isto kuburio s tim neke dvije-tri godine, isto bio po bolnicama, dok nisam rekla stop, jer su ga svaki put testirali na TBC, a jednom su mi rekli da možda ima blizanca u sebi, bez ikakvih dokaza....Kad ni liječnici ne znaju dijagnosticirati, bolje se maknuti od njih...Sretno

Edit
Mada je dijagnoza lupus jako ozbiljna bolest, pa sam se možda malo prenaglila. Traži, drugi i treće mišljenje, ako već nisi. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: boobamara
10.04.2013
11
19
0
Nisam imala mononukleozu,svaki puta su me testirali i uvijek je bio negativan nalaz.Znam da su to ti simptomi ali nije to.Nije niti jedna od bolesti što se tiće infektologije jer mi ni jedan antibiotik nikada nije pomogao.Jednostavno prođe nakon mjesec-dva.

Lupus je ozbiljna bolest imuniteta ali se može uspješno kontrolirati promjenom naćina života što sam ja već napravila!

Mislim da će biti sve ok i sa alternativom jer mi je doktora i bolnice preko glave a vidim da mi pomaže.Eventualno mogu ići vaditi krv da znam na ćemu sam,a krkanje raznim otrovima ne dolazi u obzir!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Ima sanse velike da te ulje sredi ;) . Ako nema ulja , redovnije dimljenje (eden ujutro i uvece ) uz zdrav odnos prema zivotu takodje bi trebalo da stabilizuje stvari ! Pratim ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: boobamara

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
Pozdrav bubice zelim ti sto brzi oporavak i poslusaj savjete kolega..probaj sa uljem...danas sam saznao da jedna djevojka u mom krajuu boluje od lupusa..otvorio sam forum da pogledam ima li sta vezano za tu bolest i naisao sam na tvoj slucaj..ja sam odlucio njoj pokloniti jednu dozu svog ulja,pa da vidim kako ce djelovati..nadam se da ce joj pomoci..pratim tvoj slucaj i zelim sto prije da ozdravis
 
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Obzirom da si probudio temu, ja bih pitao da li neko zna sta je sa osobom koja je otvorila? Moja majka ima lupus, ubija je stres, kosti je bole uzasno, svaka kost u telu, jedva stisne pesnice... lekovi ne pomazu, sve su to govna, zbog toga sam i napravio box da bi posaodio vrste koje su za njene simptome. Tako da ako neko zna nekog ko se od lupusa leci kanabisom, bio bih zahvalan da mi javi.