Kolekcija Gremlina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ovđe neka imaju mjesto i naši dragi gremlini
bez njihovog spamovanja osjećali bi se prazno
i neispunjeni glupostima
dosadašnje svi znamo
ali temperatura ćera gremline pored monitora
a temperatura monitora izbacuje iz gremlina
ideje i misli koje su ga zakačile ljetos
biramo post No1
the ultimate post samo na vutra.org-u
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Sta.. covjek je otkrio forum i sada nadoknadjuje zaostatke.. malo ambiciozno do duse al.. nevidim bas da spama.. tako da.. dobrodoso voche i povrche :181:!! :vb_whip::rofl:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
e ovo je master svih gremlina,počeo sam ozbiljno da gotivim lucida od kad ovo viđeh
http://forums.vutra.org/sve-i-svasta/2616-dehidracija-osusenost-koze-na-obrazima.html
brine se o našem zdravlju

http://forums.vutra.org/unutrasnje-...glo-biti-uspjesno-koristit-cu-sog-metodu.html
postavlja nove standarde

http://forums.vutra.org/sve-i-svast...ing-keep-up-day-after-day-youtube-videos.html
svaki trip kad ga snađe,on ga sa nama podijeli

i totalni mednes

http://forums.vutra.org/sve-i-svast...urno-niste-culi-za-ovu-tehniku-uzgajanja.html

a sada za orgazam
kako purpurni kapira majke za klonove
a klonovi su ustvari budovi
niste znali ccc eeee imamao purpurnog
odlično bi prodavao na tele shop-u



....u godinu jedna bonsai biljka traje otprilike 3-15 godina,i mozete s nje brati budove 4-18 puta u godini...ovo se isplati...oce neko probati???
Typical Bonsai Mum....
any growing into the centre either cut back to one node or remove altogether.

sada bi ti u šali rekao kupi metak dva € i kad se rokneš ima da te postavimo za moderatora
ali ko zna što je tebi u glavu
samo još olovo fali

počeću da vjerujem u višegodišnje biljke sa sve berbama svake godine
jer više je ovih što bi brali svake godine
nego ovih što viđeše NLO
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
imamo novog miljenika,ali on je stvarno čestit i dobar,ali jednostavno nije još upućen

Rastafarijanac je napisao(la):
zrinjevac zemlja s 6,8 hp, gnojio sam jednom do sada, ima 7 dana biljku, voda normalna za pocetak pa sam sad ubacio malo limunovu kisalinu!
Rastafarijanac je napisao(la):
zbog vitamina, da ojaca stabljiku!to sam stavio tek tolko!pa kaj da ubacujem jos u vodu? pa necu je zallijevati obicnom vodom kaj ne?
RedSh je napisao(la):
koja je konfiguracija tog Hp-a???
Rastafarijanac je napisao(la):
ma neam koju sliku da stavim, mislim imam gro al ono, ovo mi je tek prvi grow pa ono..pokusavam dati sve od sebe biljci!
Rastafarijanac je napisao(la):
joj bacio sam vrecu, nemrem se sada sijetiti! joj...jbg1

ali nije sam ima sagovornika dosta
Rastafarijanac je napisao(la):
Zanimam me dali je moguce spasiti biljku ako je stabljika omlohavila i popustila pri dnu??? pada mi! nemre stojati uspravno! jel je mogu spasiti??????




Crass je napisao(la):
Meni se to dogadalo dok presadim biljku uvjek mi je pocela padat, ja sam rijesio to sada sam je zavezao za neki stap koji sam zabio u zemlju ak je mala mozes sa cackalicom...

Rastafarijanac je napisao(la):
yo , cras brijem da imas pravo, meni je ovak bilo! kad mi je niknula biljcica i dizala mi se je do 10 cm, listovi su laganoo krenuli al nisu jos bili krakavi da bi ih stavio u vegetaciju i kak sam ih drzo normalno i taj dan sam je zalio vodom tek tolko jer mi je jos u casici od jegurta, nisam je jos presadio i kad sam se probudio biljka mi je polegnula preko ruba jogurta pa sam je sada stavio jos zemlje oko nje, jer nije dokraja uvenula neg se sam previla a svijetlo mi je iznad nje tak da nije svijetlo krivo 100%,pa sam je jos malo natrpo zemljicom da dode mi palo nize od vrka jogurta! P.S--> biljka mi je cca 10 cm kad mi se presavinula!

Crass je napisao(la):
rastafarijanac koje ti je boje korijen pogledaj ak mozes?
Probaj je zavezat na cackalicu...
Rastafarijanac je napisao(la):
crvenkasto smede su! !!
Crass je napisao(la):
Malo si ti previse zaljevo biljku?

uvjek naučimo nešto novo
nema grassa bez crass-a
Crass je napisao(la):
i hidrogen ti sluzi za bojanje kose stavi si ga na kosu i izgubit ceti boju...to ti je isto kemikalija...
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ah što slaže riječi,samo jedna za drugom,ni pet ni šest,samo ih reda,pa nastane fenomenalna izjava neka.....:crash:
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Hmm, pa hidrogen ti se stavlja prije nego sto se stavi prava boja za kosu da bude boja bolja...
Malo si ti previse zaljevo biljku?
Ovo tu gore sam napiso jel mi browser (opera) otvara cash a tek kad refresham mi se otvori ovi novi postovi, pa nisam vidio da si ti vec odgovrio sry...

Za boju korjena sam pitao, da skuzim dal je biljka bila prezaljevana...

Evo kak nemogu gdje drugdje stavit, dobio sam 5 profile infractiona u tocno 5 min da mi nisu vise admina dali u isto vrijeme za isti post sam pitam evo datumi :
12-26-2007 00:21
12-26-2007 00:19
12-26-2007 00:16
12-26-2007 00:16
12-26-2007 00:15

i jos od balcana sam mi je na drugoj strani a nemogu doc na drugu stranu...

65 bodova u 6 min :sad2: bas imam srece

evo razloga: prvo redsh ja te
Balcan ti si poslo zasto (cjenim to XD) i bilo je isto kršenje pravilnika
torcida
Kršenje pravilnika (osim 14. tačke istog)

sad da nisu ova 3 infractiona za istu stvar??
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Uh šta su se izredali na tebi :icon_smile:, nabrijani su ovi naši moderatori, nema šta, neznam, mislim da je malo pretjerano ovo s tobom, ali u svakom slučaju znam da moderi ne trpe sranja a pogotovo dezinformacije, tako da se treba ipak pripaziti malo...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
zboravio si da si i ti moderator
i kada pretjeruju sa glupostima
treba da gledamo ?
već sam ga bio upozorio
prije par dana
pravio se pametan,dobio po pameti
neki ne razumiju drugi jezik sem infraction
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
e super što si sam došao
sve 5

psychedelic_vision je napisao(la):
kako mislis da se thc ne razlaze u vodi???pa trhomi ili masnoca sa vutre se topi na 30 stupnjeva,i kako onda nece thc ostati u vodi,ne kuzim:sadbanana:

psychedelic_vision je napisao(la):
kako ne,onaj vaporizer ju gori na 30 koliko znam,mozda je netocno

ovaj post mi je poprskao srce travom

psychedelic_vision je napisao(la):
kad se sjetim svih svojih napusavanja,osjecam kao da je 80% tih vutra koje sam popusio bilo spricano.ipak nikad ne mozes biti siguran,kako prepoznati spricanu,kako izgleda boja miris,okus,...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
hehhe bude preko ljeta temperatura preko 30 stupnjeva i cjelokupni outdoor uzgoj cijele države i svugdje di je bila viša od 30 temperatura propadne
Dobro je poznato da je marihuana biljka koja ne voli sunce i da se thc raspada iznad 30 stupnjeva
To je jedino zabilježeno odstupanje od zakona očuvanja materije jer se materija ne može uništiti ali se to u ovom slušaju dogodi a štaćeš