Kolekcija kvalitetnih fotografija nama drage biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Razmisljao sam da bi bila dobra ideja da Vutra.org na svojoj stranici ima sluzbeni fotoalbum sa kvalitetnim fotografijama nama drage biljke.
Znam, kad sam se ja poceo interesirat za uzgoj, obozavao sam zujat po stranicama koje su imaju fotografije cannabisa u cvjetanju.
Milina mi je bila za gledat sve te razlicite sorte i mislim da bi to dosta zainteresiralo i nove clanove, ipak je to vizualna stimulacija koja puno bolje djeluje od obicnog texta.

Znam da na forumu imamo galeriju ali slike su svakakvih upitnih kvaliteta, pa zato ako prijedlog bude usvojen bilo bi pametno postaviti neke kriterije za postanje fotografije koje bi bile namjenjene za sluzbeni Vutra.org fotoalbum.
kriteriji bi bili, npr. min. rezolucija 1024 x 768 , oštra i nezamucena slika, ne preekspozicionirana, i taq to. onak. oku ugodna fotka :)

mogao bi napisati i savjete za slikanje sa digitalcem, da slike budu sto bolje.
naravno, ako bude interesa.
ajde, razmislite pa odgovorite.
hvala :)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Za sam svakako, jer je super ideja, ali sam protiv što velike/kvalitetne slike zauzimaju mnogo prsotora, a mi smo do skoro imali 3 megabajta slobodno na sajtu (sad ima nešto više, mrzi me da se logujem da gledam).

Bila je neka vBgallery, tako nešto, što se integriše u forum... pretty cool :)

edit: Evo je - http://www.photopost.com/

Samo što je skupa u PM :(
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
damn, vidis ti to Avrame, skoro nikoga na forumu ne zanimaju fotke :(

a budem ja probao probuditi interes, ako ni problem postas cu svako malo par fotki.
razmisljao sam o watermarku na fotkama, ali s nicim nisam zadovoljan, pa evo za pokus par primjera.
sve je to domacica, pa sam za sortu pisao domesticus cannabicus, sto je specifican naziv za vutra forum :sun2: