Količina...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
Zavisi u kojoj sredini zivis ako se vec time mislis bavit...treba znati kako stvari stoje.
Dolazi u obzir koje imas sposobnosti za dilanje,neces biti debil moras paziti.

Ja osobno nebi vise nikada to radio.
Previse rizika ,malo profita.
Prakticki dok sam bio jos u srednjaku sam to radio samo za sebe da bi imao sta za pusiti...

Sve u svemu,nikom nebi to preporucio.
Ako si prva ruka,mozda bi razmislio o tome,ali ovo sve ostalo - Nema teorije da bi pokušavao.

Vjecita paranoja,da te netko prati ,da te netko iza ugla čeka...ma 24 h si pod pritiskom.
I ono poludis nakon nekog vremena ,mobitel ti stalno zvoni...

Neisplati se.
Radije bi na bauštelac ošao radit.
 

hah

15.02.2007
25
4
0
Varira cjena u hrvatskoj odnosno na zemlju, znam da je u zagrebu 50 kuna panj a u osjeku 100 kn, ali u osjeku ti litra rakije 10 kn hehe:sun2:
 
28.06.2007
2
0
0
43
u hr ti je lopovluk 50g-40g 100g-90g jedna pvc vrecica-4g i onda ti stavi u dvije vrecice i jos ti skine 5-6g i sta si dobio:crash:
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
70kgShita je napisao(la):
Jebote covece kod nas u srbiji(ja uzimam iz bg)je od 45e do 50e kolicina 50g.A kod mene u kraju(u selu)ima 2 plastenika vutre.A 1.5g kosta 5e.Mnogo skupo.


nevjerujem da je u bee gee-u vutra skuplja neg u hrvatskoj...tamo em ima tona ljudi sto se s tim bavi ima i tona shiptarke...

a za 1,5g kvalitetno uzgojene vutre bez sjemenke je predobra cijena 5e...jeftinije neg u a'damu...a vjerujem da je i genetika luda...godinama kod nas nicu dobri hibridi...
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
level je napisao(la):
e vidite u tome je problem... znam je panjeve i sve to, bas zato sto se dobije i gro sjemenki, prpe,a i vrhovi su za*****... slazem se sa onom 2,5 g... ali onda je 25 g koliko? nije to sad 500 kn jer je u panju 10 puta manje a kosta 50. ja kazem da treba postavit jednu količinu pa se ne bi sisalo. Dakle, 25g ? ja sam davo 250 kn za bolju ziku 270, jel to stoji?


sta mislite zasto dileri tako dobro zive.. kupi kilu za 3500 kn a u njoj ima 400 25icavi izračunajte dobit....

kakvih 400 25tica...u kili ima dvajst pederica...i to rijesi za 6000kn...ima dobit najvise 2500kn....
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
hah je napisao(la):
Varira cjena u hrvatskoj odnosno na zemlju, znam da je u zagrebu 50 kuna panj a u osjeku 100 kn, ali u osjeku ti litra rakije 10 kn hehe:sun2:


nit je panj na koji ti mislis 100kn nit je rakija 10kn...u osijeku je pol panja(za 5-6 trubi) 50kn...a panj(za desetak labija) 100kn...
 

SvjetloIstine

Aktivan Član
26.06.2007
75
0
0
36
Pa jel zna itko postenog dilera u HR?

ja imam isti problem. jbt dat 300kn za 42g, i onda jos dobijes 50% prpe, a vrh kad rastavis, ispadne 10 sjemenki iz njega (da, kaje s tim?, zakaj su tak pune sjemenki?) .

najblize sto posteno mogu nabavit je iz bregane..., to preko frenda, od nekog growera. samo, em je frend puk'o, em je taj grower puko odavno, em ne mozes to na kolicinu isfurat. i em je to skanja, a ja alergican na duhan, pa uvijek pusim cisto..,,
 
25.06.2007
4
0
0
37
ja sam se usrecio prije 2.mjeseca naletio sam na stvarno opaku vutricu, ali po cijeni
10g 50 KM (u BiH), prva liga. Skupo jest, ali razvaljuje od jednog jointa cetvero se razvali, nemozes je puno pusit, dvoje ljudi kad pusi jedva ispusis, bas se napatis, sjemenki nema. Od svega toga srolam 15tak pljugi, ali stvarno se isplati, drzi vise od sat vremena. Da mi je u Zg ovake bio bi najsretniji. Kad sam nju poceo pusit, skroz sam se skuliro, kad se sjetim kako sam jednu za drugu palio a ono jedva se napusis.
Strasno je kakva se sve trava prodaje po zg, ima i dobre, ali u zadnje vrijeme rijetko naletit na nju. Puno sjemenki i malo masne hedovine. Nekad nemos nigdje nabavt trave a i kad je nabavis sranje.
Najpametnije za sviju nas je indor uzgajanje, sa pravim sjemenkama, ali nazalost nismo svi u mogucnosti za to.
Veliki pozdrav
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
eo cini se da je istina sta svi pricaju kak je svugdje drugacije za cijene
al eo mogu vam reci kako je kod nas u osijeku

pola panja(5 grama)-50kn
panj(10 grama)-100kn
pedesetica(50 grama)-350kn

rijetko tko uzima vise ali bilo je da je jedan lik uzeo 5 kg ali tak sta je rijetko pa nisam siguran koliko je platio, ak nekoga zanima nek pita pa cu mu saznat....svugdje je drugacije ali ovisi i o kvaliteti koju uzimas...eheh
 
22.05.2007
8
0
0
34
svi znaju da je u dalmaciji(split naročito) najbolja i najpovoljnija vutra.em sto dobijes prave crvene budove bez sjembi,prpe za đoju maksimalno.a kod mene u slavonije tebra rokaju te sa svih strana sa nekim ponudama koje su primamljive al je vutra u *****,ono roštilj okus,sjembi da se usereš.zato jedan poziv mjenja sve,uzmes si pol kile i tebra uživaš koliko oces.a sto se tice dilera ono žive super kad je sezne a kad je zima oni su uvijek na nuli znaci kao mi obicni smrtnici,al kad je ljeto barem kod mene,moze se zaradit puno love.
 
13.06.2007
2
0
1
Bas ovako kak je Makaveli rekao je u OS.. Ja sam znao placat i po 450 kn 50icu, al je ziza bila prejebena..

Ali ipak mislim da je to previse.. sve iznad 300kn za 50icu je kradja na veliko i jos uz to kakvo je stanje tu u zadnje vrijeme, vecinom je lose kvalitete :icon_mad:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Psynthax je napisao(la):
Bas ovako kak je Makaveli rekao je u OS.. Ja sam znao placat i po 450 kn 50icu, al je ziza bila prejebena..

Ali ipak mislim da je to previse.. sve iznad 300kn za 50icu je kradja na veliko i jos uz to kakvo je stanje tu u zadnje vrijeme, vecinom je lose kvalitete :icon_mad:

450 za prejebanu žižu (pretpostavljam da hoćeš reći da je bila pravo dobra) ,ako dobro pretpostavljam onda to i nije puno ako je stvarno dobra s obzirom da bi istu količinu u Amsterdamu platio 250 € (u shopu,znači još i porezi i ostalo),ajmo reći dima osrednje kvalitete tj. onoga od 5€ po gramu ,koji je doduše bolji 10 puta nego u nas onaj `nazovi skunk` koji skunka nije vidio ,ali zna biti i dobar ali jednostavno nije skunk, i to za 450 nije ni tako loše.

250€=1820 kn ajmo reći,ne znam koliki su porezi u stvari,ali npr. neka su u Amsterdamu porezi 50% od cjene dima ispadne da je sam dim duplo skuplji nego ovdje ,a standard prosječnog kupca gore ipak nije duplo bolji nego ovdje. Onda ovo kod nas, ako je stvarno riječ o prejebano dobrom dimu nije ni preskupo ,kad još uzmeš u obzir da je kod nas zabranjeno,to ti je sasvim OK cjena.

Može se kod nas i 1 kg smeća uzet za 1200-1400 kn na veliko ili nekih 4000-5000 kn 1kg - 2 kg , ali to je stvarno smeće koje ne zavrjeđuje da se naziva marihuanom iako ga na vjestima većinom s radošću objave kako su uhvatili par kila marihuane ,a ono u stvari ***** da ne može veće,i onda pričaju ,preliminarnim vještačenjem dokazana prisutnost THC-a .Koliko THC-a ? Zašto ne kažu ? Zato jer ako bi rekli istinu prosuli bi se i izdali da država s mafijom ustvari prodaje industrijsko ***** s 0.5 % THC-a od kojeg te jedino može glava zaboliti, a da ne pričam o metanu i ostalim plinovima i đubru kao amonijak i ostalim smradovima i proizvodima u truljenju ,vutre koja je prošla ko zna koliko voda da bi je natopili i dobili na težini.

Naravno što je previše previše je pogotovo ako se radi o ovoj u ***** kvaliteti koje mi je preko glave već pun mi je ***** samoga sebe i priče o toj kvaliteti, i to da je 300 kn previše ne treba ni pričati , kad je loša kvaliteta loša je i što se mene tiče za 50 grama ničega je previše i 3 kn a kamoli 300 kn , a tko ti može vratiti rizik da padneš pri kupovini i izgubljeno vrijeme za kupovinu **** umjesto bubrega.
Zato radije ako možeš nađi neko dobro sjeme ako ništa ovo iz industrijalke i ono je pet puta bolje kad se uzgoji bez sjembi i puši skoro besplatno koliko hoćeš.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
mariojuana je napisao(la):
ja sam se usrecio prije 2.mjeseca naletio sam na stvarno opaku vutricu, ali po cijeni
10g 50 KM (u BiH), prva liga. Skupo jest, ali razvaljuje od jednog jointa cetvero se razvali, nemozes je puno pusit, dvoje ljudi kad pusi jedva ispusis, bas se napatis, sjemenki nema. Od svega toga srolam 15tak pljugi, ali stvarno se isplati, drzi vise od sat vremena. Da mi je u Zg ovake bio bi najsretniji. Kad sam nju poceo pusit, skroz sam se skuliro, kad se sjetim kako sam jednu za drugu palio a ono jedva se napusis.
Strasno je kakva se sve trava prodaje po zg, ima i dobre, ali u zadnje vrijeme rijetko naletit na nju. Puno sjemenki i malo masne hedovine. Nekad nemos nigdje nabavt trave a i kad je nabavis sranje.
Najpametnije za sviju nas je indor uzgajanje, sa pravim sjemenkama, ali nazalost nismo svi u mogucnosti za to.
Veliki pozdrav

Nije da se sad nešto hvalim ali stvarno od 10 grama 15 jointa i nije neka kvaliteta , ko zna kakvi su vaši kapaciteti,samo ja znam da sam ovamo kod nas duvao i po 20 komada na dan nekad ali to je sve bila neka žmrljšklj kvaliteta kad sam u Amsterdamu uzeo onu kesicu od 5 grama , jest da sam sam pušio ,bio sam sam nekoj rodbinu u Njemakoj(Duesseldorf) u posjeti i nisam imao baš vremena duvat po cjeli dan ,ali pušio sam tih 5 grama s duhanom jebiga ,ali stvarno me je udaralo da nisam imao potrebe stavljat preko 0.13888888888 grama u prosjeku ,nisam vagao ali znam da sam na tih 5 grama potrošio paket Smokinga 33 papira i još 3 papira iz drugog paketa,znači 36 komada ,čini se smješno ono što bih smotao pod nokat bi stalo , samo znam da je udaralo bolje nego svih onih nekad 20 u danu kad sam pušio i samo se trovao i otupljivao ko kita , tako sam tih 5 gr potrošio tek za nekih 10 dana većinom 3 komada nekad 4-5 tih laganih jointa u danu,ono zapalio bih jednu nekad kad se ustanem i onda se par puta popravim u danu ,tako dok nije nestalo u kesici.


Da nažalost nismo svi u mogućnosti da uzgajamo za sebe ,*****u nesreću kad smo se rodili u usranoj državi.
Pozdrav i tebi i svima ,a ljeto je uživajte te u Suncu i UV zrakama :) jebeš dim nije ni to najvažnija stvar na svijetu i onako nakon 10 dana i onoga kad je bio najbolji na svijetu ne osjećam više ništa,pa onda ni pauza sve do jeseni (ako već mora biti) nije zgoreg ,biće bar neka rijetka domaćica bez sjemena ono kad uleti nekako s jeseni prve uspjele berbe.To i jest dim dok ga bude ono ostalo iz vanjskog uzgoja većinom je sranje,čast ponekom rjetkom indooru ali nažalost.
Pozdrav !
 
02.07.2007
21
1
0
32
u os je ovako kak makaveli priča...al zanima me nešta pa neko ko je iz zg nek odgovori na ovo pitanje.kod lege jednog su spavali neki likovi iz zg i neš smo pričali kak često dileri znaju sjebat i take priče i odjednom ja čujem lik kaže da je panj 50 kn kod njih pa jel onda kod vas panj 5 grama i zaš je tak?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
MA ja više predtajem pušit dok ne budem dobrog dima mogo nabavit jer ova govna više su mi stvarno odvratna.
Za 100 kn dobije se za 5 džointa vutre koja je puna sjemenki i to pretjerano dobije se 2 veća vrha recimo i mal malih ali su ti vrhovi toliko suhi da kad ih uzmeš među prste i mal stisneš ko da su mumije u prašinu se pretvore.
Slabo djeluje, nije baš da uopće ne djeluje ali trunje totalno trunje FUJ odvratno i ja sam ljepo reko svojima da neću to pušit i trošit pare džabe.
RAđe ću jest na bačve voćnog jogurta