Kolicina potrebna za napusiti se

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.07.2018
0
0
1
38
Pozz svima novi sam ovdje zanima me jedna stvar pa da krenem.E ovako pusim marihuanu vec nekih pet do sest mjeseci i primjetio sam da se ja uvjek napusim od pola jointa a moj frend tek od 2 do treceg a jedan se ne napusi ni od njih sest...pa me zanima kolko je normalnoj osobi potrebno za napusiti se i da mi neko malo pojasni sta je slucaj samnom...hvala
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Dobro necu ja ..evo WEEDetix ce naci svoju lopatu.
Pa lako otkrijemo tko je maloljetan...imamo maloljetnik za mijerenje.Evo kod tebe ne mogu iskljuciti crveno ...blinka i blinka:wave:
 
30.07.2018
0
0
1
38
Dobro necu ja ..evo WEEDetix ce naci svoju lopatu.
Pa lako otkrijemo tko je maloljetan...imamo maloljetnik za mijerenje.Evo kod tebe ne mogu iskljuciti crveno ...blinka i blinka:wave:
Zasto je bitno jesam maloljetan samo me zanima odgovor na pitanje koje sam postavio .Nerazumijem zasto ti to smeta nadam se da shvacas da nisam jedini maloljetan koji pusi i da ih licno znm koji imaju 12 godina i puse svaki dan za razliku od mene. A to detektor za maloljetnike objasni mi nekuzim bas
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
pa me zanima kolko je normalnoj osobi potrebno za napusiti se
onolko kolko joj treba :)
to je odgovor na tvoje pitanje. svi razlicito reagiramo na kanabinoide i ono sto je nekome previse je drugome premalo. ako ti je pola jointa taman, ostanes na tome.
Zasto je bitno jesam maloljetan
15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.

https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/