Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.08.2006
0
15
0
45
@ gens - Imash moju podrshku u ostavljanju pljuga...
To ti veruj mi ne treba u zhivotu, samo se bzvz trujesh :!:
Ja recimo nikada nisam pushio pljuge, a varim od prvog razreda srednje a sada sam vec treca godina faxa i eto, shta mi fali...
Nemam hronichan kashalj, nisam zavistan ni o chemu i imam kondicije vishe nego vecina mojih vrshnjaka... :D

DOWN WITH THE TOBACO :loshe:
LONG LIVE THE MARIJUANA :spliff:
 

Vor

23.11.2005
13
3
0
Bilo je vremena kad sam pusio cijeli dan , a nekad i ne zapalim po par dana. bio sam prestao na 2 mjeseca i opet sam poceo :lol:
 
27.08.2006
0
15
0
45
A ja evo ne varim vec 10 meseci, devojka mi zabranila... :(
Zaklela se da ce me ostaviti bude li chula da sam dim jedan povukao... :cry:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
geckO je napisao(la):
A ja evo ne varim vec 10 meseci, devojka mi zabranila... :(
Zaklela se da ce me ostaviti bude li chula da sam dim jedan povukao... :cry:

ja sam napuco svoju kada mi je to rekla :D
kaže ona ili marihuana ili ja...
ja reko marihuana... :D
:lol: 8)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackfox
27.08.2006
0
15
0
45
@ domba:
Da, bash si pametan... :roll:
Ah, bio sam i ja tako mlad i lud ko ti, ali. brate, kad predjesh 20 'dina tek onda shvatish koliko je sve tezhe naci normalnu devojku a pritom je i zadrzhati... :afro:

Nisam ja rekao da sam skroz prestao, samo sam pauzirao tih 10 meseci uglavnom zbog nje, a pored toga i zbog gomile drugih stvari poput faxa itd...
Uglavnom, sada kada oberem ovu moju biljchicu ponovo cu se aktivirati...ionako je ova vutra ovde u mom townu sranje... :twisted: :afro:
 
27.08.2006
0
15
0
45
Pa niko nije rekao... :D
Ali ja ti sada pricham za ovu moju...
Mala je mnooogo fina i dugo sam se neshto lomio oko nje da bih sada popushio pedalu zbog vutre... :x
Mislim, nisam ni ja bash toliko zlatan... :)
Kada sam rekao da nisam 10 meseci duvao-mislio sam da se nisam naduvao onako nenormalno...ali sam s vremena na vreme cimnuo koji dim,chisto da me prodje zhelja... :rofl:
 
04.07.2006
13
0
0
geckO je napisao(la):
Pa niko nije rekao... :D
Ali ja ti sada pricham za ovu moju...
Mala je mnooogo fina i dugo sam se neshto lomio oko nje da bih sada popushio pedalu zbog vutre... :x
Mislim, nisam ni ja bash toliko zlatan... :)
Kada sam rekao da nisam 10 meseci duvao-mislio sam da se nisam naduvao onako nenormalno...ali sam s vremena na vreme cimnuo koji dim,chisto da me prodje zhelja... :rofl:
Ako te voli volece te i sa Marihuanom
Pricam ti iz iskustva (vise njih) 8)
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ Ladylover:
Brate, hvala ti na savetu ali veruj mi da je stvar mnogo zajebanija nego shto se to na prvi pogled chini... :(
Nije samo ona u pitanju, vec i njen burazer koji je posesivno-opsesivno crazy lik... :shock:
A i ona je poseban sluchaj...sve moje devojke su znale da varim i to im nije smetalo ali njoj mnooogo smeta i s toga to i ne radim (osim shto povremeno uzmem dim,dva)...
Ali naglashavam o5 da ce se sve to izmeniti chim mi biljchica sazri... :twisted:
 
18.07.2006
41
1
0
Gecko potpuno te shvacam. Imam slican problem :( Meni cura ne brani da zapalim tu i tamo koju, ali ipak primjecujem da joj to jako smeta. Ne znam sta da radim i kako da joj objasnim neke stvari, ali sigurno je necu ostavit
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma vi sre bolesni:D

daj zbog ženske se toliko patite i slièno!
Ja uopæe neželim biti sa ženskom ako joj smeta što dimim i kraj....
i imao sam dosta cura koje su volile zapaliti samnom...treba ih samo naæi!
 
27.08.2006
0
15
0
45
Polako, doci cesh i ti u Baphometove i moje godine pa cesh sam sebe proklinjati shto nemash neku normalnu devojku pored sebe... ja te samo upozoravam na vreme :roll:
E, mogli bi 'ladno da otvorimo temu "Ljubav i marihuana" i da tu pishemo sopstvena iskustva i tako diskutujemo malo na tu temu... :?: :D