Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.08.2006
0
15
0
45
Ma neshto mu je bagovao comp provereno... :shock:
Meni se recimo sinoc desilo da okachim dva ista odgovora a stisnuo sam da se kachi samo jednom... :?
 
18.07.2006
41
1
0
a mora da sam nesto zaj... :oops: da se vratimo na temu, ja sam nekad pusio svakodnevno, barem 2,3 jointa dnevno. I tako dvi godine. A sad, onako zapalim par puta godisnje i to je to. Sad vise pazim na kvalitet nego na kvantitet
 
27.08.2006
0
15
0
45
Takodje... jebesh ti to ako dobijesh i kilo gandzhe ako ne mozhe da te uradi kako treba i ako pochne da te boli glava... :?
Mnogo klinaca sa ovog foruma su trenutno u toj fazi gde im nije bitno shta je u pitanju, bitno je samo da ima da se duva... :roll:
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
u zadnje vrijeme skoro svaki dan... ali ne bas puno... kad se pusi onda najmanje 2 a najvise....hehehhehehe... ko ce znat....to niko nezna... :D heh...
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
pušim koliko mi je namijenjeno, pušim koliko mi je dano i dozvoljeno da popušim...

u sluèaju da se desi da ne dobijem svoj dio (što radi neprijatelja, što zbog mnogih drugih stvari Namjere i Svrhe), biva mi pravedno i idealno nadomješteno...
u (rijeðem 8) )sluèaju da dobijem više od mog dijela i potrebe, ide pravedna sankcija, ali i Oprost i moguænost ispravke...

da, pušim koliko me u Naravi zapada :wink:
 
27.08.2006
0
15
0
45
UUUUUUUUH, al' je sinsemila_smajl puk'o ko lajsna... :p
... a onda sam shklobocnu navrnuo na geshprcnu koja pokrece turbo-cincilator a to sve ide preko shpanera do klinastih kaisheva koje pokrecu bombinu da vrti gerblajznu preko lamele i kandele... :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackfox
16.09.2006
0
0
0
godišnje radim pauzu od par mjeseci kad odem vanka radit, neda mi se zajebavat i riskirat sa ilegalnom nabavkom u stranoj zemlji osim kad sam bio u nizozemskoj, onda se dimilo kvalitetno, sa vrha cjenika 8)

inace, dimi se onoliko koliko trazi, a to je dosta :lol:
 

Dim

18.06.2006
45
0
0
ljudi da li ste imali nocne more od trave ja da jucer sam bio spavao i bio sam u drugom svjetu hodao u snu a popusio sam vutru koju sam nasao u parku i to nije bilo smjeha jedino neko smirenje i na kraju sam imao jaku nocnu moru kako me neko zove da donesem nes i onda kao kaze meni ovaj frend sad ces opet u san (a to je bilo u snu)i opali me strujom i ja opet u nekom mjestu blizu mene hodam i pitam frenda na kojeg sam naisao dali je tebe zvao neki tip u snovima on kaze da 2 puta,na kraju vidis kao da sam u svom krevetu grmi oluja je i vidim pokraj kreveta tipa sa sjekirom,onda sam dosao na glavnu cestu i jedan moj poznanik od kojeg nabavljam vutru me pozvao da odemo u sumu,i zavrsio sam u nekom krugu koje si vrtio i bili su pauci i teleprtirao sam se u skolu i tamo vidim profu kako je stavili guz na rame i na kraju zavrsila mora...
 
28.09.2006
3
3
0
42
Obièno jednu - dvije gice dnevno, uveèer prije spavanja. Vikendom zdrobimo više... A kad nema... onda ne pušimo.

U biti pušenje je postao neki ritual, to nije navika ili štajaznamšta... Onako, ko indijanci... u krevetu, na fotelji, u prirodi... gušt :spliff:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Pusim 5-6 puta mesecno... Toliko imam vremena...
Ali kada se skinu biljke tada ceo mesec napusen neprestano pa onda iskuliram jedan mesec pa se vratim na rutinu od 5-6 puta mesecno.

To mi najvise prija i malo mi je besmisleno biti napusen non-stop...
Alo svako najbolje poznaje sebe i ima dozu koja mu prija...
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Pusim stvarno malo, kad bi pusio josh manje ne bih ni pusio.
Svakih 3-4 mjeseca, ako ne i vishe.

Npr 5 grama mi je trajalo dva mjeseca, a pola jointa me totalno unisti, popusim cijeli pa imam paranoje :lol: