Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Šta ima veze koliko pušiš i to što pušiš bez razloga. Pušim i ja, popušio sam 330 grama za 2 mjeseca većinom solo ili sa ženom. Krene dan onako jedna uz kavu, pa si onda pripremim 1,2 grama za tri punjenja vejpa za posao, pa onda dođem doma pa jedna prije ručka, pa jedna poslje ručka, pa odspavam sat vremena i na bicikli obavezno još jedna putna, onda dođem pa dnevnik, nemoš dnevnik bez pljuge pogledat, e onda večeram pa poslje večere još jednu, pa počne big brother i da bude smiješniji još jednu i onda iza ponoći još max dvije, nekad tri :) .
Na vejp derem čisto, u džoju stavim samo mrvić bezaditivskog duhana čisto da bolje gori.
A razmišljam malo pauzirati, ne zato što to želim, nego hoću da me pljuga totalno razvali, a to je teško postić kad varim ko da radim u brodogradilištu :) .
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Hehehe... omg ljudi do 5 g dnevno i 330 u 2 mjeseca :smoke:.

A ja mogu reći za sebe da meni kad pušim cijele dane nije dobro. Možda je to zato jer me od puno malo panika drži i skloniji sam kad tako pušim cijeli dan. Sve šta sam planirao vježbat, klavir, ili negdje ići nešto obavit neda mi se, i lošija mi je koncetracija... a opet kad imam nešto dobro za duvat teško mi je da ne zapalim kad dodem s posla, kao da osječam da sam sebe moram nagradit. Već tu ja vidim da nešto nije uredu. I čim se nadimim neda mi se nigdi ići. Paše mi navečer nakon šta sve odradim uz neku teamsku igru sa prijateljima na skypu ili kad malo imamo session za sviranje.

Ali opet ne mogu reći za druge, možda stvarno nekome diže kvalitetu života ako ima problema ali meni nažalost ne. Evo može se reći da me mući lagana nesanica ali to je više zbog moje hiperaktivne prirode takav sam bija i od 5 godina takav sam i sad. Zato sad i čekam Northeren Light, Critical i OG kush pa da vidimo da li će biti poboljšanja po tom pitanju.

Nekako imam osječaj da bi puno više napravio da ne pušim puno,iako ne pušim količinski puno, možda 1,5 grama max u 6-7 malih ali ja se napušim od toga ko đubre jer mi je tolerancija se srozala iako moj frend koji puši isto masu godina može pušit kolko mu daš ali on nema nikakve planove tokom dana dok ja se bavim sa puno stvari ali kad pušim onda zabušavam.

Ali zanimljivo je kako to je različito od čovjeka do čovjeka, jer kad sam počeo pušit pušio sam cijele dane sa ekipom i nije mi bilo granica, kad su svi stali ja sam uvjek mogao kao da nisam mogao preči onu granicu kad ne možeš više ,a sad nakon skoro 15 g. Možda je to jer sam ima 10+ u duhovnim tehnikamo i to naprednim, kobrin dah ovo ono gledanje u svijeću, posta sam presenzibilan, tako da sam ja lud već sam od sebe:makaze:.

Pouka: ako ti je dobro puši ako nije nemoj, ili nađi svoju dozu i svoje vrime, ali tu i leži problem, nije lako jer vuće:drull: barem mene.

@No Joke Kad bi ja taj jedan vejp povukao to bi mi bio kraj.:objesen:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and No Joke

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Poz ekipa :) ja vec pusim 13 godina,prvih 8 godina to je bilo,onako cisto radi opustanja,a posle toga,od kako sam poceo sam growat to je svakodnevno... poceo sam pusit svako dnevno,kad sam provalio da mi godi zbog zdravlja,naime tremor mi je miran,odlicno mi godi,a i zavoleo sam strasno dimit i grow-at :razvaljen:: uglavnom dimim od 5 do 7g dnevno.... pa ono :zvezda:: kontam dal sam samo ja takav ludak,al eto javio se neko s foruma ko dimi slicno kao i ja... mozda ima i ostale ekipe,al eto hehe ja nznm :) mada nocas cu bas iscitat ovu temu... peace :spliff:
 
Poslednja izmena:

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Procitao sam tvoj i @No Joke post onoj graveyard temi, i bolje da se ovde prosiri prica jer je zanimljivo. Svaka cast obojici sto ste izneli iskreno svoje..
Eto moja situacija je opet dramaticno drugacija, ja sam travu upoznao tek pre pola godine, tj. kada sam poceo da uzgajam za ulje za majcinu bolest.
Nisam imao zabludu kada sam se odlucio na growanje da necu i propusiti. :)
Inace skoro cu da zagazim u 5. deceniju zivota.. duvandzija od 16-te.
Na kraju se ispostavilo da pored lecenja majcinog kancera, i meni licno mnogo pomaze kod nesanice te sam stoga i tablete za spavanje (koje su daleko opasnija droga i izazivaju fizicku zavisnost jednaku ili goru od heroinske) izbacio iz upotrebe. Nisam pio neke velike kolicine, max 2 ali sam pio unazad ~10 godina sto mi je strasno smetalo, a i sutradan si nekako nadrkan od njih prvih 2 sata kada ustanes.

A sto se teme tice, poceo sam sa 0.1 gr tj. solio sam duvan, i sada nakon 7mes sam na 1gr. Uzimam samo uvece jednu maltene chistaka da me "obori u krevet". :D
Ali tolerancija se podize, stoga ocekujem da cu verovatno vremenom i dalje povecavati... toleranciju... missiiim ubrzo stizem predvodnika krda :D :D :D

Iako bih voleo, preko dana ne mogu sebi, jos uvek, da priustim pusenje (osim vikendom, danima kada mi je bas merak i preko dana zapaliti ali gledam da nemam nikakve obaveze dogovorene tada)... kao naprimer upravo sada :rasta:
 
Poslednja izmena:

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Već spomenuh na ovoj temi da sam povremen i vrlo slab konzument vutre.
Htjedoh se ustvari nadovezati na @nerp post o toleranciji, recimo mene uopće nije strah od ovisnosti nego od povećanja tolerancije :)

Naime, kad ne bi pravio pauze, namjerno se ograničavao, išao bi saditi više biljki da imam više materijala za pušiti, naposljetku ne bi me nitko zaustavio da konzumiranje povećam koliko mi stvaranje tolerancije nalaže. A to nekako niti želim a pomalo se i pribojavam jer onda više neću biti "ispod radara" na ovom našem zatucanom balkanu i kad-tad će mi biti ćeif zapaliti ranom zorom i takvi veseo na posao a brate mili posao mi je takav da se moram skoncentrirati.

Jedno za drugim povlači i ubio me grom ako mi to ne bi povećalo paranoju koju već prirodno gajim ;)

E upravo iz tog razloga (straha od povećanja tolerancije) teškom mukom držim se pod kontrolom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and šaran
27.09.2015
33
24
8
27
mjesecna procjena mi je petarda pet grama s tim da pljugam samo kad sam na nekom ljepom mjestu ili kad nema nikog doma ili kad se osjecam pozitivno mogo bi spusit 10 grama u jednom danu ali nema svrhe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Amnezia bro koliko se ja sjećam sredine devedesetih je petica bio klasični paket za 50 kuna i to bi bilo za 4-5 pljugi. Vutra je kud i kamo potentnija danas nego u to doba. Sjećam se da sam 50-ice uzimao po 200-250 kuna i znali bi u jednu noć stući cijelu pedeseticu, što je faktički nemoguće sa današnjom vutrom. U to doba je sva vutra stizala iz albanije a potencija joj je varirala između 4 i 8 % THC-a. Bila su to lijepa vremena ali meni se ovo danas više sviđa jer svakako bolje udara i šmek je nenadjebiv ;)
nisam ja toliko star i ne pusim toliko dugo.ali sto jeste jeste sada je mnogo jaca.problem je sto sam stvorio imunitet neki od pusenja ove nove jace da kad pusim svoju domaju moram mnogo vise.a ovisnost ko cigara nisi ovisan o pusenju nego navika da ti se po rukama mota nesto.
dnevno se popusi 2g najmanje a nekad i 5(retko)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ponekad više,ponekad manje...al u prosjeku zapalim jednom u 7 dana:)

Nekad je to bilo svaki dan po 5-6...i sad se to dogodi,kad odem do frenda,tekma ovo ono...tu ode cca 3-4 grama u 3-4 h...
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
nekad se nisu vrtili hibridi tolko:banana_rasta:jeld a , jja kad sam počeo pušit s društvom 2 3 ljudi i 5 grama ode u jednoj večeri, prije si rijetko dobivao travu od koje bi ostao wow
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Evo da se i ja nadovežem!:razvaljen::Od 2-5 g po danu ovisi o situaciji!Ak sam slobodan ode oko 5, a ak radim zapalim prije posla za bolju koncentraciju:rolleyes:,pa putem prema doma:puuuh::,pa uz vutra.org,:joint2: pa uz ormar i žive biljoze... :gled:i tak!Pa kad već grovamo da i uživamo u plodovima truda!:smoke:
 
13.09.2015
87
155
33
Tu negdi između
Pusim vec 9 godina,a nisam bas star.
Prije dok je trave bilo na bacanje i na svakome cosku prosjek je bio nekih 20-30g, 2. ili 3. klase albanke.Danas je isto ima skoro na svakom costku ali se ipak manje popusi.Razlog tomu je kao sto je i navedeno nove sorte,bolje sorte a isto tako i bar 3 puta veca koncentracija THC-a.Sada dok growan svoje i pusin samo svoje kolicina se i smanjila na nekih 5-10g dnevno ali isplanirano kroz cijeli dan,vikendom se to popenje i do 15-18g.

Volim vutru,volim njezin rad kako bi se reklo i gajim prema njoj nekakve istinske osjecaje hehe,jer stvarno smatram (a slozili bi se i drugi) da je zabrana marihuane za bilo kakvu upotrebu mozda jedan od najvecih zlocina i profiterskih planova zlobnih ljudi.

Tko travu puši,dobar je u duši :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420_DUDE