Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ja jako rijetko, ne volim cesto, nemam priliku i mjesto tako da mozda 1-2 puta u 2 mjesecam, ali kada bih bio u ugodnom drustvu mozda bi i vise
 
07.09.2006
13
1
3
44
svaki dan, no pod uslovom da ima sta da se zavrsi ;)

ps: jel imate trip da vas bolje radi vani nego u zatvorenom prostoru !?
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
s.t.a.r.s. je napisao(la):
I zaboravih:

SVAKI DAN ! vec nekoliko godina!

-||-
:lol:

2 do 5 dnevno... s tim da su light, jer ne volim biti baš jako razvaljen... onak da me lagano fura :)

sad sam odluèio napraviti pauzu od jedno 3 tjedna, taman bi tada ova moja trebala biti gotova :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: travari
27.08.2006
0
15
0
45
Sve zavisi od raspolozhenja..a i od toga da li sam pri nekom keshu da zavrshim koji paket...
A sada kada zavrshim berbu, varicu svakog sekunda, dok sve ne potroshim... isto kao i proshle godine :rofl:
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
uh... previse. dokle god ima, pusi se. nemos stat, to je. moju biljku smo popusili u 15 dana, a bilo je 100 masnih, masnih grama. mozda vam se ne cini puno, ali dnevno tri jointa je bila mjera za poludit. od jednog si vec bio mrtav, a od tri.... phew..
fala bogu da je nema vise :)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
Ras Tafari je napisao(la):
Hmmm, ponasate se kao nekakvi ovisnici, koji ce vam ***** to svaki dan???

Pa moglo bi se reæi da sam ovisan... ali ne o travi nego o cigareti. Stvar je u tome da sam 15 godina pušio cigarete i to po èak 2 kutije dnevno... minimalno jednu kutiju. Prije 2 godine sam prestao pušiti i 2 mjeseca nisam pušio baš ništa. Onda sam zapalio joint i skoro se srušio :lol:

Evo, sada pušim svaki dan, rijetko kad ne zapalim. Juèer recimo nisam cijeli dan i onda sam naveèer naletio na ekipu i jebi ga, povukao sam par dimova... danas recimo nisam zapalio, ali to je iz principa jer sam rekao da neæu više kupovati. Èekam da moja dozrije :)

Iskreno, sad bi najraðe zapalio cigaretu... ali mi se gadi :?