Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
eve danas od 10 ujutro pa do 10 navece zadnja,a ni ostale dane nije mnogo drugacije,ce moram da smanjim sporadi vishe sile,al dok ima ima;)
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Misliš Fuko da smanjiš kako bi više ostalo za duže hehehe i nemoj da traje kraće hehehe...
Ma svaki dan dimim jer dim je najbolji savezmnik i super prijatelj...
Koliko puno nebi o tom odlučivao meni je taman a znam da nije manje od 5gr.. dnevno.. Varira to i na dvocifrene brojeve dosta dana u mjesecu..
 
12.07.2011
15
0
1
jedno vrijeme sam svaki dan,pa sam onda ostavila skoro 2 mjeseca,a sad par puta u nedelji,sinoc sam,a i danas sam htjela,ali pokusavam da je ne uzimam ponovo svaki dan :D
 
06.11.2010
35
6
0
121
Kad se ima ima se i puši se, koji put preskočim jedan dan da malo se vratim u stvarnost i onda opet pušenje u nedogled. :)
Nemogu točno odredit kolko dnevno, evo juče sam zapalio 4-5 đoki jako dobrog skunka, a dan prije toga ni jednu, dan prije toga jednu i tako. Uglavnom dok se ima puši se.
You must learn to not to care about your weed. ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Na današnji dan su 2 mjeseca kako ne pušim duhan,cigarete i sl....
Svaki dan zapalim min. 1 mali kec....vikendom 4-5 max.
:spliff:marihuana je dobro sredstvo za odvikavanje od duhana.Manite se žvaki,flastera,čang-šlang čajeva...
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Prošle godine jedna biljchica, ubrana 1. 10. a pukla zadnja frula 1. 12. tako da pauziram nažalost već 8 mjeseci :(((((((((((((( al neću još dugo, ako Bog da i sve bude u redu s ovogodišnjim usjevima. Inače, kad se ima, pušim dnevno po nekoliko frulica :sick:
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
upitnik??? je napisao(la):
Misliš Fuko da smanjiš kako bi više ostalo za duže hehehe i nemoj da traje kraće hehehe...
Ma svaki dan dimim jer dim je najbolji savezmnik i super prijatelj...
Koliko puno nebi o tom odlučivao meni je taman a znam da nije manje od 5gr.. dnevno.. Varira to i na dvocifrene brojeve dosta dana u mjesecu..
Pa šta si ti neki sulentar jbt??? 5 gr dnevno???