Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
prvo, teorija nije za qrac, znam o čemu pričam.
pušiš 10 komada dnevno, znači konstantno si naduvan, i još pušiš tko zna što i onda ti je čudno što si "spaljen". uzgoji i zapali neku sativu koja ne "otupljuje" pa ćeš vidjeti da nema tog osjećaja.

drugo, zaboravljanje gdje si neku stvar ostavio i sl. nema veze sa vutrom, to je isključivo zbog tebe. da pojasnim, to je zato jer nisi PRISUTAN u onom što radiš, tj. kao što reče marihuana farmer, radiš stvari nekim automatizmom a istovremeno misliš na nešto sasvim deseto, i naravno da onda nakon 10 koraka zaboraviš jesi li zaključao vrata, je li pegla ostala uštekana i slično. kako riješiti to? radeći vježbe za pozornost, zen meditacija. guglaj, odgovori će ti se sami ponuditi.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
prije svega,nemoj vrijeđati člana koji je godinama tu na forumu,a vidim da si ti nešto malo više od mjesec dana tu,pa ipak pripazi kome i kako se obraćaš!
na poslu je druga stvar,ako duže vrijeme radiš taj posao ˝koji zahtjeva određenu sposobnost pamćenja˝ vjerovatno ti je mozak već za takve stvari automatiziran pa radi sam od sebe.


to je normalno,jer marihuana utječe na kratkotrajno pamćenje,tj.česte su situacije kad kreneš iz boravka u kuhinju i ne znaš po šta si došao i sl. tako da to nije ništa neuobičajeno.


Oprosti prijatelju al si sad ovom izjavom samo potvrdio moju teoriju..Gubitak kratkotrajnog pamcenja je za mene spaljenost (ako je uzrokovano bilo kakvom supstancom)... Ispricavam se na uvrijedjenosti jer mi nije bila namjera...Pozz

prvo, teorija nije za qrac, znam o čemu pričam.
pušiš 10 komada dnevno, znači konstantno si naduvan, i još pušiš tko zna što i onda ti je čudno što si "spaljen". uzgoji i zapali neku sativu koja ne "otupljuje" pa ćeš vidjeti da nema tog osjećaja.

drugo, zaboravljanje gdje si neku stvar ostavio i sl. nema veze sa vutrom, to je isključivo zbog tebe. da pojasnim, to je zato jer nisi PRISUTAN u onom što radiš, tj. kao što reče marihuana farmer, radiš stvari nekim automatizmom a istovremeno misliš na nešto sasvim deseto, i naravno da onda nakon 10 koraka zaboraviš jesi li zaključao vrata, je li pegla ostala uštekana i slično. kako riješiti to? radeći vježbe za pozornost, zen meditacija. guglaj, odgovori će ti se sami ponuditi.

Pa da al je moja ODSUTNOST uzrokovana konzumacijom doticne biljke..Dok nisam konzumiro nisam ni bio odsutan...I odakle vam ovo pusis 10kom dnevno? Pusim samo navecer,i to max 5..

nema potreba za duplim postovima. mozes citirati u istom vise ljudi...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
17.12.2013
12
26
13
Postoje dvije neke vrste pusaca vutre : 1) oni koji travom lijece svoje probleme i frustracije pa to zavrsi sa 10komada dnevno i konstantim bjezanjem od zivota
2) ljudi koji uzivaju u zivotu " trijezni " , i znaju istinski uzivat i u marihuani , kao kod vina , neki piju od obijesti da bi se olešili neki znaju uzivat u dobrom vinu ..
brate diskokobaja upoznaj se i svoje limite s vutrom , neki mogu duvat cijeli dan i rjesavat slozene matematicke zadatke neki se ne mogu sjetit gdje su ostavili novcanik ..
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Jedini razlog zbog kojeg pravim pauze u konzumaciji je razlog da me znaju pluća žigati! Da nema ove nuspojave nikada ne bih pravio pauze....odgovorno tvrdim da sam kada duvam pametniji. Podrazumijeva se naravno da se uz to bavim nekim kreativnim,iliti pak intelektualnim stvarima. Misli su mi tečne,jezik lak na okidaču, te nema granica za mene u izražaju želja i osjećanja. Sve mi se izbistri,sve mi je lako...i jednostavno sam happy :) Ako ja pravim pauze zbog pluća,onda i tebi preporučujem Kobaja brate da praviš pauze zbog kratk pamćenja. Dopusti sebi da ti se utisci slože,i malo smanji na količini,kad ti već smeta. Pušim dnevno oko jedan i po komad,sve po polovče... i najviše volim kada pušim sam,pa se umiješam medju "trijezne". Uvijek sam tada primijetio superiornost u odnosu na njih,a ova se odnosi na verbalne potencijale koje sve pokrenem....takodje lakše donosim zaključke. Kada ne duvam,onda to traje često preko mjesec dana. Neosnovane su tvrdnje da vutra podstiče na neugledan, zapušten izgled i rasijanost.... rasijan ili jesi ili nijesi,što ulazi u domen karakternih osobina. Rešavao sam dosta problema naduvan,i obavljao dosta odgovornih oslova bez problema.....jedini problemi koje sam detektovao su oni vezani za motoriku pokreta,ali to je već druga priča :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hazer and 123kor

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
@Dzparanoja ja sam isto imao problema s plućima jer sam nepušač već dugi niz godina, ali zato postoje vaporizeri i problem s plućima više nije problem ;) . Ne kažem da i dalje ne zapalim frulu do dvije ovak da si srolam ali čim osjetim zujanje u plućima ili da iskašljavam knedle onda se vejperiram i milina.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Yeeeaahh tebra,to je to. Nikada nijesam pušio cigarete,pa kada se malo intezivnije dimim pluća mi zuje kao zamrzivač,ali bukvalno!!! Takodje pljujem sekret,gust ko silikon....a svaka bronhija mi se napregne i svaku osjećam,mogao bih da ih obilježim olovkom spolja. Preporučujem čaj od zove,odličan je tonik za pluća. Naručio sam neki fensi hy tech bong,treba da mi ga donese frend iz Španije...ako ovaj ne pomogne tražiću i taj vaporizator...mada je meni ultimativni užitak,džoint!!! Koliko često pušim? Pa kada sam na moru,onda sam konstanto navaren,jer mi je plutanje u toploj vodi naduvan nešto najbliže osjećaju..... ne znam ni sam čega :) ne mogu da opišem,ali je savršeno

123 Upravo to što kažeš,kao pjesma ;)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Navecer par komada ali stavim mozda desetinu grama i razvalim se... tolerancija se jako promjenila od prije 12-13 g.
 
16.07.2011
197
180
43
Uffff, ja volim da zapalim svako veče... ali tek kad završim sa obavezama da bih se malko opustio...jebiga, radim po celi dan a da se ne bih kljukao sa raznim govnima onda zapalim i lololo... takodje sam i primetio da moja kreativnost dostiže maksimum tek tada... a da ne pričam što mi se žena upiša od smeha hehehe
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
dobar ti max za jedno vece :)

A reko bi da je to vise navika nego potreba, ono lezis u krevet i buljis u tv, pa rukama dosadno..Pa da ne zderem junk ono zapalim novu..

Postoje dvije neke vrste pusaca vutre : 1) oni koji travom lijece svoje probleme i frustracije pa to zavrsi sa 10komada dnevno i konstantim bjezanjem od zivota
2) ljudi koji uzivaju u zivotu " trijezni " , i znaju istinski uzivat i u marihuani , kao kod vina , neki piju od obijesti da bi se olešili neki znaju uzivat u dobrom vinu ..
brate diskokobaja upoznaj se i svoje limite s vutrom , neki mogu duvat cijeli dan i rjesavat slozene matematicke zadatke neki se ne mogu sjetit gdje su ostavili novcanik ..


A neki puse zato sto imaju... Kad se nema nema se, a kad se ima nestiskam se.. I nemojte me analizirat na temelju 42 posta jer me ne znate, ;) Pusim ne zato da bjezim od problema (jer mi trava tolko ne mjenja svijest,da je to razlog pusenja bio bi na dopu... ) vec zato sto mi se pusi..

@Dzparanoja ja sam isto imao problema s plućima jer sam nepušač već dugi niz godina, ali zato postoje vaporizeri i problem s plućima više nije problem ;) . Ne kažem da i dalje ne zapalim frulu do dvije ovak da si srolam ali čim osjetim zujanje u plućima ili da iskašljavam knedle onda se vejperiram i milina.


ja se svercam bombonima , posto sam nepusac pa me grebe dim, mentol kras bomboni su zakon.. :D

dupli post. editiraj prethodni...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Ja sam u biti jako neredovit pušač valjda zato što i inače ne volim monotone radnje, vječito kasnim ili uranim na posao recimo :D

Zna se dogoditi pauza od preko pola godine (kao recimo sada) ali se nadam nekom kakvom takvom dimu od mojeg prvog growa i da se napokon maknem od klinaca što dilaju vutru jer mi stvarno više to ne treba.
Naravno kad je neko društvo, roštilj, čobanac i ima se onda se ima, pokupi baja za poslije pa onda u miru mogu sam sa sobom voditi inteligentne spike u glavuši.

A vutra, baš mi ono godi, proširi mi vidike, imam osjećaj odnosno osjećam da mi ništa nije mrsko, ljudi su mi bliski žena pogotovo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
10, 20 dnevno??????? sta bre to pusite... origano? pa nisu to cigarete!
ne secam se da li sam par puta uzeo tri komada dnevno i to nikad sam ceo i uvek dok sam bio na nekom odmoru, a u danima kad sam pocinjao i imao kakve takve obaveze 2 kom max dnevno takodje nikad sam. kako je vreme prolazilo sve manje i manje evo sad nisam od januara, nije da apstiniram svojevoljno, nego nema nista kvalitetno da se nabavi, zadnjih par godina mi je prosek dva mesecno, zbog stednje naravno, a licno za sebe mislim da bi mi optimum bio tri jointa nedeljno ili mozda svaki drugi dan, plus, sto je moje misljenje, posle duvke se treba dobro ispavati, a ne par sati pa na posao u skolu ili sta vec, sa preterivanjem i nedovoljno sna dolazi do paranoisanja i tzv panic atacks i jos kojekavih psihoza
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
A gledaj pusi kolko ti se pusi i živi sa posljedicama dobrim i lošim, ako ti nije dobro onda smanji ako ti opet nije dobro onda nemoj pušit. ;) Prije sam rolao baklje a sad napravim 5 komada od jedne i pusim 3 dana i opet dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mlst
07.05.2015
10
25
13
Svaki dan jednom ili 2x kada imam sta i kada nisam na poslu.
Kada smo bili mladi rokali smo po cijele dane i puno komada.

Sada volim solo briju, stavim mali vrhic u vap i :sun2:

Gdje je moja mladost?
 
Poslednja izmena od urednika:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Dimim redovno več skoro trideset godina od toga dvadesetak po 10-15 kom dnevno. Počelo je iz zabave sa ekipon a nastavilo radi zdravlja ( dva raka testisa). Nema paranoje, nema depresive, nemabježanja od života i problema samo smješak, pozitiva i volja za nove životne pobjede. Sadite svoje, pušite kvalitetu i nema problema. Idemo dalje život čeka!