Koliko citate Vutra.org sajta?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koliko citate Vutra.org sajta?

  • 30%

    Votes: 0 0,0%
  • 60%

    Votes: 0 0,0%
  • 80%

    Votes: 0 0,0%
  • Sve!

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    134

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
izmedu 80% i 100%, ako je neki jebeno dug tekst i ne zanima me bas tema teksta, onda ne citam.. inace sve po redu...
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
èitamo, èitamo, nešto levim okom, a ponešto i desnim...malo srcem, malo dušom...i umom, da...svaki put razlièitom razinom mog postojanja, a bogami*, i razlièitim razinama Vaših postojanja...



*bogami=jah bless, aj min it i na gud vej
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Sto se tice sajta to 100% citam i gledam ako se mijenjalo nesto, a forum tu sam fakat ono-non stop, pratim pravo puno tema, tako da ni samm vise ne znam gdje sam koje pitanje postavio ili odgovor :), mislim s obzirom da sam tek ne davno naletio na sajt veliki :respekt: ljudima koji odrzavaju ovo, i iskusnijim ljudima koji nisu skrti da podijele svoje znanje sa drugima.... :respekt:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Pa evo koliko vidim svi kao nesto citaju i kad procitaju pitaju gde da kupim seme ili kada da je skinem? :shock:

Mali milion puta je napisano gde sta i kako...

Forum se po mojoj proceni cita 10% a sajt 0%

Ja sam glasao za 30% forum,sajt sam prociatao ili vec znam pa nemam potrebu za tim.

Glasao sam za 30% jer onih 70% su ponovljena pitanja i totalne nebuloze dece.
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Veoma poucno BoGGy-$!ck

Zao mi je sto nemas neku godinu vise onda bi se razumeli malo bolje.
Ovako mogu samo da razumem destruktivnost koju nose tvoje godine.

A vi ostali, dragi moji clanovi, nadam se da vidite razlog otvaranja ove teme od strane Administratora i nadam se da sada svatate da ceo sajt ima probleme zbog korisnika kao sto je BoGGy-$!ck