koliko dana prije sexa s ciljem pravljenje djeteta...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
dakle.... uskoro krećem praviti djecu:)

koliko dana prije da prestanem s konzumacijom naše najdraže biljka?...

molim savjet
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Koliko ja znam sasvim nebitno, navodno pod samim utjecajem marihuane su spermiji sporiji i mogućnost azčeća zbog toga manja tako da eto ak baš oš maksimizirat šanse onda jednostavno možeš bi nenaduvan tokom čina i propalit poslije

E da i svaka čast na planiranju obitelji, rijetki prakticiraju.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pljuga je najbolja prije sexa,ipak radi navedenih razloga gore(sporost) može se stati,možda bar misec...meni predugo,zato još ništa:baby:
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ovo je preslo svaku mjeru... Cemu nam je ta trava ilegalna kad je sve bolje dok ju pusis sex,muzika,razgovori sve je bolje kvragu... Ali da se vratim na OnT. drzim fige za bebaca
ihaaaaaaaaaaaaa steta sto ce gledati ovaj ruzni svijet ali zato mu ga vi ko roditelji uljepsajte ihaaaaaaaaa.. I samo pusiti treba...
 
05.04.2005
38
0
6
Weedran je napisao(la):
[youtube]K45m79fEyz8[/youtube]
sorry, morao sam

hehe,odličan video,taman prikladan.sritno ti triorio,pazi da se ne umoriš,hehe.savjet s moje strane je da pristaneš pušit od 20 do 30 dana,a onda nastaviš pušit ali umjereno.marihuana stvarno utječe na spermije i plodnost,možda ne drastično ali utjeće.znam iz svog iskustva. dosta sam upučen u neplodnost jer i sam imam problema s tim.pozdrav i sritno!
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
kinezi bi svi htijeli muske pa sta ne koriste to.... glupa mi ideja uopce birat musko il zensko a jos onda kad ne bude tako...
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
sretno sa pomlatkom...
Ja sam bogami Pusio na veliko a isto tako i zena i nismo imali nikakvog problema oko zaceca....
Mali ima vec 4 i po godine i strasan je....
Jedini problem koji mi moze past na pamet je da kad se prepusis nije ti do sexa ali prika ako ti ne smeta i imas volje za pravit djecu samo navali... i slobodno zapali i prije i iza sexa jer to ti nema bas nikakav utjecaj na uspjeh u zacecu ...
E i ako moze neka ti zena ne koristi nista sto bi uopce moglo biti stetno za djete dok je trudna, pa tako neka ne pusi nista neko ne pije kafu , alkohol, neka pazi sto jede, i biti ce to super babac nemas straha!!!
Sretno jos jednom...
 
30.10.2008
8
9
0
35
Chehehe je napisao(la):
E i ako moze neka ti zena ne koristi nista sto bi uopce moglo biti stetno za djete dok je trudna, pa tako neka ne pusi nista neko ne pije kafu , alkohol, neka pazi sto jede

po nekim istraživanjima (al pravim, ne mislim na neke cosmoshit gluposti), pokazalo se da bi optimalno bilo da se 6 mjeseci prije nego šta se začme počne zdravo hranit, prestane pit kava i crni čaj čak..pokazao se utjecaj, a sad.. kako ko oće.
u svakom slučaju, ne može štetit da se i jedna i druga strana čuva od bilo kakvih izvora štetnih tvari. ipak pričamo o dici. koja su super. i eto, sritno ti. napravi cili vrtić :D :thumb: