koliko dugo ostaje u meni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.07.2006
41
1
0
Moguce da je Growimir u pravu. Kad su se u RH pojavili prvi testovi na bazi sline koje koristi policija, po novinama se pisalo da se heroin, koka i sl. sranja mogu otkriti samo par sati nakon konzumiranja, dok se trava moze otkrit i nakon dva dana pomocu tog testa. A sad kako je s testovima na bazi mokrace i krvi to ne znam, ali je sigurno da trava skoro najduze ostaje vidljiva :(
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Ras Tafari je napisao(la):
U tebi ostaje dok ne svrsi 8)
Ili dok ga ti ne izvadish 8)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


LOOOOOOOL :D
ahahaha LOOL :D

ma šta te briga koliko ostaje u tebi..
èuo sam da je najbolje piti èaj za neèistoæe iz tijela..navodno ga piješ i on ti sve neèistoæe izbaci pomoæu pišaline ;)
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Znate onaj Burn, slicno je kao Red Bul, to sam danas kupio, popio sam ga i imao sam osjecaj da sam uzeo jedan dim, izostreniji vid i ostala sranja, ali to je najvjerovatnije zbog toga shto mi je tlak skocio,
imam takav osjecaj i kada idem pusiti, ne zapalim ali se osjecam kao da sam zapalio, vjerovatno tlak, nemam pojma
 
27.08.2006
0
15
0
45
off topic ali dobro... :)
Brate, ja sam prvi i zadni put pio taj Burn u Turskoj na letovanju pre 2 godine... mogu reci da je mnoooogo jaka energetica ali jbg,ovde kod nas u Srbiji josh nema da se kupi :(
U svakom sluchaju, da li si Ras Tafari znao da Burn proizvodi Coca-Cola... :idea:

@ Petar Pan:
Nemoj da lupash gluposti, kako mozhe majke ti da trava ostane duzhe u mokraci a pogotovo u krvi...shta su onda heroin i kokain - lake droge, a :?: :!: :?:
 
18.07.2006
41
1
0
Kakve to ima veze jel nesto jaca ili slabija droga? Nije bitno koji stupanj ovisnosti stvaraju nego kakav im je kemijski sastav. Neke stvari jednostavno duze ostaju u tijelu od bilo kakve droge. Pa za mene su i ekseri jaca droga od marihuane, a procitaj ovo:

Nakon prvih sest sati u tijelu u prosjeku ostaje 50% od prvotne kolicine sastojaka pilule, nakon 12 sati ostane oko 25, a nakon 48 sati u tijelu ostane tek 1% kemijskih sastojaka.

Za usporedbu:
Polovica THC-a nestaje iz tijela u roku od 3-7 dana, dok se druga polovica polako izlucuje u krvotok i moze se naci u urinu 7 do 10 dana nakon pusenja samo jednog jointa. Dr. Slavko Sakoman

Unatoc tome, ja se uvijek odlucim za joint, a ti radi sta oces!
 

Dim

18.06.2006
45
0
0
Ljudi j neznam sta je meni? npr. nisam zapalio tjedan dana dodjem u skolu vidis pocnem se smijat bez razloga pa me uhvate lagane paranoje ali nis nisam uzeo i to mi zna trajat nekoliko minuta da li je nek nesto slicne efekte imao,da li je mozda ovo flashback? :shock:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
imam to i ja nekada...
sjedim sve normalno..
i odjednom mi nešto bude smješno a nisam dimio :D
A to ti je tako :D budeš sretan èovijek :D :lol:
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Neshto vam bude smijesno????
Pa jebote i ja se smijem kada mi je neshto smijesno to nema veze sa travom.
Smijemo se kada nam je neshto smijesno.

Ne kuzim tvoju recenicu:

odjednom mi nešto bude smješno a nisam dimio

Ja sam znao biti happy tjedan dana kada bih se najeo cannabisa, bash bih bio u pozitivi, i prema svima bih se ponasao happy
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
mene..nisi shvatio..nego npr.na satu..sve mirno svi pišu..nema nièega smješnog.i odjesnom se opalim smijati ko lud :D :lol:
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Tako i ja ponekad, i kada se pocnem smijati pomislim na vutru, ma to je super :D :D
Ali to mi se vise ne desava, zna mi se desiti par dana nakon shta pushim, ali sa mojim tempom mi se ne dogadja cesto
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Da ja to iz vlastitog iskustva Heroin krace ostaje u krvi od trave ako vas interesira pogledajte na www.uho.hr to je site od udruge Hrvatskih ovisnika i naci ce te to sve.U kosi i kostima se najduze vidi(osisajte se na 0 :)) taj test s kosom se kod nas jos ne koristi osim kad bi naprimjer sud odredio...
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Testovi s urinom su najsigurniji i koriste se u zdravstvu,zatvorima ...... ima i test na slinu koji se koristi u skolama,prometu itd. u slini se dosta krace vidi nego u urinu.Testovi na krv se uglavnom ne rade jer ih moze napraviti samo doktor.U kosi se na balkanu ne radi to je koliko ja znam jedino u Njemackoj radjeno na Cristofu Downu (onaj trener sto smrce koku ) i to na njegov zahtjev (pa je bio pozitivan :)) ako vas testiraju u skoli to ce vjerovatno biti na slinu a ako znaju da ste narkoman onda na urin.Testovi na slinu nisu pouzdani jer cesto prikaze isto za heroin i naprimjer kafetin i njih bi trebao raditi Doktor a ne priuceni pandur zato i dolazi do sran..
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
evo za nevjerne tome : copy/paste
Vrsta droge Uobièajena kratica za test Vrijeme otkrivanja kod korisnika koji drogu konzumiraju
Povremeno Èesto
Amfetamin
(amfetamin sulfat, Fentermin) AMP 1-2 dana 2-6 dana
Metamfetamin MET 1-3 dana 2-6 dana
Ecstasy
(MDMA, MDA, MDEA) 1-3 dana 2-6 dana
Kokain
(kokain hidroklorid) 1/2-3 dana 1-4 dana
Kanabis
(marihuana, hašiš, hašišovo ulje) 2-5 dana 4-20 dana
Barbiturati
(Luminal, Phemiton, Sekobarbital) BAR 4-7 dana 5-12 dana
Benzodijazepini
(Librium, Lexaurin, Apaurin, Valium, Praxiten, Rohypnol) BZO 2-5 dana 4-10 dana
Opijati
(heroin, morfin, kodein)
(osjetljivost testa od 300 ng/ml) MOP 1-3 dana 2-6 dana
Opijati
(heroin, morfin, kodein)
(osjetljivost testa od 2000 ng/ml) OPI 1/2-1 dana 2-5 dana
Metadon
(heptanon) MTD 1-4 dana 2-10 dana
Triciklièki antidepresivi
(Amyzol, tryptyhol, Prazine, tofranil, Anafranil, Ladiomil) TCA 1-3 dana 2-8 dana
Fenciklidin
(PCP) PCP 1-3 dana 3-7 dana
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
ok

lepo je sto si iskopirao i osetljivost testa za heroin i marihuanu...
a pretpostavljam da je ovo test na urin ,jel tako ?

test se moze raditi na :
-sluz (slina,pljuvacka..)
-urin
-dlaka
-krv
-kostana srz

test na dlaku i kostanu srz je malo zeznutiji
 

Baphomet

Aktivan Član
02.06.2006
205
10
0
www.konoplja.org
I isto tako ovisi o tome koliko èesto pušiš marihuanu,jer ako jednom mjeseèno izaèi èe brzo sa organizma.Ako je to svakodnevno veè dugi period,onda èeš sigurno bit pozitivan na testu još za koji mjesec dana.
Govorim iz osobnog iskustva.