koliko dugo ostaje u meni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.08.2006
0
15
0
45
Ajoj brate, ala sam ja imao paranoju od tih testova u srednjoj shkoli... :?
Choveche, nama su svaki dan ispirali mozak kako ce sutra biti test na drogu, kako ce sutra biti test... i naravno, mi se primali ko saucheshce :roll:
Doshlo je chak do toga da su se lokalni dileri zabrinuli za svoj posao jer potrazhnje za njihovim "proizvodima" uopshte nije bilo... :D
Ja lichno nisam vario nekih dobrih 2 meseca samo zbog te paranoje... a onda sam na kraju popizdeo i na sred uchionice zapalio joy... xexexexe, ala je to dimilo... :rofl:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
SLO-Era je napisao(la):
sve zavisi od metabolizma osobe!!!
Tako je! Ako se nažderete medicinskog ugljena, pijete puno tekuèine i znojite se, do par puta brže æe te se oèistiti. Isto tako velika je razlika ako ste mršavi ili debeli, mršavi æe se puno prije oèistiti. (medicinski ugljen je jako dobar za to, ali navodno poslije teško serete kao da raðate):
 
03.12.2007
1
0
0
46
imported_izgubljena je napisao(la):
imam pitanje (ha oèito)...zanima me koliko dugo ostaje marihuana u urinu? krvi? kosi? ako znate odgovorite. hvala svima, peace :wink:
DA LI NEKO ZNA KOLIKO SE DUGOI ZADRZVA HEROIN U URINU.TREBA DECKU DA RADE TEST U SRIJEDU-DANAS JE PONEDELJAK (NEKA SAM VAM REKLA:)
PA SE FRCI DA GA MOGU OTKRITI.
JEL MOGUCE DA GA IZBACI ZA 2 DANA. UZEO JE POSLE MJESEC.
MOLIM ZA POMOC!
POZZ:violent018:
 
28.04.2011
1
0
0
33
ovako decki, idem za tjedan dana vasit krv, zanima me jel ce vidjet oni to tamo da sam ja pusio...pusio sam ovaj tjedan cijeli po 2 frule na dan 1g ..... evo i sad sam napusen... molio bih i odgovor kak da maknem to iz moga organizma ... hala unaprijed
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Dexter Morgan je napisao(la):
ovako decki, idem za tjedan dana vasit krv, zanima me jel ce vidjet oni to tamo da sam ja pusio...pusio sam ovaj tjedan cijeli po 2 frule na dan 1g ..... evo i sad sam napusen... molio bih i odgovor kak da maknem to iz moga organizma ... hala unaprijed
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ako napravis sudar pa odes vadit krv, onda jos mozda, ako ides doktoru, motaj.
ako si dobrovoljni darivaoc, nece te skuzit, ali reda radi mos pauzirat prije.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
gargamel je napisao(la):
ako napravis sudar pa odes vadit krv, onda jos mozda, ako ides doktoru, motaj.
ako si dobrovoljni darivaoc, nece te skuzit, ali reda radi mos pauzirat prije.

ja bi se prije darivanja krvi baš usvinjio, da krv bude puna thc-a... došao bi napušen darivati krv, pa bi se tako i sretnik koji bi tu krv primio osjećao high... :D
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Zatucite me batinom ako sam koga uvrijedio, ali moram se nadovezati na ovaj topic title i opalit jedan off-topic.

Pitanje: Koliko dugo ostaje u meni?
Odgovor: Tijekom cijelog odnosa.
 

ja13

Banned
Banovan
03.07.2011
1
0
0
27
ljuuudiii trebam pomoc!! :) u cetvrtak sam pusio travu(komad-1.0)sa 2 frenda.u ponedjeljak il utorak idem na lječnički za srednju skolu idem za vozaca motornog vozila i nezz kj da radim... strah me da se to ne vidi u krvi il mokraci ak cu vadit krv il pisat u casicuu!!kak da se najbrže rješim trave iz krvi il mokračee????plizzz hitno je ljudi
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Nema sanse da ti na tim testovim koe ces radit ista nadju...
Secam se kad samja isao na regrutaciju za vojsku,znaci taj dan sam bio napljugan ko pas dok sam bio tamo i nikom nish...
 
06.11.2010
35
6
0
121
metalmaniac je napisao(la):
ja bi se prije darivanja krvi baš usvinjio, da krv bude puna thc-a... došao bi napušen darivati krv, pa bi se tako i sretnik koji bi tu krv primio osjećao high... :D
Znam da je bila sala, al eto da kazem nesto interesantno sto jako malo ljudi zna. THC nakon par sati se potpuno raspadne na druge produkte, nakon tih par sati nemoguće je naći išta THC-a, a na testovima se traže ti suprodukti koji nisu psihoaktivni. Zato se nebi mogao napusit ni od Bob Marleyeve krvi! I upravo zato je tesko postati ovisan o vutri i zato ima jako malu stetu za organizam (samo privremenu).
Peace! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac