koliko dugo ostaje u meni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
kada si pusila???
Ne kuzim takve roditelje shto misle dokazati sa time???
Moji meni ne radi nista i ako mi doma raste sativa od
40 cm, ali ipak ja bash rijetko jedem cvijetove, ja ne pusim ja se hranim sa time :lol: 8) 8) 8) :shock:
 
12.09.2006
0
0
0
pušila sam zadnji puta 13.8. ma znam...ali šta æu nisam još punoljetna da ih pošaljem u *****.riješit æu veæ nešto. hvala na odgovoru
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Šta misliš da kad budeš punoljetna da æeš ih moæ poslat u qrac? E pa gadno se varaš...
Ako si tad pušila mislim da ti je iz pišaline to izašlo, moraš pit puno tekuæine i tako. Ne vjerujem da æe ti tražiti u krvi jer se to dodatno plaæa tj. skuplje je! A kosa, to je sjebano. U njoj ostaje cijeli život èak i poslije smrti ali taj dnk nalaz je veeeeeoma skup. :eek:k:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ja sam jedan od rijetkih koji ima normalne starce koliko vidim[znati æe oni na šta mislim koji su èitali sve i svašta podforum ;)]

a žao mi te....znam kako ti je...pa cu ti i pomoæi :D

uzmi sada dok ovo èitaš neku malu boèicu i odi do nekoga lege koji ti nepuši...i neka ti se on popiša u nju...nakon toga je spremi i stavi negdje u sobu[dobro zatvori da ti nesmrdi]..i kada starci nešto poènu oko testa..odmah tu boèicu malu kod sebe..na wc...ispišaj se u wc...i daj im tu boèicu i reci evo vam..

ja sam napravio to dosta puta prije nego mi je stari skužio da uzgajam i nakraju reko ok :D LOL
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Tako je mogu skužit jer pišaka neæe biti mokra. Probaj stavit malo tople vode tek tako za svaki sluèak.
p.s. Meni su starci normalni, ispraksirali su se na sestri. :D
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
domba je napisao(la):
ja sam jedan od rijetkih koji ima normalne starce koliko vidim[znati æe oni na šta mislim koji su èitali sve i svašta podforum ;)]

a žao mi te....znam kako ti je...pa cu ti i pomoæi :D

uzmi sada dok ovo èitaš neku malu boèicu i odi do nekoga lege koji ti nepuši...i neka ti se on popiša u nju...nakon toga je spremi i stavi negdje u sobu[dobro zatvori da ti nesmrdi]..i kada starci nešto poènu oko testa..odmah tu boèicu malu kod sebe..na wc...ispišaj se u wc...i daj im tu boèicu i reci evo vam..

ja sam napravio to dosta puta prije nego mi je stari skužio da uzgajam i nakraju reko ok :D LOL


Ja ih isto imam, mislim ipak imam biljcicu od 45 cm koja je pocela cvasti i ispustati miomirise mirisljave
Ne mislite valjda da i oni nisu bili kao mi, pogotovo ako su se rodili 60-ih, a teenovi bili 70-ih
:lol: :lol:
 
12.09.2006
0
0
0
:D :D svaka èast na trudu, neæu to zaboraviti... ovo s toplom vodom :wink: hehe. sad uvode neka testiranja i u srednje škole. jeste to èuli?? imate s tim iskustva?
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ma kakvo testiranje u srednjoj školi? Ja mislim da ti to starci trebaju potpisat. Ma neæe mene nitko testirati! Šta je sa smajlijima? Si prošla na testu?
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Teoretski nakon 21 dan vise se nemoze vidjeti sa testovima sto koriste u Hrvatskoj.Heroin i druga sranja se nevide nakon 5 dana a trava malo duze ..nakon 21 dan mozes biti 100 % sigurna ali ima tu vise faktora ljeti mnogo krace nego zimi jer se znojimo a kroz znoj izlazi is tjela.Najbitnije je da na test neides sa prvom jutarnjom mokracom jer je koncetracija opijata u njoj najveca.Dakle prije testa se pomokri i popij sto vise vode da se "razbevanda"jer testovi ne pokazuju minimalne kolicine.U kosi se moze vidjeti i godinama ali ti testovi se koriste samo u ekstramnim slucajevima jer su vrlo skupi.U slini je najkrace vidljivio samo par dana.
 
27.08.2006
0
15
0
45
Shto se tiche tog testa sa kosom, ne bih se slozhio sa Growimirom... naime, sve shto si ikada pojeo, popio, popushio takoreci uneo u svoj organizam, se vidi na testu dlake glave... u njemu je zabelezhana chitava tvoja istorija konzumiranja hrane, technosti, ili necheg drugog (recimo, opijata)...
A ti testovi se josh uvek ne sprovode u laboratorijama na ovim prostorima jer su dosta skupi...ta vrsta testa je pochela ovih dana masovno da se primenjuje u Nemachkoj...
Eto, toliko od mene :!:
PozZz 8)
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
geckO je napisao(la):
Shto se tiche tog testa sa kosom, ne bih se slozhio sa Growimirom... naime, sve shto si ikada pojeo, popio, popushio takoreci uneo u svoj organizam, se vidi na testu dlake glave... u njemu je zabelezhana chitava tvoja istorija konzumiranja hrane, technosti, ili necheg drugog (recimo, opijata)...
A ti testovi se josh uvek ne sprovode u laboratorijama na ovim prostorima jer su dosta skupi...ta vrsta testa je pochela ovih dana masovno da se primenjuje u Nemachkoj...
Eto, toliko od mene :!:
PozZz 8)

A ako je npr osisas i ne jedesh cannabis, da li se i onda to vidi ili ne,
btw u kuci imam plavu hippy kosu od starog, koja je duga mozda 60 cm, koja mozda tako osisana stoji mozda
20-ak godina pa me zanima jeli bi se u njoj moglo nesto otkriti :lol:
 
27.08.2006
0
15
0
45
@ Ras Tafari:

Shishanje kose ne pomazhe jer sledeca tura kose koja bude izrasla ce takodje sadrzhati chitavu istoriju prehrane...mislim da je fora u korenu dlake, a ne u samoj dlaci-dlaka samo prikazuje ono shto se deshava u korenu...

A to za kosu od starog...pa provereno bi se videlo shta je sve za zhivota radio tako da kada budesh imao dovoljno kesha, odnesi tu njegovu kosurdachu silnu na testiranje i ako dobijesh rezultate kakve ochekujesh da cesh dobiti, ti lepo to njemu celog zhivota onda nabijaj na nos...xexexexexe :rofl: