Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Paa.. moglo bi ti se u krvi vidit da si pusia.. to je ipak krv.. :S
Lipo obecaj svojima da neces vise, da ces biti dobar :) ionako pusenje nije za tebe jos, kao
i ovaj forum :)
pozdrav i sretno..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nece ti naci nista u krvi ako nisi bar dva dana zapalio. u skladu sa pravilnikom, tacka 15. foruma sledi ti ban dok ne napunis 18 god.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Nebi vjerovali, ali postoji još jedna važna činjenica kod ovoga koliko dugo ostaje u organizmu...
A to je koliko je osoba "debela"... i još dosta faktora kod kojih je ovaj zapravo jedan od važnijih.

Naime kod tih testova ne određuje se direktno thc, već njegovi metaboliti..
Ti metaboliti se talože u masnom tkivu i otpuštaju se u tjelesne tekučine a tako i iz organizma van!
Ako je osoba deblja ,tj ima više masnog tkiva kod tih ljudi se zadržava duže u org nego kod mršavih ljudi gdje se naime nema baš previše taložit .

Svi ti blesavi testovi bazirani su na suhoj kemiji, polja su impregnirana suhim reaktantima te dolazi do reakcijje ako su prisutna.

Uvijek postoji mogučnost da se pretočiš s vodom i razrjediš uzorak u tolikoj mjeri da jednostavno nema kaj reagirat na test polju, ali sve ovisi o jos dosta faktora.
Kaj se tiče kose,jako skupa metoda no međutim učinkovita ali se baš i ne prakticira jer extremno skupa, a krv ko krv. Ne zaboravite da je sve to u organizmu i koji god dio vas da uzmu postoji način i da se nađe to kaj se traži tako da se nemojte zavaravat.
 
24.07.2012
9
5
3
29
Zanima me kad bih popio par piva (cisto da mirisem na alkohol) i otisao na infuziju (ako mi to iole pomaze), da idem na bazen saune i te fore, uz to strejtirao 20ak dana, a pusim vec 3 god nisam dan napravio pauzu, dal je moguce da se iscistim za test? :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Haha, bazen i saune veliš. Pa ak imaš za bazen i saune onda imaš i da tutneš lječniku 100 eurića u džep i negativan si. Ja sam 6 puta bio na pišanju proteklih godina, svaki puta slina i mokrača i sve negativno, staž 15-tak godina. Pauzu sam radio 5 dana prije testiranja. Ujutro i navečer čašu aktivnog ugljena ili tabletu ugljena, svaki od tih 5 dana minimalno 3l. tekućine dnevno i nema teorije da ćeš biti pozitivan. Evo i frend mi izašao na uvjet i u petak mu je prvo pišanje, ne puši od subote, popije tabletu-dvije ugljena dnevno uz podosta tekućine pa smo danas ošli u apoteku kupiti test i zamisli negativan je već nakon nepuna 3 dana apstinencije po toj recepturi.
Ak ti to ne uspje dat ću ti ja adresu pa mi možeš doći zaljepiti šamar :punch2: .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
07.11.2013
2
0
0
dali mi neko moze reci dali se traze tragovi marihuane u kosi prilikom pravljenja ljekarskog za policisku akademiju za obuku securiti-a i takve stvari??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ibjdx3.jpg


:signs040:
 
09.12.2013
3
0
0
pozdrav vutrokusci.

novi sam pa da me odmah ne linčujete i obasipate kamenjem ako sam krivo otvorio sta i na krivom mjestu postavio pitanje,ali me samo zanima,da li se ona kvazi vutra ("legalna" iz smart shopa) moze pronaci na testiranju preko urina?
testiraju me na sve i svasta.od thc-a do metova.do prije 3 mjeseca sam svaki dan pusio 2,3 frule,ali je sad zagustilo sa policijom pa moram pronaci nesta drugo sta nece naci.zahvaljujem unaprijed.
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Ne znam dal se moze naci na testiranju al znam da je mnogo opasna. Mislim cuo sam za neke slucajeve trovanja pa cak i smrti, sad dal je propaganda ili...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nije propaganda istina je. Samo prošle godine u Engleskoj je zabilježeno 5 smrti od tog osvježivača "Spice" ili kako ga već nazivaju. Ne shvaćam ljude koji jednostavno nemogu napraviti pauzu i tvrdim da svatko to može samo da hoće. U svakom slučaju mnogo bolje nego se trovati nekiom sintetikom il nepoznatim biljem u čudnom obliku.
Evo ti jedan prmjer. Frend mi je nakon 34 dana apstinencije od vutre bio pozitivan na THC, ja bih rekao da je fenomen jer nije izlazio iz kuće te dane, nije bio u blizini gdje se puši ali je da izdrži šatro "krizu" uzeo vrećicu tog osvježivača u smart shopu pa bi ponekad zapalio. Pokušavali smo otkriti razlog zašto je bio pozitivan ali nismo uspjeli zaključiti tako da sve upućuje da ipak osvježivač sadrži neki znatno mali postotak THC-a.
Isti slučaj je tu naveo netko, ne pamtim prije koliko je to bilo ali dotični je pao sa time doke je pušio u parku, i imao je i račun ali na testiranju je utvrđeno da ta zelena materija sadrži neki sitni postotak THC-a, tako da ako se želiš očistiti ostavi se vutre i tih zamjenskih otrova jer bez obzira koji sastojci su navedeni na dekleraciji proizvoda danas je takvo vrijeme došlo da nemoš nikome vjerovati.
Koliko znam kod nas u slavoniji na testiranjima te ne prati osoblje u WC, bar mi frenda nisu pratili pa je on na drugom testiranju ponijeo urin od žene u staklenoj bočici od ljekova, u WC-u ga je zagrijao upaljačem istresao u čašicu i prošao bez problema.
Tim testiranjima netraži se ništa osim ovih svakodevnih opijata od tableta, amfetamina i slično, tako da ti od osvježivača neće pokazati ništa drugo osim THC u tragovima.
 

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
koliko imaš godina?
znači nešto moraš ili ćeš (zaokruži točan odgovor):

a) umrijeti
b) biti clean i nezanimljiv(sebi i drugima)
c) poludjeti
d) sve navedeno i još ko zna šta
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
09.12.2013
3
0
0
ma bilo je i svega drugoga u igri pa kad sam prestao s tim uzivao sam samo u vutri.
ali nekad ti jednostavno dođe, (barem meni) ,da se bas onako razbijes necim ili jednostavno otupavis na koji sat.alkohol vise ne preferiram,pa cisto pitam za ovo.
nije da bas "moram",ali bilo bi lijepo tu i tamo vratiti onaj osjecaj kao kad zapalis.:)
 
14.12.2012
39
9
8
31
GreenMan je napisao(la):
Test krvi :
- kod redovnih korisnika : THC = 4-8 sati * 9-carboxy-THC = 2 i vise nedelja
- kod povremenih korisnika : THC = 3-4 sata * 9-carboxy-THC = 2-7 dana

Test mokrace :
- kod redovnih korisnika : 9-carboxy-THC = od 2 nedelje do 3 meseca
- kod povremenih korisnika : 9-carboxy-THC = do 12 dana
Sta se podrazumeva pod redovnih korisnika, tj sta vi mislite? :)
Ja pusim npr. 1joint u jedan dan, ali to maksimum 2 puta nedeljno. Ali to je u najbolji slucaj, nekad znam da ne zapalim i po mesec dana mozda i vise :) Dali to me pravi redovan korisnik ili jok? :p
 
19.01.2014
18
1
0
Pozdrav svima, evo me u panici pa sam nasla ovaj forum. Ovako, primljena sam kao stjuardesa i 02.03. idem u Emirate i odmah ce nas testirati na droge. Pusila sam poslednja tri puta: 10.01.2014., 20.12.2013. i par puta u novembru. Kakve su sanse da mi pronadju tragove THC u urinu?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nikakve (ako je to odmah u martu), pise ti gore:

"Test mokrace :
- kod redovnih korisnika : 9-carboxy-THC = od 2 nedelje do 3 meseca
- kod povremenih korisnika : 9-carboxy-THC = do 12 dana"

nemoj duvati i tako ces da letis :)