Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2014
18
1
0
Hvala puno na odgovoru, a mogu li da radim nesto da bih bila sigurna da cu proci test? Pomaze li pijenje zelenog caja, sauna, dosta vode? Vitamini C?
Nadam se da razumete moju paniku jer se testiranje vrsi tamo i odmah te vracaju nazad ako test bude pozitivan
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nece ti nista naci nakon vise od tri nedelje od poslednje konzumacije, a mozes da radis sve to sto si nabrojala. mislim i da ne ides na testiranje
 
19.01.2014
18
1
0
Hvala na savetu, mislim radim sve to i inace, uz fizicku aktivnost ali sam mislila u vecim kolicinama isto da radim. Pa i pretpostavila sam da su tri nedelje dovoljne, ali me strasno utripovalo sto sam procitala (na ovom forumu) poruku momka koji cak i kosarku trenira i bio je pozitivan tri meseca nakon poslednje konzumacije :S
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
onda smo se razumeli, a ti svakako konzumiraj nesto vise caja/vode neg uobicajeno, ne moz da smeta a mozda popravi i liniju (naravno, ako ima sta za popravljati) ;)
 
19.01.2014
18
1
0
i da zatvorim moju pricu sa jos jednim glupim pitanjem na koje ( a iscitala sam svih 35 strana) nisam nasla konkretan odgovor jer ga jedni ismevaju a drugi ignorisu- racuna li se to sto sam sinoc bila u prostoriji sa ljudima koji su pusili?
 
19.01.2014
18
1
0
Hvala vam ljudi, inace nisam panicar niti se smatram glupom ( to sto sam stjuardesa je sila prilika i slika situacije na Balkanu) ali ovo mi je prilicno strana prica. A paranoik kakav jesam, kupila sam danas u apoteci test, pa cu ujutro uraditi. E sada pretpostavljam da se ne moze porediti taj i onaj koji rade u laboratoriji, ali me zanima koliko je tacan?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
imas skoro 40 dana, moralo bi da se ocistis do tada, al malo oladi od duvke i ekipe koja duva u zatvorenom... a sto se tice apoteke, jedino da kazes koji test si kupila pa ako neko ima iskutva da se javi, ja nisam nikada koristio takve testove al valjda sluze tome cemu su namenjeni. i usput, koja je cena, ako nekom zatreba da ima info
 
19.01.2014
18
1
0
DOA Multignost 5 se zove test i kosta 9 eur otprilike. Ma u karantenu sam do daljnjeg, samo da me ovo ranije ne zezne. Ako neko ima iskustva sa testom neka mi javi, ja cu ujutro uraditi.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nemoj da te zabrinjava, treba da prodju bar dve nedelje od duvke, furaj normalno i testiraj se sredinom februara, a test je polozio ispit, tj. vredi izgleda, vidis da ne laze ;)
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
da, mozda bi ti vec danas pokazao negativno tako da mozes opustenije jer nije to malo vremena pa i da nista zivo ne radis, da sjedis mjesec dana ili 40 je dug period...
uostalom ovaj aktivni ugljen lagano cisti tijelo i od toksina...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
cisti i glina, ona te bas celog ocisti, cak i od radijacije :) nego stjuardesa nema da brines, za neki dan i taj test
ce biti negativan na thc, samo se malo aktiviraj iako si u karantinu mada imas do tog testa dugo
vremena pa ce i bez ciscenja i 'znojenja' thc da ispariti :)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
samo ubrzan metabolizam da to sve sagori sto je ostalo i nemas brige, znaci trcanje, biciklo, neki sport, bilo sta sto ce istjerati vece kolicine znoja, i naravno dosta tecnosti koje prati dosta mokrenja i nemas brige

srecno stjuardeso, pamet u glavu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc
14.12.2012
39
9
8
31
blago tebi stujordeso :D
nego, recite mi, posto pravim ispitivanje na transaminaze (AST, ALT) zbog jetre (neli za ovo treba krvi), ispitivanje na bilirubin (mokracu) i jos par ispitivanja za zeludac jer jako imam kiseline svaki 2 meseca (to vas naravno ne zanima), pa dali je moguce da se nesto nadje iako nije ispitivanje za marihuanu ? :)
msm da nema, ali ipak da pitam sta vi mislite :)