Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Sta ubace?Ni meni nije jasno bas..Procitaj malo po netu ja sam cuo da je najbolje piti mleko i caj od kamilice (ako nemas kamilicu pomaze i drugi)..Tako da ti izaberi sta zelis mada ja mislim da ces se ocistiti za 7 dana lagano :)
Lep Pozdrav
 
12.05.2014
7
0
0
Pozdrav svima,

Ovako ovu temu sam citao jos prosle godine kada sam trebao ici na laboratorijski test na psihoaktivne supstance i zadnji dzokavac sam zapalio bio u februaru a testiranje sam imao u pocetkom aprila i bio sam cist, s' tim da nisam radio nista od ovih stvari sto ste naveli ovde ( uvin caj aktivni ugalj trening i ostalo).

E sada ovako u 2014. sam vario konstantno do negde sredine aprila i onda sam pauzirao s'tim da sam pre neki dan sa jos 3 drugara popusio jednu spravu. Testiranje imam za jedno 20-tak dana (laboratorijsko). Necu da vam postavljam pitanja da li cu da budem cist i ostalo posto to ne moze niko precizno da mi kaze. Imam aktivni ugalj, uvin caj, caj od koprive i treniram aktivno vec 3 meseca sigurno. Pitacu samo posto na tom testu ne stoji niko iza mene i ostalo nego moze npr neko drugi da mi da mokracu (ne i krv), da li da uzmem mokracu od nekog drugara koji ne vari i kad da mu kazem da pisa da ne budemo izvaljeni ili da dam maximum od sebe sledecih 20 dana i da se nadam da cu biti negativan ?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ako ne budeš pušio u tih sljedećih 20 dana i ako budeš redovno vježbao, nema šanse da ne prođeš. samo pij puno vode i puno se znoji i nemaš problema...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
a kakav drugi odgovor očekuješ? ako se bojiš da to neće biti dosta, idi i nekoliko puta u saunu, pij čaj od nevena (Uvin H je za upalu mjehura a ne za takve stvari) i to je to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Ovako momci hitno imam pitanje!!!
Dakle pusim kojih pola godine po 1 u 2 tjedna tako nesto i sad au me provalili i idem na test u neku zgradu neznam nija,zadnji put sam pusio u cetvrtak a test je kao u ponedjeljak,neznam jel me plase ili sta..
Jel postoji mogucnost da ja to izbacim do tad,a priznao sam im da sam probo jednom prije 4 mj jel se mogu na to izvuc na testu?
Jel mogu oni tamo vidjet kad sam uzimo i kolko i dali mogu vjezbanjem i pijenjem puno vode izbacit bar 30% thc-a iz sebe i da imam 50 kg!!!!!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
hitno procitaj ovih 38 strana teme i neke ce ti stvari biti jasnije, ako ides u neku zgradu ne znas ni koju i ne znas koju ce ti analizu raditi, kako ocekujes odgovor od nas
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Cito sam vecinu i ponavljate se samo...
Kaze stara kao da ce mi vadit krv i pisaku...
Zanima me samo dali se moze iz ijednog testa vidit kada sam i koliko konzumirao?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne mogu znati koliku kolicinu si konzumirao, ali moze se znati kada okvirno, jer se zna koliko se thc zadrzava u krvi a koliko u urinu tj. ako ga ima u krvi onda si konzumirao nedavno, a ako ga ima u urinu a nema u krvi onda si konzumirao u nazad meces dana, okvirno receno

ponavljate se samo
ponavljaju se pitanja pa se ponavljaju i odgovori, zar mislis da tu nesto zastareva il ima nesto novo da se kaze
 
12.05.2014
7
0
0
Drugari ne znam bas da l' je za ovu temu, ali ne znam gde bih drugde nasao odgovor. Da li mogu da provale ako mi neko drugi da mokracu da to nije moja mokraca ? Test nije samo na psihoaktivne supstance vec i ostale stvari testiraju. Pa me zanima da li kada proveravaju u laboratiji mogu znati da to nije moja mokraca vec uzeta od nekoga, s'tim da ce i krv da mi vade isto, pa otkud znam mozda je povezano ? Sto pre odgovor, hvala unapred. Znaci pitanje je da li mogu da znaju da nije moja mokraca ??