Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.05.2013
8
0
0
u proteklih 6 meseci sam pusila 3.4 puta u razlicitim vremenskih intervaila... u 2 mesecu sam pa u 3 onda dva puta u 4 mesecu... zadnji put sam pusila pre 3 sedmice... mama mi preti da mi je uzela vlasi sa kose za cetku da ce mi je slati na testiranje... nemam baš mnogo vremena da listam sve listove pa samo da budem sigurna da mi nece nista naci... jel se mogu izvuc da sam bila u prostoriji gde se pušilo a ja kao nisam pušila? hvala!
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ma kakva vlas kose... Samo hoce da te natera da priznas... testiranje kose je jako skupo tako da ne moras da se brines za to... a za 3 sedmice urin bi trebalo da je cist. Krv je verovatno vec cista.
 
20.05.2013
8
0
0
nije mojima problem dat pare za to ako hocu stvarno saznat istinu... jel mogu kako da organizam procistim sto brze? cajevima punoo vode..?
znaci ne bi trebali nista da mi nadu? :D
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
evo ti citat sa prvog posta od GreenMan-a

Evo i nekih brojki,sa napomenom da su to sve samo pretpostavke jer sve zavisi od mnogo faktora.

Test krvi :
- kod redovnih korisnika : THC = 4-8 sati * 9-carboxy-THC = 2 i vise nedelja
- kod povremenih korisnika : THC = 3-4 sata * 9-carboxy-THC = 2-7 dana

Test mokrace :
- kod redovnih korisnika : 9-carboxy-THC = od 2 nedelje do 3 meseca
- kod povremenih korisnika : 9-carboxy-THC = do 12 dana
ja mislim da si ok, bez brige ;)

edit: a da ovo za kosu, kosa uvek moze da se testira...osim ako ne odseces deo koji je rastao u to vreme kda si konzumirala ali jako je retka pojava da se testira kosa... ako te uopste budu testirali to ce verovatno biti obican THC test za urin iz apoteke... znaci nemoj da se sekiras.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Pupiis je napisao(la):
....e jer su mi nasli komad koji nije moj...
sama sebi pravis probleme, kog ce ti komad koji nije tvoj, cuvas nekom drugom da ga ne provale pa ti naebes, eto ti skole za ubuduce, a za testiranje ne bi trebala da brines ako nisi duvala vec tri sedmice, zaista su minimalne sanse i to eventualno u urinu, u krvi nema sanse... nadam se da si punoletna
 
20.01.2012
9
0
0
31
ej bog ekipa.
Imam mali problem,naime za dva dana idem u Italiu u jednu kompaniju za ukrcaj na brod i tamo bi kao i prije svakoga prvog ukrcaja bi trebao radit test na drogu i alkohol.E pa da vas pitam jel ima ko iskustvo kakvi su tamo testovi,jesu li sto napredniji nego nasi.Naime u ljekarnu sam kupio abungnost thc test pa me i zanima i tocnost i kvaliteta samoga tj.koliko dana on dektetita thc(test mi je ispao negativan ona t linija je bilo vrlo bljeda ali u upustvima pise da se i to smatra negativnim).E i vec 10 dana nisam pusio travu,jbg nisam inace ovako neodgovoran ali poziv je dosao iznenada.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
imam drugara koji radi na brodu,i moram ti priznati,testiraju ih NON-STOP !!! tako da zaboravi na bilo šta....a testiraće te sigurno kad stigneš,nema sumnje,mada zavisi i od posla koji treba da obavljaš (moj drugar je obezbeđenje,njih zasigurno češće testiraju nego sobarice..)
što se samih testova tiče verovatno su isti (pljuvačka ili mokraća-ređe krv) ali koliko su "napredniji" od naših testova,ako su uopšte,ne bih znao da ti kažem..
 
01.07.2013
2
0
0
Pozdrav svima,pisem prvi put.

Bio sam danas na testovima mokrace i krvi za prijem u jednu firmu i sada sam dobio info da se uzorci salju u bolnicu na testiranje.Interesuje me da li se tamo obicno rade laboratorijski testovi ili ovi drugi apotekarski?

Inace pusio sam pre 2 meseca tacno ali imam opasnu frku od laboratoriskih testova,jer sam prelistao forum i naisao sam na 2 slucaja kada su rezultati bili pozitivni i posle 45 odnosno 50 dana.
 
12.07.2013
13
0
1
HazeSeeker je napisao(la):
Evo sada sam prvi put otvorio ovu temu da vidim šta se tu zanimljivo događa ... i nemogu se načudit ovakvim pitanjima , odgovorima i nebulozama!!!
Pa ljudi nemoš se očistit u roku jednog dana osim ako imaš uređaj za dializu čiku ali mislim da ni to nebi pomoglo jer se THC veže za masno tkivo ... tako da ljudi ako ste debeli duže će vam trebat da se očistite !
Imao sam i ja fazu kada sam morao na "pišanje" prije 5-6 god. i iz iskustva vam mogu reć da če se prosječno građen čovjek pomoču limunade i uvinog čaja očistiti za 4-5 dana , dok če krupnije biće morati popiti više tekučine i trebat će mu par dana više da izbaci sve iz organizma . Dakako pomaže i aktivni ugljen ... ali s njim možda dobijete dan ili dva ... Ja nikad nisam htio riskirati tako da sam 6-7 dana prije testiranja počeo sa tretmanom ...(2-4l limunade i 2-4 l i čaja dnevno )
Najgor mi je bilo kad sam bio u prostoriji gdje se čmarilo 100 na sat a ja pijem čajić , ali jbg !

Inaće morao sam na "pišanje svaka dva tjedna .... jA sam imao šemu pušim 7-8 dana ...pa se čistim 6-7 dana .... nikada nisam bio POZITIVAN . :)
Samo opušteno ... tako i tako bi trebali zveknit 8 čaša vode svaki dan :D
 
23.08.2013
3
0
0
Ej ljudi, zanima me ako se vade nalazi u bolnici tipa sedimentacija, urin itd. ali zbog neke upale koju sam imao i pio antibiotike za to, jel ljekari automatski provjeravaju i THC ili se THC provjerava samo na izričit zahtjev. pozdrav!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
gabol o toj temi je na ovom forumu pisano bezbroj puta i nevjerovatno da opet netko postavlja takvo pitanje.......evo ti jedan savjet postavi pitanje u google trazilicu majku mu i u nastavku ukucas Vutra i evo odgovora i da provjeravat ce dali si duvao cim dodes kod doktora to je prvo sto ce napraviti :knockknock: :ludaci_lol: i zasto je toliko bitno dali ce provjeravati ako nisi zaposlen u muriji i ako si punoljetan ..sta doktora boli krc dali si ti duvao ili ne i sta tebe boli krc ako on to vidi u nalazu?
 
02.10.2013
4
0
0
Pozdrav svima.
Vario sam s ortacima u ponedeljak sredu i cetvrtak (26.09) .U nedelju sam se kljukao zelenim cajem, aktivnim ugljem i vodom ceo dan.Prekljuce sam se testirao u labaratoriji u Beogradu i negativan sam.Glavno testiranja za brod ce mi biti za nekih pet sest dana, pa me kopka dal je moguce da ovde budem negativan a tamo pozitivan.Znam da je pitanje pomalo glupavo ali kinta nije bas mala posto je lekarsko na samom kraju dobijanja svih sertifikata pa sam u skladu s tim paranoican zadnjih dana.I ako neko zna sta koriste za tesiranja u labaratorijama posto od kolicine srece kad sam video da sam negativan sam zaboravio da ih pitam :)))
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
nemoj pušiti do sljedećeg testiranja, ako si sada prošao, proći ćeš sigurno i na drugom testiranju...
 
02.10.2013
4
0
0
Prosao sam na lekarskom.Jos mi doktor dok je lupao pecate kaze "nismo ti radili droga test jer tvoja firma nije to trazila".Nisam znao dal da placem il da se smejem :) Sve u svemu mora mala pauza, jer su rekli da na brodu ima iznenadnih testiranja :(
 
26.10.2013
4
0
0
e ovako .. imam 15 god , za mesec dana cu 16, roditelji su mi skontali da pusim cigare, hoce da mi rade test na THC , zadnji put sam pusio u subotu 19.10 , a pre toga 7 dana po joint-2 , a pre toga 2-3 jointa nedeljno Sto se tice testa radi se o vadjenju krvi . Pijem dosta vode , cajeva, i pijem ugalj... Vasw pretpostavke kakvi ce ishodi biti? Test je u ponedeljak, 28.10