Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2014
18
1
0
Hehe, hvala vam ljudi na odgovorima, svesni ste koliko toga mi je na ulogu ovde, pa sam zato malo i plasljiva. Uzecu jos jedan test prvog februara, a do tada voda, zeleni caj i teretana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
25.01.2014
4
0
0
Pozz Svima

da probam ovako oko 90 g u periodu od 13 mjeseci sam užival, radim po .2 .3 g pljugice s duhanom.
Te još i po pola litre litru vode uz svaku.
Će bit dosta 20 dana za čiščenje ?

Hvala.
 
25.01.2014
4
0
0
Sumnjam da će bit iz krvi
Al eto za obadvoje npr.
Ionako još planiram dat krv bio sam donator već, pa da tijelo počne proizvodit novu,
te klasika za urin, čajevi, voda, znojenje, sauna, trčanje ...
Te opcionalno pitanje jel netko vidio/čuo za kučni test od 15ng/ml ili to ima samo maseni spektrometar?
 
20.02.2014
2
0
0
što se tiče običnog nalaza krvi i mokraće ne morate da se brinete, ja sam u ponedeljak pušila a u utorak vadila nalaze i nigdje se nije pominjao thc a baš sam se uspaničila bila..
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ovisi za šta si vadila krv. ako je bilo za liječnički tipa za vozački ili neke medicinske pretrage, onda ne testiraju na droge. na droge testiraju jedino kod liječničkih za neke poslove i slično...
 
09.03.2012
16
5
3
29
nazalost doslo je do toga da i ja moram ici na testiranje, i to sutra :(
bio sam svakodnevni pusac do 2. jan, onda do 23. jan. nisam nijedan zapalio, onda sam u periodu do 28. popusio jedno 3 komada, posle toga 9. feb. jedan, i 16. feb. jedan. e sad ja sam izuzetno mrsav, na svojih 180cm imam oko 58kg, jel mislite da imam sanse proci labaratorijski test urina? paranoja me lupa zesca
 
09.03.2012
16
5
3
29
a dobro posto definitivno vise ne spadam u redovne korisnike i ima 9-10 dana od vrlo male dzore sa 2 druga, vise od dve nedelje od preproslog puta i jako sam mrsav, to nema veze?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MozeSamoCeo

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a vidi, vec sam kacio ovo u istoj ovoj temi:
"Test mokrace :
- kod redovnih korisnika : 9-carboxy-THC = od 2 nedelje do 3 meseca
- kod povremenih korisnika : 9-carboxy-THC = do 12 dana"

e sad, ako je sutra testiranje sutra ces znati, sta drugo mozemo da ti kazemo, sretno
 
09.03.2012
16
5
3
29
a bukvalno, samo sretno, nego mene puca paranoja pa guglam tako ko debil, svasta pisu na netu, videcemo, jedino me cupa sto masti imam jako malo i sto urin dajem popodne tj uvece, mogu ceo dan da pijem vode i pisam :)
 
09.03.2012
16
5
3
29
hvala jos jednom. prekosutra su rezultati pa cu vas obavestiti, mozda nekom znace rezultati, da se napravi vec jednom neki presek kolko ostaje :) al dzabe za svakog je drugacije :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MozeSamoCeo
12.03.2014
5
0
0
Dobar dan, koristio sam vutru tokom prosle godine nisam bio redovni uzivalac ali sam koristio..
nekad 2-3 dana za redom pa napravim pauzu nedelju dana pa opet vikendom uglavnom..
i onda sam prestao i od septembra nisam zapalio ni jednu.
Idem u teretanu i trcim, zbog posla testiraju me na droge kriv i mokracu moram da im dam..
Zanima me da li je od tada (septembra) izasao THC iz organizma potpuno tj da li postoji mogucnost da cu biti pozitivan, s obzirom da sam bio u drustvu gde se pusila marihuana ali nisam bio u blizini dzoka vec sam bio malo udaljen i bilo je napolju.
znaci otprilike 6 meseci i 15 dana nisam zapalio ni jednu niti sam uzimao cimove samo sam 2-3 puta bio u prisustvu.
HVALA
 
12.03.2014
5
0
0
nmg da kupim niti da mi se nego popisa drugi jer kad udjem u oradinaciju on mi da bocicu i onda odem u toj ordinaciji u wc i sam se ispisam..
brate kako da se ne bojim kad mi od toga zavisi posao, i ti bi se bojao da ti to zivot moze promeniti.
znaci 6 meseci nisam.. u ponedeljak ja mislim imam te provere