Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.06.2005
7
0
0
mene zanima ako nabavim taj medicinski ugljen i to popijem i oni mi vade krv a ne mokracu jel svejedno budem negativna? stalno odgadjem prestanak pusenja a to je sljedeci tjedan i nije da me starci testiraju nego zbog posla i to je u *****...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Aktivni ugljen moš kupit u svakoj ljekarni za 22,50 kn i piješ svaka 3-4 sata od 3 do kolko god oš tableta i puno tekućine i navodno si čist.
Popiješ za svaki slučaj u jednom danu cijeli paket od 30 komada
Nije štetno nemoš previše popit toga jedina nuspojava što boji stolicu u crno
Mlijeko i mliječni ptoizvodu mu umanjuju učinkovitost
 
07.02.2007
4
0
1
evo mog komsiju vratili pre neki dan sa broda , radio na brodu 6 meseci i doso ovde na dva meseca purnjao ko lud i otiso ponovo na brod pre nekih mesec dana i evo vratise ga nasli mu u krvi thc i ako je pio ugljen ,bedak ja za 17 dana treba da idem a evo malopre sam izvario spravu :icon_mad:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
To je nemoguce!?Kazes u krvi,pa krv se ako ne pusis cesto ocisti bez icega za 2-3 dana.Ako pusis svaki dan mjesecima nestane iz krvi za jedno 2 tjedna,kako kod koga i zavisi naravno o metabolizmu,kvaliteti trave,kolko vode pijes i kolko se iznojavas.Trebo je trazit da ponove testiranje.Ti se ne moras bijat ako je testiranje za 17 dana ces sigurno biti cist,za svaki slucaj pij puno vode,zadnjih par dana stvarno puno.Ma moras biti cist.Jesi siguran da su gledali krv a nepisalo ili kosu?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
aktivni ugljen vam pomaže najvise ako se otrujete hranom.....
ako želite očistiti telo onda bolje nadjite nesto sto topi masnoče...
Artičoka,šparuge,celer u velikm količinama,........
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 11111987

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
,a u pretrazi krvi možeš testirati sitnije ćestice koje se ne mogu nać u mokraći zgog veće koncentracije vode i ostalih tvari,jedino centrifugom i odvajanjem što se ne radi...a ako ti piješ više vode to ne znaći da ti se krv brže čisti,a svejedno se u mokraći prije oćisti...školski dio...i sve ti ovisi o vrsti pretrage...jer ako češ sudski praviš što detaljniju pretragu,a ove što se izvode na brzinu imaju masu bugova...možda i stvarno jesam u krivu,al po logici mi tako zvuči,a i kao što rekoh školski
 
12.07.2005
41
9
0
43
www.erowid.org
Grijesis iz jednostavnih razloga: shvati da ti krv sluzi tek kao transportno sredstvo za kemikalije kako bi dosle do svog cilja.
THC je kemikalija u ovom slucaju, a kanaboidni receptori u mozgu cilj.
Krv nakon toga nema bas previse veze s tim...
 

Misticni Yarac

Aktivan Član
28.02.2007
61
7
0
32
Pa, ovi testovi na THC uopste ne traze THC u mokracu, nego neku modifikaciju istog koja se talozi na zidovima mokrace. I zato ostaje toliko dugo u organizmu...

A realno sve sto treba da se izbaci iz organizma ide preko znoja, mokrace & govanceta (mozda sam izostavio nesto, lol) ;)
 
15.06.2007
10
0
0
35
Nisam znao u koju cu temu ubacit ovo pitanje za admina..... pa eo ovdje.....

Zanima me da li si siguran da je ovaj di teksta u potpunosti tocan, citiram:

"Već pri samoj definiciji dima, možemo govoriti o obaveznoj prisutnosti CO 2 iliti ugljičnog dioksida, koji ulazi u pluća. No, kao što ću pokušati objasniti, štetnost pušenja Marihuane mnogo je manja od štetnosti koju ostavlja pušenje duhanskih cigareta, ili konzumiranje alkohola."

Ovo me zanima jer u ovom tekstu navodis da je marihuana manje stetna od cigareta, a ja sam bio na jednom predavanju; neke strucnjakinje, koja nam je rekla da je jedna truba(joint) kancerogena tj. stetna kao jedna kutija duvana?????
 
15.06.2007
10
0
0
35
Nisam znao u koju cu temu ubacit ovo pitanje za admina..... pa eo ovdje.....

Zanima me da li si siguran da je ovaj di teksta u potpunosti tocan, citiram:

"Već pri samoj definiciji dima, možemo govoriti o obaveznoj prisutnosti CO 2 iliti ugljičnog dioksida, koji ulazi u pluća. No, kao što ću pokušati objasniti, štetnost pušenja Marihuane mnogo je manja od štetnosti koju ostavlja pušenje duhanskih cigareta, ili konzumiranje alkohola."

Ovo me zanima jer u ovom tekstu navodis da je marihuana manje stetna od cigareta, a ja sam bio na jednom predavanju; neke strucnjakinje, koja nam je rekla da je jedna truba(joint) kancerogena tj. stetna kao jedna kutija duvana?????