Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
A onda kazes da si upotrebljavao dopunsku prehranu/ to je dozvoljeno/ canabisevo/konopljino/ ulje i jeo sjemenke pa mogu da te vuku za khurac. Onda neka dokazu da si pusio. Kupis litru ulja i 1 kg industrijskih sjemenki, moze moka, sahranis racun /obavezno za dokaz/pa neka oni dokazuju sta mogu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
il je medicinski fenomen il nije pusio par sedmica pa je onda odradio to "resavanje sa cajem za jedno popodne" :) dunite vi zajedno pa mu odnesi nakon dva dana test na thc koji moz da se kupi u apoteci ;) a nije na odmet ni ovu temu procitati od pocetka, ne pamtim da se neko hvalio da se ocistio za jedno popodne sa litrom tecnosti, bilo bi to sjajno
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
sad kad dođe u penziju sigurno će trebati mentora pa će biti na ovom forumu i on. naj vjerojatnije daće podjeliti svoja iskustva, koliko ga budu ozbiljno svaćali jer je u alternativi veoma jak pa poznavatelji konvencionalne medicine ga prave ludovom a neće da provjere njegome metode lječenja. I jasam po medicini bi trebao biti pokojni a on me izvlači već duže vrijeme.
 
06.06.2014
16
16
3
U ponedjeljak sam zadnji put zapalio.
Danas na poslu mi kazu da cu morat u medicinu rada na redovni pregled vida (radim na racunalu).
Iz firme su zvali medicinu rada da pitaju sto sve treba radit i rekli su da samo vid i da nisu sigurni da li krv trebam,ali kao najvjerovatnije trebam i krv vadit.
Zanima me,moze li taj " obicni " pregled pokazati THC u krvi nakon tjedan i vise dana od konzumiranja?
 
20.09.2014
4
0
0
Treba mi hitan odgovor na ovo,procitala sam dosta ovoga sto ste pisali i na kraju sam zbunjena.
U ponedeljak idem na testiranje,tj.analizu krvi (Crp,SE,KKS,fibrinogen) i urin,a zadnji put sam duvala u srijedu .
Moji ne sumnjaju na to da koristim ikakve narkotike pa ako mi na analizi krvi bude pisalo da ima THC najeba*a sam.
Po ovome sto sam procitala ne bi trebalo da mi nadju thc ali za svaki slučaj da probam sa ugljenom,da li je moguce ocistiti se za 2 dana? A sto se tiče urina mislila sam to podvaliti nekome..
Izvinjavam se ako se ovo pitanje ponavlja ali stavrno trebam hitan odgovor,hvala. :eek:
 
10.09.2014
27
17
0
Ne rade ti analizu za thc. Ja radim analize svakog meseca(zbog lekova) i uvek imam proveru na amfetamin, metamfetamin i na jos neke droge. Ali ne i za thc.
 
20.09.2014
4
0
0
Uh nadam se da je tako,jer mi je momak skoro radio analizu krvi(ne znam je li ista,mozda su njemu nesto drugo trazili),jer je prethodno bio bolestan,pa su mu u nalazima provalili da je duvao ne znam sta su nasli tu thc ili sta vec
 
28.09.2014
4
0
0
jedno pitanje.. ako se radi pregled u medicini rada na novom beogradu, i ne treba licna karta kada se ide u sobu gde se daje urin, da li moze neko drugi umesto mene to da odradi?
 

jelenko270

Banned
Banovan
06.01.2014
44
13
8
pozdrav evo u mene stara sumlja da duvam, zadnji put sam pusio 27.9 oko 21:00 ( nekih 0.5 smo zapalili ), jos prije 2 tjedna sam zapalio mozd 2-3 pljugice al neke šitare, nista nisam koristio osim marihuane

zanima me dali ce thc test pokazat da sam pozitivan?, kako i sta uzeti?

zaboravio sam napomenuti da stara ce me voditi na test ( urin )


prije 3 sata poceo sam piti vodu u vecim kolicinama :) ( i pisam ko lud )


NAPOMENA: 27.9 Pusili smo neki prosjecnu travu licila je na skunk ( Nisam siguran ) a ove sto smo puslili prije 2-3 tjedna je šit ( razcupana je bila i nije bas neki ucinak poseban bio )
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Prijatelj/koji ne puši vutru/ naj ti se popisa u bočicu od 1 dl, stavi za gaće i idi na test. Nemoj naduvan
dolaziti kuci, ostalo sve već piše na forumu.
 

jelenko270

Banned
Banovan
06.01.2014
44
13
8
stara mi radi u bolnici i donjela je onu bocicu za urin i skuzio sam da ceka trenutak. Rekla je da cu pred njom morat pi... :/


sad jel oni imaju u bolnici za test droga neznam...