Koliko imate godina?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.03.2009
18
0
0
33
jao ljudi koda su bitne godine i da imas 55 pa sta..kakav je to hit..mislim ono dramu radite
___________________
(—`v´—)
`*.¸.*´
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨—`•.
 
01.02.2009
0
6
0
38
ne znam cemu sva frka, mislim glupo je postat ak necete navest svoje godine, covjeka zanima i to je to, tko ne zeli da kaze ne mora i nek ne komentarise...
a admini znaju svoj posao i tu nije nase da se petljamo...
meni je 23, al u dusi i mozgu ko da mi je 3 xD
uuuuu et sad svi znate hahahhaha
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
balcan_smoke je napisao(la):
pa svako može da čita
ili griješim ?
znači svakom je informacija dostupna
ti šamane baš ne shvataš neke stvari ?
ili si samo neshvatljiv ?

Kao što bugi dolje rekoše mogu čitati ali ne mogu pitati ako nisu registrirani.
Nisam vidio u pravilniku točku koja kaže stop maloljetnicima prema tome mislim da nema nikakve osnove za njihovo banovanje.
Kao što rekoh čemu banovanje kad se može editirat sporan post i objašnjenje poslati na pm izvjesnome, a to objašnjenje može se i sastaviti unaprijed za sve takve slučajeve maloljetnika koji otkrivaju svoje godine pa onda se ne mora trošit puno vremena na sastvaljanje objašnjenja svakome ponaosobob.

Mislim ono to narajcano banovanje mi stvara taku fašističku atmosferu ovdje
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ne dolaze neke stvari tebi do glave pa se neću ni truditi
ne zaslužuješ ni objašnjenje u prozi

meni tvojih par hiljada nepotrebnih neinformativnih postova govori da je fašizma premalo
i baš mi je žao što osjećaš takvu atmosveru dok pišeš gluposti koje su sporedne od osnove
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
I onako se ne mozete registrirati na forum ako niste punoljetni jer prilikom registracije duzni ste upisati svoje godiste, a sad jeste li slagali to vas problem, tako da Balcane sto se tice zakonske regulative nemas brige, a ove postove gdje se spominju maloljetnici fino obristai i ovu temu zakljucati da se vise ne ti i Shaman ne preseravate i mirna Bosna
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Da, samo što forum punoljetnost smatra iznad 13 godina :D
moguđe je reaganje do 1997 godišta. brijem da je to bug, treba ispraviti
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Ja bih vam samo preporučio što manje pisanja ličnih informacija, jer i dovoljan broj običnih informacija ukrštanjem može dati dobre rezultate onom ko želi do njih da dođe.

Nemojte misliti da sam hejter, šta više volio bih upoznati mnoge ljude sa ovog foruma... možda jednog dana kad budemo u legali, a do tad se možemo ovako družiti.
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
ako se ne vrti sve oko 13,onda ima nade :)

npr,meni je 12. god za redom kako berem svoje
14. god kako trosim zene
a 180. post iz ove perspektive ... nema veze sa godinama,ali kaci smisao teme :eek:

edit:
181.post
racunao sam na tu cifru unapred,ali mi je promaklo po ko zna koji put za ovih 15 god otkad i varim :p