Koliko imate godina?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.01.2007
34
2
0
46
Nisam nigdje vidio ovu temu, a bas me zanima koliko ko ima godina na forumu. Milion razloga, mada licno bih volio da znam ko je 30+ godina jer i sam tu pripadam(32), pozdrav iz Brckog :)

p.s. Ako tema vec postoji, redirekcija rulz...
 
30.10.2008
8
9
0
35
ma ko će znat koliko pojedini djelovi jednote godina imaju.
nije čak ni raščlanjivo na djelove a kamoli koliko godina ti djelovi imaju. ako se njima smatrate.
a uopće šta je to godina.mah.. šta godina u jednoti znači.šta djelovi u jednoti znače.:p
još sam dijete, a jednom..jednom ću imat puno.
valjda.
po liniji zablude.
i opet ću bit dijete.
a jednom..jednom se percipira kao budućnost.
a to je osadašnjujuća prošlost..dakle..hehe
dijelovi stari..ma nisu stari..koliko su stari toliko su i mladi.
i obrnuto.
opet..ovisi šta smatraš..ovisi..
cirkularno sve. linearno nula.
a sad opet kronološki ili mentalno.na šta se naglasak stavlja. na krivo, mislim.
ma eto neka..
utopimo se u dimenzijama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Kak ja nevolim ljude koje previše uzimaju u obzir godine kod međuljudskih odnosa, to me tak ubija, kad se netko tko je stariji drži da je bog i mudrac nad nekim mlađim
Ne kažim sad nikom osobno ništa ali podsjetila me ova tema na to
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ovo me podsječa na temu s jednog trackera...neznan kako baš to tu prolazi...meni to i nije baš bitno.Starost se nekad iz razgovora da naslutiti.Serem,ne starost več ozbiljnost.Neko sa 15 može biti ozbiljan kao neko s 30,šta ipak nije baš moguče,može biti prividno,utječu životno iskustvo i ostala čuda,ali i neko sa 30 može biti ozbiljan kao neko sa 15,e to je itekako moguče,ne prividno več realno!
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Iskreno mislim da je tema toliko glupa da je hebeno dobra al' ajd' sad..hehe:icon_lol:

..a najgora je za maloletnike iz prostog razloga sto cete mozda dobiti laznu informaciju od NAS maloletnika (jedan sam od njih)

Godine uopste nisu bitne, e sad to sto su ljudi retardirani to je njihova stvar...
Postoje deca koja se jednostavno rode takva da imaju to neko znanje osnovno i cak mogu i da pomognu u nekim situacijama matorcima. E sad ako ima ljudi na ovom forumu koji eventualno veruju u reinkarnacije i jos 100 *****a mozda je sve to zbog jebeno starih DUSA koje su u nama ili tim mladjim ljudovima......ali dobro, da ne serem ipak previse!!!

Onda, isto tako mogu da se kladim da je forum pun ljudi mojih godina (ne dece nego ljudi) samo ne smeju to da iznose u javnost zbog ne znam cega, dobro dobro, jedan je rekao, e kao, ja imam 15 god. i kao ono molim bez predrasuda itd.itd.

A onda dodje balcan_smoke pa kaze, e matori, ajde odrasti, sacekaj jos koju godinu pa se javi..............

Dajte ljudi da se ne lazemo, kad se obicno proba vutra? u tim nekim godinama, to je ono, neka druga ili treca decenija zivota...u prevodu izmedju 15 i 25 to manje vise svi znamo...

e onda se pojave ljudi (ti malo mladji) koji imaju malo mozga, i shvate da je bolje da uzgajaju sami za sebe nego da imaju posla sa JEBENIM dilerima!!!!!!!!

Isto tako mi se vise puta desilo da zavrsavam neku kombinaciju i kreten mi kaze, e brate sad nema nista za rolanje ali ono imam speed imam ovo imam ono, kao mozda bi trebao da probas, i sad kreteni ce da uzmu cisto da bi bili uradjeni (i posle sve vise i vise idu u tri lepe) a ovi sa malo mozga ce opusteno iskulirati ili cak oterati kretena dilerskog u QURAC!!!!!!!!!

Toliko od mene za sada.
ja ne zelim da ovo sto sam napisao bude nesto sto cete iskulirati, samo hocu da svi budemo REALNI!!!

i druga stvar, ako ovde nije svakom normalnom coveku mesto, od 10-ogodisnjaka pa do
matoraca od 80 godina, onda bi trebalo da stavite na sajt UPOZORENJE da ovo nije mesto za maloletnike itd.itsl. (barem ja to nigde nisam video)

____________________________________________

Ja se sada izvinjavam promenjenom_niku hehe sto mislim sve ovo o ovoj temi.......

naravno i FORUMU sto sam iz usta ispustao svakakve reci, ali ako se nismo razumeli onda nista,
onda mogu samo da ocekujem jedan BAN za forever od dragog nam BALCAN_SMOKE-a hehehe

ZIVELI!!!
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Pa jbg, a i dodao bi da nas na forumu ne bi bilo 8 000 da nije nas klinca!!!
hehehe
izvinte na EXTREMNOM off-u al' sta je tu je...


PEACE!!!
 
02.01.2007
34
2
0
46
Super, klinci su revoltirani i pokazuju da imaju stav, to cijenim. Nadam se da ce biti isto tako aktivni po pitanju legalizacije i usmjeriti visak enrgije na nesto korisno ;). Btw, ima nas ovde koji imamo porodice, djecu, poslove, svakodnevne brige o prezivljavanju, starce kojima placamo lijekove i sl... Cisto da vidim kako ko fukcionise, cime se zanima. Malo je danas iskrenosti a jos malo pravog prijateljstva. Ja licno imam raje od vardara do triglava, provozam se kad uhavatim vremena i sl... Jedna sasvim opustena tema :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
i ja sam prvu zapalio sa 12
ali to niko me ne preporučujem jer definitivno nisam normalan po nekim debilnim standardima

za svakog za koga se utvrdi da ja maloljetan ide sa foruma radi vaše i naše sigurnosti
zakon je jedno a mi smo drugo
ima debila od 30 ima genija od 15
ali to se ne može ovdje provući

jednostavno ako ste maloljetni nema vam mjesta ovdje
hvala vam što se sami otkrivate ?

glupsone baš si pametan
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Neznam baš koliko je to u redu, edititar postove di se spominje da je neko maloljetan je shvatljivo ali ban mi je debilan.
Zar ne treba informacija biti dostupna svima?
To je ko da kondome ne daješ maloljetnicima, svejedeno će se *****.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pa svako može da čita
ili griješim ?
znači svakom je informacija dostupna
ti šamane baš ne shvataš neke stvari ?
ili si samo neshvatljiv ?
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Informacija ce biti dostupna ako se registrisras i postavis pitanje, dobijas informaciju. Da ta maloljetna osoba nije registrirana nebi disla do informacije. Po mome maloljetnici neka se regaju i neka sute o godinama. :icon_lol: