Koliko je SIGURAN ovaj nas sajt???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dal cure informacije i podaci sa naseg omiljenog sajta???


  • Total voters
    19
  • Anketa zatvorena .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
kao i svaki novajlija gaim izvesne sumnje prema prema nasem omiljenom sajtu. brine me to sto vidim veliki broj starijih clanova koi dugo bas duuuuugo nisu aktivni,nemogu da se nezapitam da necure negde informacije???. kako znamo da su nasi podaci sigurni 100%. Sumnjivo mnogo starijih clanova je odsutno... Jel ima nekih garancija u vezi SIGURNOSTI???
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
kakva je to garancija??? Trenutno me puca paranoja, gde su nam clanovi? mozda u tvorza???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
znas malo mi je tesko da trazim savet od nekog a neznam ko je sa druge strane zice?

dal mi zeli dobro i hipoteticki govoreci, dal zeli mojoj biljci dobro...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
ma jok frende. tu ti svi zelimo ubit biljke, pogotovo clanovima koji lijece svoje familije pa growaju za ulje.
a ovi clanovi kaj ti zele dobro su u tvorza :D svi popadali na forumu

ajmo sad ozbiljno
opusti se i uzivaj. preskocio si clanove koji su tu vise od 10g i ljepe i slike i filmove svojih biljaka. do sada nitko nije pao zbog foruma niti je bilo slicnih problema.
prolistaj forum pa ces vidjet da bolje ljude neces naci ni na jednom forumu ;)
.... ovaj poll necu ni komentirati.
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
al stvarno,gde su ti clanovi old skul? :D ne vezano sad za temu paranoja i to loodiiilo,opaaa ideeemo..

cisto onako,zapitam se nekad,,sta li radi sad taj covek..sto je pisao neki vodic kad sam ja pisao u gace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Snapzi and RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Trenutno me puca paranoja, gde su nam clanovi? mozda u tvorza???
dosao si pre tri dana i racunas da ces biti dozivotno aktivan, a? svi mi imamo svoj zivot, neko se zadrzi duze a neko krace. ako trazis stare clanove kao jedinu garanciju, evo ja cu ti kazem da nisi za ovaj forum. dok te pere paranoja olaksaj sebi zivot i nemoj se logovati, pa si miran 100%. koliko je siguran sajt... kakvo pitanje. sta je u zivotu sigurno, sem da smo svi smrtni. ovde sam 11 godina i imam preko 23.000 postova i ti postavljas takvo pitanje. mada opet, mozda si u pravu. otkud znas da ja nisma plavac. kad razjasnis sebe i svoje dnevne paranoje svrati da se druzimo, do tada ubi vezu, mozda ti se preko vajrlesa neko materijalizuje u sobi ;) ajd sad kad smo se ispricali da bacim pogled na tvoju ip adrersu pa da posaljem ekipu da te pokupi, sto da se ovako kuckamo kad mozemo i u zivo da se vidmo :)
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
nemoj da mi zamerite al vec sam ispastao zato sto sam verovao najboljem drugaru a sad treba da se opustim i verujem omiljenom sajtu... shvatate moju situaciju.. temu sam pokrenuo da bi video i shvatio koliko ljudi misle da su sigurni. nezelim da se zameram nikom nit mi je to bila namera. danas kad veliki brat sve vidi i cuje svako normalan mora da se zapita, koliko je siguran???

:fuck: i još temu s glasanjem otvaraš:upiii:
Pročitaj pravilnik.
https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Da ne bi žuti ili crveni karton kasirao:D:wave:
verovatno mislis na pravilo br.8, samo bi hteo da vidim koliko ljudi misle da su sigurni. ja nemogu da ostavim otkljucanu kucu i odem na more a usput svima razglasim da je kuca otkljucana i da je stek tu i tu...zdrav razum..
bez ljutnje
 
Poslednja izmena od urednika:

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
"ovo je policiski sajt.. " :whato:: :fuck: ne mogu promijenit glas no krivo sam stisnuo, 100% vjerujem sajtu...Eh da si duze na forumu shvatio bi da se ne vjeruje drugarima u vezi ovog hobija,da je to ono opasno..Vutra ti je oaza mira i sigurnosti, ponekad dođe koj padobranac pa se nazove pravim imenom ili slucajno slika nesto osobno uz biljku kao svoje lice al za to se moderatori odmah pobrinu ;) bilo je puno ovakvih tema,a ti si tek par dana ovdje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.