Koliko jos...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.04.2009
46
1
0
34
OVu biljku sam posadio u 4 mjesecu i nedavno su se na donjim redovima listova na grnacicama pocele jos neke grancice pojavljaivati i iz njih mali listici....takodjer uz stabljiku gdje se razgrana stabljkia vec duze vrijeme rastu ti isti maleni listici biljke su malo vece od boce coca cole od dvije litre (sorry nisam se sjetio uzeti metar :D)

Evo slike, htio bih znati kada ce otprilike hedovi poceti rasti.

dsc00995i.jpg
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
oces rec da su ove "velke" stare 3mjeseca??!,pa sta rade u tim mini teglicama,nemaju ni pol metra!!,tu ces dobit za tri pljuge ak se malo ne bacis na posao
poz..
 
23.04.2009
46
1
0
34
Ne uzgajam indoor nego outdoor i mislim da bi mogao imati problema ako susjedi vide ove biljke :D

Mozete mi bare na slici oznaciti kamo bi ju mogao rezati da mi pocne rasti u grm jer na slikama koje je grucho stavljao stvarno nisam nis shvatio

Njegova je ocito drugacija vrsta
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
pa tocno to outdoor 3mj.!! ,napravi lst,stavi u vece tegle i daj im sunca ..i mogo bi ih pognojit koj put..
..
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
sta si im radio 3 meseca pa su tako male
bolje ih sledeci put stavi unutra ispod cfl da vegetiraju 2 meseca pa ih onda izbacuj napolje
bilje sa nepuna 2 meseca ispod cfl

sledeci put posto radis outdor obezbedi ooooogroooomne saksije i mozes da ocekujes zbunje i 2 metra visoko (normalno ako vodis racuna o zemlji , prihrani , broju suncanih sati u toku dana itd)
ne ocekuj puno od ovog growa:eek:hno:
i stavi sledeci put malo perlita iliti stiropora bar 20%
 

Soundcraft

Banned
Banovan
19.05.2009
9
0
0
50
Ove dvije velike su prihvatljive veličine za 3 mjeseca, nisu najbolje, ali nisu niti tako strašne, moguće da se radi o vrsti. Imam isti slučaj, pod istim uvjetima nekolicina ih raste savršeno dok ih nekoliko izgleda poput tvojih.
 

tropic thunder

Banned
Banovan
17.06.2009
8
0
0
42
drzi se jos samo malo,,,,,,i onda ima da puhas od toga kao zmaj jova :),,,,ali setio si se za akvarij jbo si mu kevu hh....na gornjoj slici lepo si ih stavio u hladovini i znas sta ima da ti rastu al samo na dole .....znaci sve si profi obavio jos samo hedove cekamo ,javi se kad budu.....
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
Soundcraft je napisao(la):
Ove dvije velike su prihvatljive veličine za 3 mjeseca, nisu najbolje, ali nisu niti tako strašne, moguće da se radi o vrsti. Imam isti slučaj, pod istim uvjetima nekolicina ih raste savršeno dok ih nekoliko izgleda poput tvojih.
bilje ne trebe da izraste za 3 meseca samo kao flasa od koka kole sa stabljikom tanjom od obicne olovke takve sorte nema . Za 3 mesaca treba da ima visinu minimum 70 cm ali minimum i stablo kao mali prst .
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
vidis da ljudi jednostavno nemogu shvatit!! da to izgleda ko biljka stara mjesec dana..

:"i onda ima da puhas od toga kao zmaj jova :),,,,", " si profi obavio jos samo hedove cekamo "
"Ove dvije velike su prihvatljive veličine za 3 mjeseca,moguće da se radi o vrsti"
ako sve nastavi ovim tempom,i to autdor neces se bas davit u vutri..
..osim ako ne probas progutat cjelu biljku s korjenom :icon_lol:
stavi to unutra ako oces da to lici na nekaj

aj poz..
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
de moje su za 3 mjeseca znale bit i preko 2 metra kompletno razgranate i debele ko palac i više,majstore ja bi ti reko najbolje mani se ti balkosnkog sađenja kad nečeš da ulažeš idi i baci to sve negdje u neku pristojnu zemlju vani u prirodu i ona če ti sama pomoč više nego očekuješ i vjeruj mi da če ti biljke pristojno izgledat napokon,ili kupi kante od 15 litara barem i natrpaj ih dobrom zemljom i unutra presadi jer inače češ imat za pušit paket od 100 kuna...nema tu leba bez motike,ajde sljedeći put to lijepše odradi,gledaj malo po forumu kako to drugi rade koji su imali uspješne uzgoje