Koliko koštaju sijemenke i koje sorte da uzmem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

euhijae

Banned
Banovan
21.11.2011
0
0
0
42
Evo prijatelji novi sam na forumu i htio bih pitati nešto.Kao prvo mislio sam da na 30m2 zasadim 150 sijemenki.Kao prvo molim vas da mi predložite koje outdoor sorte najbolje prispijevaju u sjevernoj BiH I koliko bi koštalo 150 ženskih sjemenki od te sorte koju mi predložite, kao i gdje da nabavim.Hvala unaprijed.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
a sjeme ti je cjenovno od do....
najbolje ti je da odeš u poljoprivrednu apoteku i kupiš što ti se sviđa i želiš saditi, fem tomato speed...
:)
 

euhijae

Banned
Banovan
21.11.2011
0
0
0
42
I ljudi ti iz poljoprivredne apoteke zovnu policiju.Bez spama molim.I rekao sam preporučite mi neku sortu i cijenu njezinog sjemena.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
ma bolje prvo pitaj jel daju kombajne na rate ako sredis sa mehanizaciju onda razmisli o sledecem koraku kupus sargarepa i slicno :ridinghorse:
i ja sam novi na forumu ali citam ovaj forum vec 10-ak dana pa poslije odlucio da postavim koja pitanja tako da imas vrmene da procitas pa onda da postavis pitanje

p.s
najvaznije je procitat pravila pa zatim razne teme ima monogo toga za citanje ja evo 10 dana i jos imam puno toga da citam pozzz nemoj se ljutiti :banana:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
euhijae je napisao(la):
Evo prijatelji novi sam na forumu i htio bih pitati nešto.Kao prvo mislio sam da na 30m2 zasadim 150 sijemenki.Kao prvo molim vas da mi predložite koje outdoor sorte najbolje prispijevaju u sjevernoj BiH I koliko bi koštalo 150 ženskih sjemenki od te sorte koju mi predložite, kao i gdje da nabavim.Hvala unaprijed.

Evo prijatelju, baš lijepo što si nam došao, ali ovakve teme nisu baš poželjne.
Kao prvo, zašto 30m2 i zašto 150 kom.?
Kao drugo prvo :) Dubioza Kolektiv - Domacica (MTV Live) - YouTube
I kao treće, jako puno.
Pojasni što će ti toliko, pa ti možda i pomognemo.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Bit će vama dvadesetorici euhijaeeeeeeeee u stanici :ridinghorse:
Ne želim sudjelovati u tome, snađi se sam :icon_lol:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Nisi valjda lud da se smaras sa, pisljivih, 100 biljoza?!
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
euhijae je napisao(la):
I ljudi ti iz poljoprivredne apoteke zovnu policiju.Bez spama molim.I rekao sam preporučite mi neku sortu i cijenu njezinog sjemena.

Pazi ti bahatosti!
I da imaš sreče da si dobio samo crveni kartončić od kolege.Da sam ja došo prije nebi bio ovdje snama više.
Preporučam da ovo pročitaš prije neko kreneš dalje tipkati https://forums.vutra.org/content/220-Pravilnik-Vutra-Organizacije
Al imam osječaj da bi najviše voljio da dođemo nas par pa da to sve ljepo odradimo umjesto vas,a?
al aj da ti nešto korisno ipak kažem.Kažeš da bi sadio vani?Aj ti meni izračunaj kolko bi svaka biljka od tih 100 imala mjesta na 30m2?
Ok!Sad kad si to izračunao nadam se da znaš kako izgleda kanabis koji raste u prirodi?Ako neznaš evo pa pogledaj
Jorge Cervantes: Medical Marijuana Outdoor Gardens Tour - 10lb.+ MEGA Plants!! - YouTube
Pa sad ti meni reci kolko ti stane na 30m2?
Ili misliš da siješ salatu neku a?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja mislim da je lik pandur ili nešto takvo,mislim imam osijećaj ko da se danas probudio i rekao sam sebi "ej mogo bi danas posaditi 100 biljki marice idem pitat one napljugane likove sa vutre kak oni to rade." ili to ili nas jednostavno j... u mozak jer danas ih se još jedan pojavio,samo što ovaj drugi hoće posaditi 150 komada i zahtjeva da mu u nakraćem mogućem vremenu javimo kako da to napravi u sobi neznam 20 kvadrata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.