Koliko ljudi radi ovo?

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients

Jeste ikad pojeli filter?

• Total voters
    50

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
618
44
48
28
Koliko ljudi ovdje jede filtere?...da dobro ste culi...nakon sto je frula mrtva...dali ima ikog ovdje dovoljno ludog(osim mene) da odmota rizlu i pojede filter=???

ja sam vjerovatno jedina osoba u zagrebu koja to radi...ili mi bar tako svi kazu xDDD
ali istina je da ubijaju...jest da efekt tek prima nakon 30 minuta otprilike...ali radi...takodjer nakon jedne pljuge...koja vas drzi otprilike 2-3 sata...s pojedenim filterom drzi po 4-5 sati...

da znam da je ogavno al jebiga...napusant u dusi... xD
nego...jel ima ikog? x)))

12.12.2006
1.151
64
0
11
Ima i kod nas nekoliko spaljevina sta jedu filtere, opuske, i ne znam sta sve ne... Ista kategorija snifera neostika... ali to su otpisani slucajevi, pojeli bi i govno, samo da ih neko uvjeri da ce ih spustit/dignut/iskrivit/poravnat stagod... opcenito slucajevi kojima nije bitno kakve tvari konzumiraju i na koji nacin, sa kojim posljedicama, samo da se oci sjaje... oni zbog kojih se ljudi zgrazaju kad kazes da pusis canna... :roll:

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
123
4
0
Ovo za filtere nikad èula doduše bilo je nekih èudnih spika...
tipa da su likovi tolko bili oèajni da su pušili nokte :lol: :lol: :lol: :lol:

04.01.2007
8
0
1
po prvi put cujem ovakvo nesto!! Nikad probao niti vjerovatno necu >< Yami, ti mora da si gro napusen svaki put da takvo nesto radis :lol:

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
618
44
48
28
nah...ja nit ne smrcem nit ista...ja sam stopostotni klošarsko/gamerski duvac...i ovo je samo plod jedne od faza kad sam cijelo vrijeme stizao na kraj pljuge i ostajala mi 2-3 dima koja me nisu ubijala...i onda odlucio probat,vidio da radi i nekako ostao pri tome xDDD
ma ja sam gro napusen uvjek xDDD

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
618
44
48
28
nah nebi reko...
probaj xDD

pusio sam ja pun ***** stvai koje daju takozvani "placebo" efekt i nisam nista osjetio...nije to samo tak...

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
92
0
Mislim da jedenje kartona, flopsa, filtera nema efekta...

Na filteru ti je katran a ne THC. To sto ti osjetis se zove Placebo

I da jeste nista ti ne bi bilo... Sto se hashish ne jede u izvornom obliku?

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
2
0
cuo sam svakakvih stvari...al ovo je preslo sve granice...i onda sam ja nezadovoljan kad nemam hedova neg sam prpu...a ljudi jedu flokove...

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
618
44
48
28
xDDDD

pa pojeo sam ja filtere bez da sam pusio...i bio sam napljugan...mislim..pukne te nakon pol cuke cuku...dok se to razgradi..jer na filteru ostaje smola thc-a...

i ne nezajebavam vas^^...

najlakse...snimit cu se dok jedem filter i uploadat negdje...sretni? xDD

sad sam da frula neka padne danas i ocekujte to ubrzo... xD

21.09.2006
14
10
0
Ne znam bas... I da je "smola thc-a" a ne katran, svejedno bez neke masnoce taj THC ne mozes apsorbirati. Onda jednostavnije pojedi joint ;)

Vjerujemo ti da ga jedes ali smo sumnjicavi o jacini efekta :D I ima li to uopce smisla :)