Koliko ljudi radi ovo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jeste ikad pojeli filter?


  • Total voters
    51

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Za ***** im dobra vutra,BOTANIK, kad je puše s filterima aromatiziranim , a pojest filter ne valja pa da je i od same vutre najbolje na svijetu.
Clarence bitno je , bitno je :icon_lol: kako nije bitno sam kažeš da znaš šta valja .

Čeha je zakon i ja sam čuo od mnogih da gore duvaju gdje se god stigne , a pričo mi jedan , isto na ekskurziji bio, da likovi prodaju u javnosti ono murija tu hoda okolo a kao ništa ne konta ,a u talu su 100 % . Na nekom većem trgu u Pragu je to bilo. A manijaci ponijeli odavde vutre i trampili se s jednim od tih dilera oni njemu albanke on njima skunka samo takog . Gurnuli mu u kesici od cigareta ovaj nije puno provjeravo šta mu daju , mogu mislit face u lika kad je vidio kasnije sjeme i ostalo granje sa aromom mokraće .:rofl:
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Ziva istina za tah trg, to je centralni gradski trg, jebem li ga ne secam se kako se zove :D
I kad god smo bili tamo, uvek je jedna marica sa 5-6 pandura bila tamo a likovi su nam opusteno prilazili i sve zivo ti nude, od exera do vutre, kakve god oces...
Samo pazite da vas ne zajebu jer to rade.. Ko je neiskusan sa tim treba da se pazi, to su uglavnom narkomani koji bi vam sve prodali i bukvalno se otimaju za musterije, sami prilaze i pitaju sta treba...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
joj sjecam se, kad je prije nekih par godina u Pragu, ja i kolega pijemo Kozel na terasici nekog kafica blizu centra... i dodje nam neki cigo, da ce nam prodati shita... ja ono, nasmijem se i kazem mu, ajde daj da vidim tog shita, na sta slici... i on onako usred bijela dana vadi par kockica iz dzepa... skriva u dlanu i pokazuje mi.... a kockice crne ko noc...
kazem mu, daj mi, da pomirisem to... nece... ne da... ja kazem, ako mi das da pomirisem, uzet cu ti par grama, i da on meni pod nos, a ono smrdi po katranu crnom, onom sto se stavlja po krovovima... kazem mu, malo ti cudno taj shit mirise... na sto ce on "good stuff, good, best..." lol skoro sam ga istukao....
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
U filteru su svi otrovi/shtetne materije iz vuspre,pa to shto te puca nikako ne moze biti thc....Bolje napravi neki kolach ili napitak pa se fleshiraj do mile volje...