Koliko ljudi radi ovo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jeste ikad pojeli filter?


  • Total voters
    51
08.10.2006
43
1
8
36
Iggy Pop je pushio pauchinu, vidish, vi ste otprilike tu negde, ako nisi probao probaj, poshto su ti ideje malo sick.
Idi negde u neko mrachno mesto, nahvataj pauchine za jedan trombon pa ispali, i naravno ako budesh mogao javi kakav je efekat.

srecno sa istrazivanjem predmeta koje nisi do sad, a planirash da popushish :)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Head je napisao(la):
Iggy Pop je pushio pauchinu, vidish, vi ste otprilike tu negde, ako nisi probao probaj, poshto su ti ideje malo sick.
Idi negde u neko mrachno mesto, nahvataj pauchine za jedan trombon pa ispali, i naravno ako budesh mogao javi kakav je efekat.

srecno sa istrazivanjem predmeta koje nisi do sad, a planirash da popushish :)


vec ih je bilo gro..kivi,narandje,nkostice nektarina,neki rozi cvjet,banana,ruzmarin,nadje se xDD
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Pa na filteru se skupi ono najgore i najkancerogenije iz dima, ljudi puse na nargile da bi to izbegli a ti to gutas. Sasvim sigurno radi ali i kamen u glavu radi pa ne bih da probam.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
to je bila jedna scena...

iso kod nekog rhaste s frendom rhastom iz razreda...i dodje ovaj iz mog razreda ovom..."ej ajd gledaj kaj Z radi...,ajde Z..." i ja onak pojedem filet....i cujes ovog..."rjesavanje dokaza..jebenoooo" onak napuseno razduzeno...e vristo sam^^

jednom sam moro pola frule hasha ugasit i pojest...murja prema nama isla...a frend pojeo 2ije kockice hasha koje je imo kod sebe...ubilo nas obojcu xDDD
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ne znam , ti junače radi šta god hoćeš gutaj i flopove jointe zapaljene , ali ja u tim godinama i mlađim danima kad sam bio(21-22 a počeo tek s 18) i pušio u hodu po javnim mjestima, jednom sam i u ZG bio za novu godinu i pičio preko Jelačić placa i dimio, ali ne bi ga bacio ili proguto nema tih para ,bježi pa ako nek me uhvate ako su brži ,a ovdje kod mene par puta sam namjerno išao motat i duvat ispred murije svega 15-ak metara od ulaza u stanicu i nijednom budale nisu skontali , jedni su čak prošli s autom 2 metra od mene , ja onako samo stojim kao čekam nekog i pušim kao cigaretu , oni ne kuže ***** idu za svojim poslom , da još bude luđe znaju oni za mene da duvam , ne samo za mene malo mjesto sve se zna ko šta radi. A jednom me je inspektor skužio ,bio je sam u civilu , na drugom mjestu i pošao prema meni kao da će me pitat nešto ,a ja s jointom "bježte noge posra vas guzica" odmaknem se jedno 150 metar i gledam majmuna stoji samo , neda mu se trčat ili šta ja znam koji mu je ***** bio , na tome je i ostalo a ja lijepo dovršim šta sam počeo .

Ali ne pucaju me više ti buntovnički filmovi , presto sam s tim davno nema smisla ,zapalim na prozoru ili negdje vani gdje je mirno i nema nikoga , kući me jedino starci more s onim" opet si usmrdio sobu s tim govnima,odakle to samo donosiš" , inače starci mi znaju da duvam ima skoro od samog početka , jedino me zajebavaju što se uzgoja tiče strah ih murije gori su mi problem nego murija . A i ne pušim više često , ko nekad , samo rijetko kad ima prave vutre .
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Da se na dovezem na post gore, pusio sam u centru Praga, u novembru 2006. na maturskoj exkurziji..Ja i ortak smo motali po raznim pabovima po centru a i pusili smo gde smo stigli, kod njih je to mnoigo opustenije nego kod nas...
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
vidio sam da u Kanadi imaju filtere sa flavoured okusom (ne kartonski nit tvrdi..) i posto se pusi cisto dobra roba nije im neki problem jest filter. no ipak osobno nebih.. :)
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
nije bitno kakva je vu nije bitno nista...NEMOJTE JEST FLOKOVE...kontam da se ovaj topic treba obrisat...dođem ovdje se malo druzit s ljudima koji znaju da postoji vutra bez sjemenki i da skunk nije vutra spricana lsd-om i onda vidim topic o jedenju kartona, katrana i svih mogucih kancerogenih i toksičnih supstanci...pa koji vam je qrac...