koliko marihuana ostecuje mozak?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2007
26
0
0
31
nemojte mi vjerovat jer nisam siguran ali cito sam da nakon par jointeva da se mozdane stanice pocnu nakon 3mj tek obnavljat i onda jos 3mj da se obnove ali nikad do kraja
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Gluposti.. marihuana nema negativan utjecaj na mozdane stanice. Dapace.. znanstveno je dokazano da unistava kancerogene stanice i usporava njihov napredak!!
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
ljubazni gospodin je napisao(la):
nemojte mi vjerovat jer nisam siguran ali cito sam da nakon par jointeva da se mozdane stanice pocnu nakon 3mj tek obnavljat i onda jos 3mj da se obnove ali nikad do kraja
aiii,al se provali...:alien555:....živčane (sad ne znam dal je to isto ko moždane) stanice se NE obnavljaju...pa to se još u osnovnoj uči.....:icon_mrgreen:
 
23.04.2007
7
0
0
36
ne može marihuana naškodit moždanim stanicama. ni živčanim.
zapravo, marihuana ti uopće ne može naškodit! nikako.
samo ti duvaj, neće ti ništ bit.

:banana:
 
16.09.2007
26
0
0
31
pa naravno da cu duvat,boli me k kaj drugi misle,ali moji frendovi seru da je tostetno tak neke spike,pa zato je onda to uopce nezdravo ako neki to kazu,i zasto je ilegalna ako ne skodi nikome??
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Marihuana te tjera da mislis i da NE radis robovske poslove. Ljudi koji kontrolisu cjeli svijet ne trebaju ljude koji razmilsljaju desnom stranom mozga. Njima treba robovka rasa da radi za njih dok oni uzivaju i grade svoje carstvo.

Marihuana definitivno usporava neke osnovne funkcije lijevog mozga medjutim u vecini slucajeva kvalitet razmisljanja je vazniji od pamcenja brojeva telefona. prekomjerno uzimanje marihuane nije zdravo kao i sve ostalo na ovoj planeti.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
LadyStarlight je napisao(la):
ne može marihuana naškodit moždanim stanicama. ni živčanim.
zapravo, marihuana ti uopće ne može naškodit! nikako.
samo ti duvaj, neće ti ništ bit.

:banana:
a što mi uze avatar.........:spcartman:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ja sam čuo kako uništava neurotransmitere.
i šta bi to trebalo značit?
stvorio sam neku svoju teoriju da se ne može prenosit podražaj kroz neuron...
ali s obzirom kolko malo znam o ovome vrlo vjerojatno je glupost.
 
23.04.2007
7
0
0
36
ako se dobro sjećam biologije, neurotransmiteri prenose impulse u živčani sustav.
to bi značilo da ako ih imaš premalo, može doći do psihičkih i mentalnih poremećaja, i manjka koncentracije i slabijeg pamćenja.

jedan dio neurona služi za pamćenje što bi onda recimo značilo da nakon dugog vremena duvanja bi se desilo da se ne možeš odmah sjetit neke banalne stvari.

meni se znalo desit da držim npr čašu i nemogu se sjetit da se taj predmet zove čaša.

al kontam si, nije to od trave, pa smotam još jednu.

:hehe:
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
meni se znalo dogodit da prican na mobitel a sa drugom rukom trazim isti taj mobitel po djepovima,al nije to do trave...btw. svako ostecenje na mozgu je ireverzibilno tako se nemoj brinuti o tome za koliko ce ti se to vratit,nece...a koliko san ja pusia jos uvik mi je sve normalno,normalno pamtim,mozda triba malo duze da se sitim podatka al sitim se...
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Trava ti moze naskoditi samo plucima, a mozgu tesko....
Plucima skoro nimalo, Ali moras znati da u travi isto kao i u duvanu postoje katran i ostale zajebancije...
Kada bi travu pusio koliko i cigare verovatno bi ti skodilo..........
JOS JEDNA STVAR "TRAVA JE LEKOVITA"!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
marihuana is the healing of the nation!!!
Todays drugs are the killers of the generation!!!

*Sensimilia Addict*

Price price price...najbolje da se uopce ne zajebavas s tim,ja znam dosta za svoje godine o tome,ali sta te briga uopce,ako ti se svidja radit ces to,zivi se jednom...cak i da umrem nakon pljuge svejedno bi ju popusio,jer mi jako puno znaci....tak da...
sta god da ti netko kaze,kog boli briga?svidja ti se,Do it...ne? nemoj...kog briga dal ti unisti sve stanici,jetru,ovo ono...i heroinski ovisnik zna da je heroin stetan,ali mora da mu se svidja efekt :)