Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
737
5.167
233
Dalmacija
Joj ja isto pusim puno ali sto je gore za razliku od velike vecine vas, do sad sam kupovao sve sto popusim. Sad se ucim da izgrowam doboljno za sebe i zenu bez da kupujem ista ikad jer mi je vec dosta. Nikad neznas sta ces dobit, uvjek neki zajeb..
A popusim/mo otprilike u sto grama vise manje, jedno kilo godisnje. Iako to uglavnom popusim ja. Ona ako i kad zapali to je navecer samnom i to pet serija i vec spava.
iako mislim da bi udario i u kilo ipo sam da nemam ogranicenja, tj da imam svoju ganju. I evo sad sam na tom trnovitom putu da naucim i da imam svoje all year around :)
 

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
Puno, i previše čak. Ujutro prije posla, ako radim popodnevnu onda i dva zapalim do posla. Na poslu isto nekad ako se ukaže prilika. Navečer da ne pričam.
Otprilike 100-150g na mjesečnoj bazi. Šta kaže @Bizzzo, o poklonima i čašćenju da ne govorim.
Ljeti je druga priča, ne stignem koliko bih htio jer radim i po 14h dnevno u prosjeku, jednostavno nemam vremena uza sve obaveze, ne stignem se ni popišat (da oprostite na izrazu), tako da truba, dvije dnevno :D
 

alive

Aktivan Član
11.06.2019
115
663
93
28
Izgleda da mi ne pase bas dim preko ljeta. Nizak tlak ovo ono, ne mogu se dignut ako sam nadimljen bez da mi se zavrti. Nije mi se prije dogadalo, pocinjem stariti :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

Tramontanac

Aktivan Član
01.02.2022
86
459
53
24
Jedna džoka dnevno. Uglavnom. Oko 6 7 predvečer jedna lagana sativasta odradi ostatak dana.
Kad ekipa naleti potaraca se u jednoj večeri više nego je meni dovoljno za par mjeseci
 
12.08.2022
10
18
3
21
Moram da se "pohvalim" sta mi se desilo pre neki dan. Pravim pauzu od konzumiranja ima vec mesec i po dana. I pre neki dan seo ja da gledam neki film i tako mi se pripusilo, ma ne znam da l mi se ikada tako pusilo, a trave nemam (da je imam u kuci, ne bi mi uspela pauza haha). Lepo uzeo ja mrvilicu i izvukao iz nje sve sto sam mogao, ali verujte mi da je to bila mizerno mala kolicina, dodao duvan i smotao. Po mojoj slobodnoj proceni bio je to dzok sa 95% duvana i 5% trave. Mene je to tako fino udarilo :))) Ne znam ni ja sam kako
 
19.09.2022
28
44
13
22
Pola grama mi je dosta da budem napusen ceo dan kad mesam sa duvanom a ako motam cistaka onda gram i uvek me nekako jace odradi kad smotam sa duvanom
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Nakon 17 mjeseci bez dana apstinencije i pusenja oko 30g mjesecno (dnevno min 1-2 popodne, vikendom do 6-7 kom) - danas treci dan da ne pusim.

Zasto? Teska anksioznost, depresija, napadi panike. Ne zbog duvanja nego posao i neka mracna pitanja. Dobio Brintellix depresiv, sam sam isao jer sam poceo imati maglu na ocima i lagana nesvjesnost kad me uhvati panika.

Problemi zbog prestanka?
Navecer prije spavanja neka cudna tjeskoba, a kad legnem u roku minute se skroz oznojim.

No mogu zaspati.

Malo se ocistiti i smanjiti barem preko tjedna dok se ne izvucem iz sranja.

No jak sam.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Gdje nestane svjetlo kad je mrak je dosta mračno pitanje :) Šalim se, depra nije zayebancija, dogodi se i najboljima. Ako radiš uredski posao, plus s ljudima, treba ti umor tijela jer ti je mozak umoran, a tijelo nije. I onda je to katastrofa. Pođi u doktora i reci da ti da uputnicu za krv, al za sve, hormoni štitnjača, prostata, sve. I kad dobiješ nalaze i budu ok ili relativno ok to će te na kratko boostati. Meni pomoglo.
 

Captain Fantastic

-me gusta marijuana-
22.09.2022
635
3.159
163
Likwawa hills
Trulyo brate,imao sam sličnih problema i zbog istih tih simptoma sam prestao duvat vutru dok nisam posložio neke stvari.Vutra ti sad na to stanje samo povećava anksioznost i depresiju kao i alkohol jel :DTako da nemoj duvat jedno vrijeme dok se to ne stabilizira a stabilizirat će se vjeruj mi.Dobro si reagirao i vjeruj mi da si na pravome putu.Koliko god mi nekad mislili da smo jaki naše tijelo super funkcionira pod adrenalinom i onda kad dođe vrijeme da se opustiš i treba da uživaš u mozgu se dogodi kontra učinak i jednostavno otreseš od tog svega i to je tako.Nismo svi isti al vidiš da nas ima sličnih:DBit će to dobro sve.Većina ekipe na forumu je normalna,spremna pomoći i ima ih koji su prošli puno gore stvari al kako kažu svakom je njegov problem najveći pa onda ljudi samo odmahnu rukom zato samo pucaj:)):mario::::ludak:::whato::
Birthdays was the worst days
Now we sip Champagne when we thirsty
Uh, damn right, I like the life I live
Cause I went from negative to positive
And if you dont know now you know