Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Samo ću se vratiti na to da kanabis ne mijenja taj dio price. Libido jel. Ukoliko je nizak može ga sniziti dodatno, medjutim na psihološkoj razini jel. Pecni ga malo s nečim, nemam dobre ideje medjutim možda se samo uljuljkao pa ga treba izbit iz komfora zone :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mnb

dr. dir. mr. sc. Hulk

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.12.2020
618
4.501
163
Pozdrav narode, evo da i jedna žena da mali doprinos temi. Mnogo sam volela da pusim ranije, i uvek sam birala momke koji takodje puše marihuanu. Medjutim, poslednji dečko koji je bio izuzetan lik, sposoban, pametan, vredan... pusio je mnooogo, svaki dan, ceo dan... kratko smo se vidjali, ja sam pusila sa niim, upoznali smo se strejt i imali smo mnogo dobru hemiju. On ne zivi u srbiji pa sam ja isla kod njega na odmor i tamo smo pusili svaki dan po ceo dan. Od toliko kolicine thc-a od nase hemije nije ostalo nista. Ja sam bila rekreativni pusac pa sam imala seksualnu zelju i napušena ali on je imao dug pusacki staz i njega bi trava samo umrtvila. To je za mene bilo jedno veliko razočaranje. Od tada vise nemam želju za marihuanom. Najlepše je kad osetiš hemiju i strast kad si strejt, kad ti ne treba pomagalo za zanimljiv razgovor, za uživanje u filmu, šetnji, seksu..
Kao što je neko gore napisao, kad sam strejt osećam se više živom i željnom života. Života punog strasti.
Marihuana je jedna božanska biljka ali po mom mišljenju, nije za stalnu upotrebu. Pozdrav!
Sad zbog jednog poznanstva, i kemije sudit dali je dobro dimit malo ili puno. Hmm? Mislim da nije mjerodavno za prosudit.. To da si barem 50 osoba imala pa onda ajd već se može bacit neki rezultat.. No dobro svako ima pravo na svoj sud..:)
Ja dimim puno i cijeli dan svaki dan:Djedino kad nestane onda jbg. Hehe
I ja obožavam puno strasti i strastveni život a uz vuvu puta barem 3 još:Dimam ženu koja je nekad dimila i u trudnoći nije i jednostavno neće više, nekad nekad zna povuć koji dim 5, 6 dimova najviše u mj.dana ako 2 puta.. Znači ja ne znam šta se stim tipom dešava al ja bi za doručak, ručak, između i dve večere.. Heheh.. Tako da mislim da to nema veze sa vuvom:)
 

Dulox

Banned
Banovan
25.08.2023
5
20
13
Lijep pozdrav svim drugarima a i eventualnim spijunima :)
Nekada davno bio sam aktivan na ovom forumu ali sam zaboravio user name a mail adresa sa koje sam bio registrovan vise nije aktivna...
Sve u svemu pocet cu sa odgovorom na ovu temu a ujedno i pruziti neke informacije kako bi imali neku pribliznu sliku o meni :)
Na pitanje koliko pusite imam nekoliko odgovora:

1. od 19-te godine pa do prije 8 dana nije prosao niti jedan jedini dan u mom zivotu a da nisam ispusio barem jedan gr. To ce biti odprilike 15 godina.
2. poceo sam da zaradjujem svoje pare sa 20 godina i od tada par godina mi je na vutru odlazilo gotov sve sto zaradim sve dok nisam stekao kredibilitet da upoznam dilere na veliko pa da kupujem vece kolicine po daleko pristupacnijim cijenama.
3. zadnjih 10 godina zivim sam te nije prosao dan da nisam ispusio barem 4-10 motanih to jest 2-5 grama dnevno ja sam, a kada dodju gosti to jest prijatelji zna biti i nekoliko puta vise :)
4. zadnje 4 godine uspjesno sam napravio 4 grow-a automatika (1.Orange bud, 2.Bigger bud, 3. OG kush i White widow, 4. Sour Diesel) a trenutno je pri kraju Gorilla Glue i naravno sve ispusio osim zadnje
5. prije 8 dana sam odlucio da vidim kakav je zivot kada se ne zapali citav jedan dan, a i da vidim eventualne posljedice
6. nakon sto sam uspio nekako proci prvu noc bez spavanja preznojavajuci se citavu noc na krevetu odlucio sam da se ocistim kako bi zavrsio davno zapoceti posao koji nisam mogao zavrsiti dok nebudem totalno cist radi vrlo vjerovatnog testiranja na narkotike koji je ocekivan u sklopu tog posla
7. pretrazujuci internet kako bih nasao slucaj slican mom nailazim opet na ovaj forum i postove prijatelja Infinity kojem saljem velike pozdrave :)
8. sve u svemu nisam zapalio 8 dana (najgore je bilo prvih 4 dana i noci nisam spavao ni jeo nikako) a posle toga je krenulo lakse
tek sam danas 8. dan negativan na testu na pljuvacku i to je linija jeeedva jedva vidljiva.

Eto do sledeceg posta lijep pozdrav svima