Koliko pušite???

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop
01.03.2009
64
249
33
Dalmacija
Joj ja isto pusim puno ali sto je gore za razliku od velike vecine vas, do sad sam kupovao sve sto popusim. Sad se ucim da izgrowam doboljno za sebe i zenu bez da kupujem ista ikad jer mi je vec dosta. Nikad neznas sta ces dobit, uvjek neki zajeb..
A popusim/mo otprilike u sto grama vise manje, jedno kilo godisnje. Iako to uglavnom popusim ja. Ona ako i kad zapali to je navecer samnom i to pet serija i vec spava.
iako mislim da bi udario i u kilo ipo sam da nemam ogranicenja, tj da imam svoju ganju. I evo sad sam na tom trnovitom putu da naucim i da imam svoje all year around :)

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
424
6.143
213
Puno, i previše čak. Ujutro prije posla, ako radim popodnevnu onda i dva zapalim do posla. Na poslu isto nekad ako se ukaže prilika. Navečer da ne pričam.
Otprilike 100-150g na mjesečnoj bazi. Šta kaže @Bizzzo, o poklonima i čašćenju da ne govorim.
Ljeti je druga priča, ne stignem koliko bih htio jer radim i po 14h dnevno u prosjeku, jednostavno nemam vremena uza sve obaveze, ne stignem se ni popišat (da oprostite na izrazu), tako da truba, dvije dnevno :D

dead

Wake up, it's time to die
11.06.2019
102
618
93
27
Izgleda da mi ne pase bas dim preko ljeta. Nizak tlak ovo ono, ne mogu se dignut ako sam nadimljen bez da mi se zavrti. Nije mi se prije dogadalo, pocinjem stariti :(

• Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin
01.02.2022
11
20
3
22
Jedna džoka dnevno. Uglavnom. Oko 6 7 predvečer jedna lagana sativasta odradi ostatak dana.
Kad ekipa naleti potaraca se u jednoj večeri više nego je meni dovoljno za par mjeseci