Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Kod mene zavisi od toga šta pušim. Ako je nešto jače, po tome si i doziram, ako je neka lagana Sativa - diva, onda može i češće, često i po danu. Teške Indike si ostavljam za uvečer i pred spavanje.
Koristim bong i rolam bluntove/džoksove. Kad punim bong, za jednu sesiju mi bude dosta pola napunjeno, ne znam, to dođe možda 0.3 grama i bude mi taman. Kad motam stavim isto ili malo više, ovisi ako je neko od ekipe tu. ::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Spiderman666

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Trenutno 0gr dnevno, na pauzi sam jer se ne osecam dobro kad zapalim, samo mi podstakne neke crne misli, prvo moram sebe dovesti u red pa makar to trajalo i godinama, ali uvek je imam u steku u koje god vreme da pozelim zapaliti, druze ja sam pusio i po 5gr dnevno verovatno sam zbog toga i poremetio psihu malo, u svemu treba biti umeren, bila to hrana, pice il vujka u ovom slucaju, ne krivim travu zbog stanja u kome sam trenutno ona je u mom slucaju samo okidac, nasao sam posao pa i nemam bas vremena za nju, planiram da growam naravno ali vise zbog toga sto ne moze proci ni jedna godina a da bar jedna ne bude u outu, jer volim kanabis kao majku i oca :D
Kao sto rekoh, kada sebe i svoju psihu i generalno kad poradim malo vise na sebi onda cu opet zapaliti ali u umerenim kolicinama, sigurno ne kao pre, jer u travi treba znati uzivati a ne da se jede kao zelena salata, to je bacanje trave i unistavanje samog sebe, ja sam naprimer imao problem kad sam uzimao tolike kolicine bio toliko lenj, nemaran, neodgovoran prema sebi i drugima, nisam tudje vreme znao ceniti, apsolutno sve negativne stvari, opet kazem NIJE trava kriva nego ja koji se nisam znao kontrolisati, sada radim na sebi, a zivot je predamnom pa Boze moj, bice nje u zivotu, Boze zdravlja i srece, zivi bili braco moja, voli vas Monster ili Mary Dzejn :D
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
pazi imao sam pre tih problema i kad sam hteo prestati, ali naterate te to duvanje iz dana u dan, taj nerad, los zivot i to sve vremenom ti dojadi, pocnes zrelije razmisljati, totalno sam poceo ziveti kao da sam na dopu a ne da pusim travu, ja sam to dopustio jer nisam imao obaveze, sad taj posao imam pa mi je lakse mnogo, imam neku zdraviju i normalnu sredinu oko sebe, vecito nesto radim, krecem se, nemam vremena za duvku i da hocu nasao bi ali mi ne prija, ne osecam se kao da sam na ,,rehabilitaciji,, nego mi se organizam previse umorio i treba mi pauza da se ocistim od nje, mene i 0.1g radi, imam u steku skunk#1 ali mi ne pada napamet, ja sam toliko duvao da nisam jeo redovno, jedan obrok za ceo dan, smrsao sam i sve to zbog preterane kolicine trave i zbog toga sto nisam imao nikakve obaveze, citao sam godinama i ovde sam vec 7 godinu, dosta starijih clanova sto mi mogu mozda i djedovi biti su prolazili kroz te neke faze, msm da je ako se ne varam i Jack Sparow clan naseg foruma pravio duzu pauzu, ne znam iz kog razloga al se secam da je pisao bas on, dosta jos ljudi pored njega, jednostavno mora covek odmoriti malo od nje, uglavnom raja nemoj da preterujete i cuvajte psihu i samo da imate neke obaveze, da ne dzabalebarite po ceo dan i onda ce vam trava prijati i nece imati nuspojave, ajde srecno svima braco i naravno srecno u novoj sezoni out-a, to nisam napomenuo..
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Hvala @Mary_Džejn što si podijelio ovo s nama. Meni je stvarno super vijdeti koliko ovdje ima razuma i odgovornosti. Ovaj forum treba ljudima izvana, koji nisu stoneri i koji se ne liječe kanabisom, dati na čitanje zarad edukacije. Mi nismo hrpa klinaca koji zgubidane i koji nemaju živote, poslove, obitelji i odgovornosti, već odrasli ljudi koji znaju šta žele od života i koji znaju kako odgovorno koristiti kanabis u terapijske i dr. svrhe.

Slažem se apsolutno s Mary Džejn, kada se organizam zasiti, treba ga slušati i praviti pauzu, onoliko dugu koliko čovjek osjeća da mu je potrebno.
Opet ponavljam, kao i na drugim threadovima - mikrodoziranje je ključ terapijskog efekta i rekreativnog benefita. Ako se držimo mikrodoziranja, logično, doze se s vremenom povećavaju kako i sama tolerancija raste, ali to mene osobno drži u fokusu i svjesnosti o količini i efektima koje želim postići.
Redovni tolerance break-ovi će zasigurno pomoći u uspostavljanju balansa i prevenciji kreiranja izvjesnog osivničkog paterna.

Happy 420 Day svima :spliff:
 

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Čitam pa da se uključim. Konzumiram isključivo na bong. Izmrvim od 6 sorti po 1 gram i to mi bude dosta za mesec dana, otprilike dva cima dnevno, jedan kasno popodne jedan uveče. Ne volim da budem prenaduvan. Neki dan se desi da preskočim zbog obaveza, bude mi kasno pa mi ne odgovara.:rasta:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
A ja pušim dok imam,kad nestane radi sušilo za kosu jer dok god ima šta za sušit dobro je,inace pusim cigare al mrzim kvarit dobar dim duhanom pa mi to radi probleme kad ostanem bez i treba razgodit malo pa pocnem stavljat duhan,samo osjecaj da je previse duhana,makar trun bila..fino kurjan dim,tanke rizle..nikakvi dodatci..u nargilu volim stavit 3-4g al tako tegla ode za 7dana
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Evo da se i ja javim u ovoj temi!Trenutno 20. dan da nisam zapalio.Inače sam pušio kad god sam stigo,al sam na poslu dobio odgovorniji posao pa si nemogu priuštit isto kao prije,a prije sam duvo kad god bi stigo.Mislim da je uvijek najbolje pratit sebe.Prije sam znao imat pauze od 15-30 dana i brzo se vratim na to da pušim kad stignem,a to je po cijeli dan,tak da sad ide pauza od 6mj pa onda probat prestat pušit cigarete koju su živi otrov.Malo samokontrole treba bit:thumb:.Ništa,čekam 3. nedjelju u 11. mjesecu!:D