Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2018
23
13
8
32
Peace ljudi! Imam jedno pitanje: koliko se vi puta napusite od jednog grama mene je sad pola grama sastavilo ko nikad u zivotu i to jos na nas dvojicu znaci nikad vise tripova,odlican gotovo savršen osjecaj, koliko smotate u rollu da vam bude taman?!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vujsprer and RAOZA.
31.03.2018
23
13
8
32
Samo budi oprezan kad napraviš pauzu ja imao pauzu od 2 mjeseca i nabavio neku jaku znaci nakon 0,25 g nisam znao gdje sam. Jel ti uzgajas svoje ili cim toliko imas?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Likan
31.03.2018
23
13
8
32
Sretno sa growom,nadam se da neces imati dosta staklenki!! Imas li dnevnik,ja cu jos malo otvoriti outdoor dnevnik. Ona sve probleme rijesava meni je rijesila tesku depresiju sto svojim djelovanjem sto time sto se trudim oko sadnje. Blago tebi za ukućane moji su zestoki protivnici:let:
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
hvala ti, ja se isto nadam haha ::banjahanje:: aa i moji su doma ista stvar, marihuana ti si krimos, doci ce mi policija itd...jbg bile su to duge godine prkosenja i pusenja doma u inat svima, polako sam dokazivo svoje, aa kad je stara koja ima astmu prodisala od svjeze iscjeđenog soka od listova marihuane, vise im nije trebalo dokaza ::listomahanje::
 
31.03.2018
23
13
8
32
Hahaha ja cu saditi outdoor imam neke domaćice volio bih narucit koji automatik ali moji mi nedozvoljavaju pa se i ja nadam da ce popustiti kroz neko vrijeme. P. S. Iz koje si zemlje ako smijem to pitati?
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
ja isto rarzmisljam zabost jednu menku u outu, da je viksa blize bili bi samo outovi...hrvatska, ma samo pricaj o tome non stop, kad vidis na vjestima da je policija zapljenila 100 kila odi i pokazi majci kak se ekipa izljecila, jbg znam ja kak starci razmisljaju, problem je kaj je vlada imala prednost ispred nas pa je naciji nasrala glupost, treba ljude samo upoznat sa onom pozitivnom stranom, mada one negativne i nema vec ju opet vlada stvara...
 
31.03.2018
23
13
8
32
I ja sam iz Hrvatske, kad si narucio sjemenke jesu ti bas dosle kuci i jel moguće naruciti nekako da nedodju kuci. Pricam stalno o lijekovitosti ja se do nagodine nadam da cu kuci saditi nego su moji poludjeli kad sam prije dvije godine na krovu supe posadio pa su rekli da nesmijem nista dok nisam punoljetan tako da sam lane napunio 18 pa nebih sad ih odmah iznenadio vec cu im polako puniti glavu s tim P.S steta samo jednu zabost
 
31.03.2018
23
13
8
32
Mozete i vi napisati koliko pusite!! Nadam se da nisam sta pogriješio s otvaranjem ove teme jer mi to nije bila namjera. Peace and stay high i ja cu uskoro da zapalim jedan!!
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pusim cisto bez duhana iz razloga jer sam prije bio ovisan o cigaretama , pa ako pusim sa duhanom vuce me ponovno sutra dan na cigarete . Ovako kada pusim cisto puno je bolji rad nego kada se mjesa sa duhanom , puno je cisci high , znaci zamotam navecer nakon svih obaveza pola one rizle RAW king size i to je moja doza koja mi savrseno odgovara . Znaci moza 0,3g vutre dnevno :)